Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № А-2/39 қаулысы. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 наурызда № 1-17-148 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 маусымдағы № А-3/153 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 08.06.2020 № А-3/153 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға шарттық негізінде үй-жайлар осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Целиноград ауданы әкімдігінің "Үгіттеу баспа материалдарын тарату орындарын анықтау туралы" 2005 жылғы 17 қазандағы № 266 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-17-18 тіркелген, 2005 жылғы 28 қазанда "Призыв", "Ұран" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Б.А.Жанбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Целиноград ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Жүнісов
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облысының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестіру
басқармасының "Мүгедектер мен қарттар
үшін медициналық-әлеуметтік мекемесі"
мемлекеттік мекемесінің директоры
А.Токбергенов
Ақмола облысының денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы "Целиноград
аудандық емханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорнының
бас дәрігері
И.Юрьева
"Қазақстан темір жолы" Ұлттық
компаниясы" акционерлік
қоғамының "Астана белгі беру
және байланыс дистанциясы"
филиалының директоры
С.Садыкбеков
"Қазақстан темір жолы" Ұлттық
компаниясы" Акционерлік қоғамының
"Астана жол дистанциясы"
филиалының директоры
Ж.Альжанов
Целиноград ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 23 ақпандағы
№ А-2/39 қаулысына 1 қосымша
Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постновление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 23 февраля 2011 года № А-2/39. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 2 марта 2011 года № 1-17-148. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 8 июня 2020 года № А-3/153
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 08.06.2020 № А-3/153 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Целиноградской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложения 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложения 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Целиноградского района "Об определении мест для размещение агитационных печатных материалов" от 17 октября 2005 года № 266 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-18, опубликовано 28 октября 2005 года в газетах "Призыв", "Ұран").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Жанбаева Б.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района М.Жунусов
СОГЛАСОВАНО
Директор государственного
учреждения "Медико-социальное
учреждение для инвалидов и престарелых"
Управления координации занятости и
социальных программ Акмолинской области
А.Токбергенов
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
"Целиноградская районная поликлиника"
при Управлении здравоохранения
Акмолинской области
И.Юрьева
Директор филиала акционерного
общества "Национальная компания
"Қазақстан темiр жолы" "Астанинская
дистанция сигнализации и связи"
С.Садыкбеков
Директор филиала акционерного
общества "Национальная компания
"Қазақстан темiр жолы" "Астанинская
дистанция пути"
Ж.Альжанов
Приложение 1 к постановлению
акимата Целиноградского района
от 23 февраля 2011 года № А-2/39
Места для размещения агитационных печатных материалов

1. Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 1 а, Ақмола облысы Целиноград ауданы білім бөлімінің "Ақмол ауылының № 5 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
2. Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 12, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты жанындағы стенд.
3. Өтеміс ауылы, Бұрташ көшесі, 15, Ақмола облысының денсаулық басқармасы жанындағы "Целиноград аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты жанындағы стенд.
4. Нұресіл ауылы, Қажымұқан көшесі, 1, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Воздвиженка ауылының мәдениет үйі" ғимараты жанындағы стенд.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 29.03.2017 № А-2/137 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Жаңа Жайнақ селосы, Теректі көшесі, 10, Ақмола облысы Целиноград ауданы білім бөлімінің "Жаңа Жайнақ ауылының № 49 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
6. Раздольное ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 1 А, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Раздольное ауылы № 50 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
7. Қабанбай батыр ауылы, Бірлік көшесі, 1А, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Целиноград аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Қабанбай батыр ауылдық округінің ауылдық мәдениет үйі" ғимараты жанындағы стенд.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 13.07.2018 № А-3/310 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Қызылжар ауылы, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Қызылжар ауылының № 42 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
9. Нұра селосы, Ақмола облысының денсаулық басқармасы жанындағы "Целиноград аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты жанындағы стенд.
10. Сарыадыр селосы, Ақмола облысының денсаулық басқармасы жанындағы "Целиноград аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты жанындағы стенд.
11. Жаңажол ауылы, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Жаңажол ауылы № 7 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
12. Қаражар селосы, Целиноград ауданының білім бөлімінің "Қаражар селосы № 8 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.

1. Аул Акмол, улица Гагарина, 1 а, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 5 аула Акмол" отдела образования Целиноградского района Акмолинской области.
2. Аул Акмол, улица Гагарина, 12, стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
3. Село Отемис, улица Бурташ, 15, стенд у здания медицинского пункта "Отемис" государственного коммунального казенного предприятия "Целиноградская районная поликлиника" при Управлении здравоохранения Акмолинской области.
4. Село Нуресиль, улица Кажымукана, 1, стенд у здания "Сельский дом культуры села Воздвиженка" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
Сноска. Пункт 4 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 29.03.2017 № А-2/137 (вводится в действие со дня официального опубликования).
5. Село Жана Жайнак, улица Теректи, 10, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 49 аула Жана Жайнак" отдела образования Целиноградского района Акмолинской области.
6. Село Раздольное, улица Бауыржана Момышулы, 1 А, стенд у здания государственного учреждения "Начальная школа № 50 села Раздольное" Целиноградского районного отдела образования.
7. Село Кабанбай батыра, улица Бирлик, 1А, стенд у здания "Сельский дом культуры сельского округа Кабанбай батыра" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
Сноска. Пункт 7 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13.07.2018 № А-3/310 (вводится в действие со дня официального опубликования).
8. Село Кызылжар, стенд у здания государственного учреждения "Начальная школа № 42 села Кызылжар" Целиноградского отдела образования.
9. Село Нура, стенд у здания медицинского пункта "Нура" государственного коммунального казенного предприятия "Целиноградская районная поликлиника" при Управлении здравоохранения Акмолинской области.
10. Село Сарыадыр, стенд у здания медицинского пункта "Сарыадыр" государственного коммунального казенного предприятия "Целиноградская районная поликлиника" при Управлении здравоохранения Акмолинской области.
11. Село Жанажол, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 7 села Жанажол" Целиноградского районного отдела образования.
12. Село Каражар, стенд у здания государственного учреждения "Начальная школа № 8 села Каражар" Целиноградского районного отдела образования.

13. Қараөткел селосы, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Қараөткел ауылы № 6 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
14. Жалғызқұдық селосы, Мира көшесі, 64/4, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Жалғызқұдық селосының селолық мәдениет үйі" ғимараты жанындағы стенд.
15. Жалғызқұдық селосы, Комсомол көшесі, 42, Целиноград ауданының білім бөлімінің "Жалғызқұдық № 24 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
16. Красноярка ауылы, Жеңіс көшесі, 26/1, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Красноярка ауылының № 25 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
17. Қосшы ауылы, Ғани Абсағитов көшесі, 7, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Қосшы ауылының № 18 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
18. Тай-төбе ауылы, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Тай-төбе ауылының № 19 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
19. Қоянды ауылы, Мұхамедрахым Жүнісов көшесі, аудандық білім беру бөлімінің "Қоянды ауылы № 20 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
20. Малотимофеевка селосы, Мира көшесі, Ақмола облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Мүгедектер мен қарттар үшін медициналық-әлеуметтік мекемесі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
21. Шұбар ауылы, Школьная көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Шұбар ауылының № 37 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
22. Жайнақ станциясы, Жастар көшесі, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Астана белгі беру және байланыс дистанциясы" филиалы ғимараты жанындағы стенд.
23. Қосшоқы ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Целиноград ауданының білім беру бөлімінің "Қосшоқы ауылының № 13 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
24. Максимовка ауылы, ВЛКСМ 50 жылдығы көшесі, "№ 9 Целиноград аудандық орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
25. Төңкеріс ауылы, Школьная көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Төңкеріс ауылының № 12 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
26. Фарфоровый ауылы, Парасат көшесі, Целиноград ауданының білім беру бөлімінің "Фарфоровый ауылының № 10 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
27. Мәншүк ауылы, Мира көшесі, 4, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Мәншүк Маметова ауылының № 26 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.

13. Село Караоткель, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 6 аула Караоткель" Целиноградского районного отдела образования.
14. Село Жалгизкудук, улица Мира, 64/4, стенд у здания "Сельский дом культуры села Жалгизкудук" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
15. Село Жалгизкудук, улица Комсомольская, 42, стенд у здания государственного учреждения "Жалгизкудукская средняя школа
№ 24".
16. Село Красноярка, улица Женис, 26/1, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 25 села Красноярка" Целиноградского районного отдела образования.
17. Аул Косшы, улица Гани Абсагитова, 7, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 18 села Косшы" Целиноградского районного отдела образования.
18. Село Тайтобе, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 19 села Тайтобе" Целиноградского районного отдела образования.
19. Село Коянды, улица Мухамедрахима Жунусова, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 20 села Коянды" районного отдела образования.
20. Село Малотимофеевка, улица Мира, стенд у здания государственного учреждения "Медико-социальное учреждение для инвалидов и престарелых" Управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области.
21. Село Шубар, улица Школьная, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 37 села Шубар" Целиноградского районного отдела образования.
22. Станция Жайнак, улица Жастар, стенд у здания филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темiр жолы" "Астанинская дистанция сигнализации и связи".
23. Село Косчеку, улица Ибрая Алтынсарина, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 13 села Косчеку" Целиноградского районного отдела образования.
24. Село Максимовка, улица 50 лет ВЛКСМ, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 9 Целиноградского района".
25. Село Тонкерис, улица Школьная, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 12 села Тонкерис" Целиноградского районного отдела образования.
26. Село Фарфоровый, улица Парасат, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 10 села Фарфоровый" Целиноградского районного отдела образования.
27. Село Маншук, улица Мира, 4, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 26 села Маншук Маметовой" Целиноградского районного отдела образования.

28. Мортық ауылы, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Мортық ауылының № 34 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
29. Новоишимка ауылы, Школьная көшесі, Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің аппараты жанындағы Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Новоишимка селосының № 32 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
30. Семеновка ауылы, Дружба көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Семеновка ауылы № 11 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
31. Бірлік ауылы, Орталық көшесі, 3, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Бірлік ауылы № 28 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
32. Оразақ ауылы, Тоқтар Әубәкіров көшесі, 2, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Оразақ ауылының № 27 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
33. Антоновка селосы, Дінмұхаммед Ахмедұлы Қонаев көшесі, 24, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Антоновка ауылының № 23 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
34. Приречный ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40, "Ақмола облысы Целиноград аудандық әкімі Аппараты жанындағы Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Приречное селосының № 22 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 13.07.2018 № А-3/310 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
35. Ағанас ауылы, "Целиноград ауданының № 44 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
36. Преображенка ауылы, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Преображенка ауылы № 46 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
37. Рахымжан Қошқарбаев ауылы, Бейбітшілік көшесі, 53, Ақмола облысы Целиноград ауданы білім бөлімінің "Ракымжан Қошқарбаев ауылының № 43 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
Ескерту. 37-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 13.07.2018 № А-3/310 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
38. Сарыкөл ауылы, Ақмола облысы Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Сарыкөл ауылы № 47 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
39. Шнет ауылы, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Шнет ауылының № 45 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
40. Зеленый Гай ауылы, Самал көшесі, 1, Целиноград ауданы мәдениет бөлімі жанындағы "Целиноград аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Зеленый Гай селосының мәдениет үйі" ғимараты жанындағы стенд.

28. Село Мортык, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 34 села Мортык" Целиноградского районного отдела образования.
29. Село Новоишимка, улица Школьная, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 32 села Новоишимка Целиноградского районного отдела образования при аппарате акима Целиноградского района Акмолинской области".
30. Село Семеновка, улица Дружбы, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 11 села Семеновка" Целиноградского отдела образования.
31. Село Бирлик, улица Орталык, 3, стенд у здания государственного учреждения "Начальная школа № 28 села Бирлик" Целиноградского районного отдела образования.
32. Село Оразак, улица Тохтара Аубакирова, 2, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 27 села Оразак" Целиноградского районного отдела образования.
33. Село Антоновка, улица Динмухаммеда Ахмедовича Кунаева, 24, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 23 села Антоновка" Целиноградского отдела образования.
34. Село Приречное, улица Ыбырая Алтынсарина, 40, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 22 с.Приречное" Целиноградского районного отдела образования при аппарате акима Целиноградского района Акмолинской области.
Сноска. Пункт 34 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13.07.2018 № А-3/310 (вводится в действие со дня официального опубликования).
35. Аул Аганас, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 44 Целиноградского района".
36. Село Преображенка, стенд у здания государственного учреждения "Начальная школа № 46 села Преображенка" Целиноградского районного отдела образования.
37. Село Рахымжана Кошкарбаева, улица Бейбитшилик, 53, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 43 аула Рахымжана Кошкарбаева" отдела образования Целиноградского района Акмолинской области.
Сноска. Пункт 37 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13.07.2018 № А-3/310 (вводится в действие со дня официального опубликования).
38. Аул Сарыколь, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 47 аула Сарыколь" отдела образования Целиноградского района, Акмолинской области.
39. Аул Шнет, стенд у здания государственного учреждения "Начальная школа № 45 села Шнет" Целиноградского районного отдела образования.
40. Село Зеленый Гай, улица Самал, 1, стенд у здания "Сельский клуб села Зеленый Гай" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.

Ескерту. 40-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 13.07.2018 № А-3/310 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
41. Родина ауылы, Школьная көшесі, 8, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Целиноград аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Родина ауылдық округінің ауылдық мәдениет үйі" ғимараты жанындағы стенд.
42. Родина ауылы, Школьная көшесі, 6, "№ 33 Целиноград аудандық орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
43. Садовое ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 19, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Целиноград аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Садовое ауылының ауылдық клубы" ғимараты жанындағы стенд.
Ескерту. 43-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 13.07.2018 № А-3/310 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
44. Софиевка ауылы, Ленин көшесі, Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімі аппаратының білім беру бөлімі жанындағы Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Софиевка селосының № 21 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
45. Қажымұқан ауылы, Қажымұқан Мұңайтпасов көшесі, 35, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Қажымұқан ауылы № 4 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
46. Қызыл суат ауылы, Мира көшесі, 20, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Қызыл суат ауылының № 39 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
47. Талапкер ауылы, Молдахмет Досаев көшесі, 54, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Талапкер ауылының № 3 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
48. 96-разъезд селосы, Жайын көшесі, 11, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Астана жол дистанциясы" филиалы ғимараты жанындағы стенд.
49. Ақмешіт ауылы, Школьная көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Ақмешіт ауылының № 15 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
50. Тастақ ауылы, Астық көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Тастақ ауылы № 16 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
51. Тасты ауылы, Революционная көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Целиноград ауданының № 14 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
52. Қаратұмар ауылы, Дина Нүрпейісова көшесі, 10, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Қаратұмар ауылының № 30 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.

Сноска. Пункт 40 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13.07.2018 № А-3/310 (вводится в действие со дня официального опубликования).
41. Аул Родина, улица Школьная, 8, стенд у здания "Сельский дом культуры аульного округа Родина" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
42. Аул Родина, улица Школьная, 6, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 33 Целиноградского района".
43. Село Садовое, улица Тауелсиздик, 19, стенд у здания "Сельский клуб села Садовое" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
Сноска. Пункт 43 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13.07.2018 № А-3/310 (вводится в действие со дня официального опубликования).
44. Село Софиевка, улица Ленина, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 21 села Софиевка" Целиноградского районного отдела образования при аппарате акима Целиноградского района Акмолинской области".
45. Село Кажымукан, улица Кажымукана Мунайтпасова, 35, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 4 села Кажымукан" Целиноградского районного отдела образования.
46. Село Кызыл суат, улица Мира, 20, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 39 села Кызыл суат" Целиноградского районного отдела образования.
47. Село Талапкер, улица Молдахмета Досаева, 54, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 3 села Талапкер" Целиноградского районного отдела образования.
48. Село 96-разъезд, улица Жайын, 11, стенд у здания филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темiр жолы" "Астанинская дистанция пути".
49. Село Акмечеть, улица Школьная, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 15 села Акмечеть" Целиноградского районного отдела образования.
50. Село Тастак, улица Астык, стенд у здания государственного учреждения "Начальная школа № 16 села Тастак" Целиноградского районного отдела образования.
51. Аул Тасты, улица Революционная, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 14 аула Тасты" Целиноградского районного отдела образования.
52. Село Каратомар, улица Дины Нурпеисовой, 10, стенд у здания государственного учреждения "Основная школа № 30 села Каратомар" Целиноградского районного отдела образования.

53. Отаутүскен ауылы, Шәмші Қалдаяқов көшесі, 9/1, "Отаутүскен ауылының № 31 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
54. Шалқар ауылы, Шолпан Иманбаева көшесі, 2, Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің аппараты жанындағы білім бөлімінің "Шалқар ауылы № 29 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд.
55. Шалқар ауылы, Шолпан Иманбаева көшесі, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Целиноград аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Егіндікөл" дәрігерлік амбулаториясы ғимараты жанындағы стенд.
Целиноград ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 23 ақпандағы
№ А-2/39 қаулысына 2 қосымша
Сайлаушылармен кездесу үшін шарт негізінде
кандидаттарға берілетін үй-жайлар
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлардың мекен-жайы
1. Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 12, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының көрермендер залы.
2. Өтеміс ауылы, Бұрташ көшесі, 15, Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Целиноград аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Өтеміс" медициналық пунктінің залы.
3. Нұресіл ауылы, Қажымұқан көшесі, 1, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Воздвиженка ауылының ауылдық мәдениет үйі" көрермендер залы.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 29.03.2017 № А-2/137 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Жаңа Жайнақ селосы, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны "Жаңа Жайнақ селосының селолық мәдениет үйінің" залы.
5. Раздольное ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 1 А, Целиноград аудандық білім беру бөлімі "Раздольное ауылы № 50 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің фойесі.
6. Қабанбай батыр ауылы, Бірлік көшесі, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Қабанбай батыр ауылының ауылдық мәдениет үйінің" залы.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 13.07.2018 № А-3/310 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Қызылжар ауылы, Целиноград ауданы білім беру бөлімі жанындағы "Қызылжар ауылының № 42 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің залы.

53. Село Отаутускен, улица Шамши Калдаякова, 9/1, стенд у здания государственного учреждения "Начальная школа № 31 села Отаутускен".
54. Аул Шалкар, улица Шолпан Иманбаевой, 2, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа № 29 аула Шалкар Целиноградского районного отдела образования при аппарате акима Целиноградского района Акмолинской области".
55. Аул Шалкар, улица Шолпан Иманбаевой, 5, стенд у здания Врачебной амбулатории "Егиндыколь" государственного коммунального казенного предприятия "Целиноградская районная поликлиника" при Управлении здравоохранения Акмолинской области.
Приложение 2 к постановлению
акимата Целиноградского района
от 23 февраля 2011 года № А-2/39
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной
основе для встреч с избирателями
Адрес помещений для встреч с избирателями
1. Аул Акмол, улица Гагарина, 12, зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
2. Село Отемис, улица Бурташ, 15, зал здания медицинского пункта "Отемис" государственного коммунального казенного предприятия "Целиноградская районная поликлиника" при Управлении здравоохранения Акмолинской области.
3. Село Нуресиль, улица Кажымукана, 1, зрительный зал "Сельского дом культуры села Воздвиженка" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
Сноска. Пункт 3 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 29.03.2017 № А-2/137 (вводится в действие со дня официального опубликования.).
4. Село Жана Жайнак, зал "Сельского дом культуры села Жана Жайнак" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
5. Село Раздольное, улица Бауыржана Момышулы, 1 А, фойе государственного учреждения "Начальная школа № 50 села Раздольное" Целиноградского районного отдела образования.
6. Село Кабанбай батыра, улица Бирлик, 1А, зал "Сельского дома культуры сельского округа Кабанбай батыра" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
Сноска. Пункт 6 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13.07.2018 № А-3/310 (вводится в действие со дня официального опубликования).
7. Село Кызылжар, зал государственного учреждения "Начальная школа № 42 села Кызылжар" Целиноградского отдела образования.

8. Нұра селосы, Ақмола облысының денсаулық басқармасы жанындағы "Целиноград аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны "Нұра" медициналық пунктінің кабинеті.
9. Сарыадыр селосы, Ақмола облысының денсаулық басқармасы жанындағы "Целиноград аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Сарыадыр" медициналық пунктінің кабинеті.
10. Жаңажол ауылы, Целиноград аудандық білім беру бөлімі "Жаңажол ауылының № 7 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
11. Қаражар ауылы, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Қаражар ауылының № 8 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің залы.
12. Қараөткел ауылы, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Қараөткел ауылының № 6 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
13. Жалғызқұдық селосы, Мира көшесі, 64/4, Целиноград ауданы әкімінің аппараты мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Жалғызқұдық селосының селолық Мәдениет үйінің" көрермендер залы.
14. Красноярка ауылы, Жеңіс көшесі, 26/1, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Красноярка ауылының № 25 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
15. Қосшы ауылы, Ғани Абсағитов көшесі, 7, Целиноград ауданының білім беру бөлімінің "Қосшы ауылының № 18 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
16. Тай-төбе селосы, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Тай-төбе ауылының № 19 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің № 1 кабинеті.
17. Қоянды ауылы, Мұхамедрахым Жүнісов көшесі, аудандық білім беру бөлімінің "Қоянды ауылы № 20 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің залы.
18. Малотимофеевка селосы, Мира көшесі, Ақмола облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Мүгедектер мен қарттар үшін медициналық-әлеуметтік мекемесі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
19. Шұбар ауылы, Школьная көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Шұбар ауылының № 37 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің залы.
20. Жайнақ станциясы, Жастар көшесі, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Астана белгі беру және байланыс дистанциясы" филиалының кабинеті.
21. Қосшоқы ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Қосшоқы ауылының № 13 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
22. Максимовка селосы, ВЛКСМ 50 жылдығы көшесі, "№ 9 Целиноград аудандық орта мектебі" мемлекеттік мекемеснің акт залы.
23. Төңкеріс ауылы, Школьная көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Төңкеріс ауылының № 12 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі кабинеті.

8. Село Нура, кабинет медицинского пункта "Нура" государственного коммунального казенного предприятия "Целиноградская районная поликлиника" при Управлении здравоохранения Акмолинской области.
9. Село Сарыадыр, кабинет медицинского пункта "Сарыадыр" государственного коммунального казенного предприятия "Целиноградская районная поликлиника" при Управлении здравоохранения Акмолинской области.
10. Село Жанажол, актовый зал государственного учреждения "Основная школа № 7 села Жанажол" Целиноградского районного отдела образования.
11. Село Каражар, зал государственного учреждения "Начальная школа № 8 села Каражар" Целиноградского районного отдела образования.
12. Село Караоткель, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 6 аула Караоткель" Целиноградского районного отдела образования.
13. Село Жалгизкудук, улица Мира, 64/4, зрительный зал "Сельского дом культуры села Жалгизкудук" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
14. Село Красноярка, улица Женис, 26/1, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 25 села Красноярка" Целиноградского районного отдела образования.
15. Аул Косшы, улица Гани Абсагитова, 7, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 18 села Косшы" Целиноградского районного отдела образования.
16. Село Тайтобе, кабинет № 1 здания государственного учреждения "Основная школа № 19 села Тайтобе" Целиноградского районного отдела образования.
17. Село Коянды, улица Мухамедрахима Жунусова, зал государственного учреждения "Основная школа № 20 села Коянды" районного отдела образования.
18. Село Малотимофеевка, улица Мира, актовый зал государственного учреждения "Медико-социальное учреждение для инвалидов и престарелых" Управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области.
19. Село Шубар, улица Школьная, зал государственного учреждения "Основная школа № 37 села Шубар" Целиноградского районного отдела образования.
20. Станция Жайнак, улица Жастар, кабинет филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темiр жолы" "Астанинская дистанция сигнализации и связи".
21. Село Косчеку, улица Ибрая Алтынсарина, актовый зал государственного учреждения "Основная школа № 13 села Косчеку" Целиноградского районного отдела образования.
22. Село Максимовка, улица 50 лет ВЛКСМ, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 9 Целиноградского района".
23. Село Тонкерис, улица Школьная, кабинет казахского языка здания государственного учреждения "Средняя школа № 12 села Тонкерис" Целиноградского районного отдела образования.

24. Фарфоровый ауылы, Парасат көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Фарфоровый ауылының № 10 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
25. Мәншүк ауылы, Мира көшесі, 4, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Мәншүк Маметова ауылының №26 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің залы.
26. Мортық селосы, Абай көшесі, Целиноград ауданы әкімінің аппараты мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Мортық ауылының селолық клубының" залы.
27. Новоишимка ауылы, Школьная көшесі, "Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімі аппараты жанындағы Целиноград аудандық білім беру бөлімінің Новоишимка селосының № 32 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің кітапханасы.
28. Семеновка ауылы, Дружба көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Семеновка ауылының № 11 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің кітапханасы.
29. Бірлік ауылы, Орталық көшесі, 3, Целиноград аудандық білім бөлімі "Бірлік ауылы № 28 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің залы.
30. Оразақ ауылы, Тоқтар Әубәкіров көшесі, 2, Целиноград ауданы білім беру бөлімінің "Оразақ ауылының № 27 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
31. Антоновка ауылы, Дінмұхаммед Ахмедұлы Қонаев көшесі, 22, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Антоновка селосының селолық клубының" залы.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 13.07.2018 № А-3/310 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
32. Приречный ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40, "Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімі аппаратының жанындағы Целиноград аудандық білім беру бөлімі "Приречное селосының № 22 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
Ескерту. 32-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 13.07.2018 № А-3/310 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
33. Ағанас ауылы, "Целиноград ауданының № 44 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
34. Преображенка ауылы, Целиноград аудандық білім бөлімінің "Преображенка ауылы № 46 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
35. Рахымжан Қошқарбаев ауылы, Бейбітшілік көшесі, 53, "Ақмола облысы Целиноград ауданы білім бөлімінің "Ракымжан Қошқарбаев ауылының № 43 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
Ескерту. 35-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 13.07.2018 № А-3/310 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

24. Село Фарфоровый, улица Парасат, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 10 села Фарфоровый" Целиноградского районного отдела образования.
25. Село Маншук, улица Мира, 4, зал государственного учреждения "Средняя школа № 26 села Маншук Маметовой" Целиноградского районного отдела образования.
26. Село Мортык, улица Абая, зал "Сельский клуб села Мортык" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
27. Село Новоишимка, улица Школьная, библиотека государственного учреждения "Средняя школа № 32 села Новоишимка Целиноградского районного отдела образования при аппарате акима Целиноградского района Акмолинской области".
28. Село Семеновка, улица Дружбы, библиотека государственного учреждения "Основная школа № 11 села Семеновка" Целиноградского отдела образования.
29. Село Бирлик, улица Орталык, 3, зал государственного учреждения "Начальная школа № 28 села Бирлик" Целиноградского районного отдела образования.
30. Село Оразак, улица Тохтара Аубакирова, 2, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 27 села Оразак" Целиноградского районного отдела образования.
31. Село Антоновка, улица Динмухамеда Ахмедовича Кунаева, 22 зал "Сельского клуба села Антоновка" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
Сноска. Пункт 31 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13.07.2018 № А-3/310 (вводится в действие со дня официального опубликования).
32. Село Приречное, улица Ыбырая Алтынсарина, 40, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 22 с.Приречное" Целиноградского районного отдела образования при аппарате акима Целиноградского района Акмолинской области.
Сноска. Пункт 32 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13.07.2018 № А-3/310 (вводится в действие со дня официального опубликования).
33. Аул Аганас, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 44 Целиноградского района".
34. Село Преображенка, актовый зал здания государственного учреждения "Начальная школа № 46 села Преображенка" Целиноградского районного отдела образования.
35. Село Рахымжана Кошкарбаева, улица Бейбитшилик, 53, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 43 аула Рахымжана Кошкарбаева" отдела образования Целиноградского района Акмолинской области.
Сноска. Пункт 35 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13.07.2018 № А-3/310 (вводится в действие со дня официального опубликования).

36. Сарыкөл ауылы, Ақмола облысы Целиноград ауданының білім беру бөлімінің "Сарыкөл ауылының № 47 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
37. Шнет ауылы, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Шнет ауылының № 45 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
38. Зеленый Гай ауылы, Самал көшесі, 1, Целиноград ауданы әкімінің аппараты мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Зеленый Гай ауылының мәдениет үйінің" залы.
Ескерту. 38-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 13.07.2018 № А-3/310 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
39. Родина ауылы, Школьная көшесі, 8, Целиноград ауданы әкімінің аппараты мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Родина ауылдық округінің селолық үйінің" залы.
40. Родина ауылы, Школьная көшесі, 6, "№ 33 Целиноград аудандық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
41. Садовое ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 19, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Целиноград аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Садовое ауылының ауылдық клубының залы.
Ескерту. 41-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 13.07.2018 № А-3/310 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
42. Софиевка ауылы, Ленин көшесі, Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімі аппараты жанындағы Целиноград аудандық білім беру бөлімі "Софиевка селосының № 21 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
43. Қажымұқан ауылы, Қажымұқан Мұңайтпасов көшесі, 35, Целиноград аудандық білім беру бөлімі "Қажымұқан ауылы № 4 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің спорттық залы.
44. Қызыл суат селосы, Мира көшесі, 20, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Қызыл суат ауылының № 39 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің холы.
45. Талапкер ауылы, Молдахмет Досаев көшесі, 54, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Талапкер ауылының № 3 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы.
46. 96-разъезд селосы, Жайын көшесі, 11, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Астана жол дистанциясы" филиалы жол шеберінің кабинеті.
47. Ақмешіт ауылы, Школьная көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Ақмешіт ауылының № 15 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің холы.
48. Тастақ ауылы, Астық көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Тастақ ауылы № 16 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің кабинеті.

36. Аул Сарыколь, актовый зал государственного учреждения "Основная школа № 47 аула Сарыколь" отдела образования Целиноградского района Акмолинской области.
37. Аул Шнет, актовый зал государственного учреждения "Начальная школа № 45 села Шнет" Целиноградского районного отдела образования.
38. Село Зеленый Гай, улица Самал, 1, зал "Сельского клуба села Зеленый Гай" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
Сноска. Пункт 38 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13.07.2018 № А-3/310 (вводится в действие со дня официального опубликования).
39. Аул Родина, улица Школьная, 8, зал "Сельского дом культуры аульного округа Родина" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
40. Аул Родина, улица Школьная, 6, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 33 Целиноградского района".
41. Село Садовое, улица Тауелсиздик, 19, зал "Сельского клуба села Садовое" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
Сноска. Пункт 41 – в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 13.07.2018 № А-3/310 (вводится в действие со дня официального опубликования).
42. Село Софиевка, улица Ленина, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 21 села Софиевка" Целиноградского районного отдела образования при аппарате акима Целиноградского района Акмолинской области".
43. Село Кажымукан, улица Кажымукана Мунайтпасова, 35, спортивный зал государственного учреждения "Основная школа № 4 села Кажымукан" Целиноградского районного отдела образования.
44. Село Кызыл суат, улица Мира, 20, холл государственного учреждения "Основная школа № 39 села Кызыл суат" Целиноградского районного отдела образования.
45. Село Талапкер, улица Молдахмета Досаева, 54, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа № 3 села Талапкер" Целиноградского районного отдела образования.
46. Село 96-разъезд, улица Жайын, 11, кабинет дорожного мастера филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темiр жолы" "Астанинская дистанция пути".
47. Село Акмечеть, улица Школьная, холл государственного учреждения "Средняя школа № 15 села Акмечеть" Целиноградского районного отдела образования.
48. Село Тастак, улица Астык, кабинет государственного учреждения "Начальная школа № 16 села Тастак" Целиноградского районного отдела образования.

49. Тасты ауылы, Революционная көшесі, Целиноград аудандық білім беру бөлімінің "Целиноград ауданының № 14 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің холы.
50. Қаратұмар ауылы, Дина Нұрпейісова көшесі, 10, Целиноград аудандық білім беру бөлімі "Қаратұмар ауылының № 30 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің фойесі.
51. Отаутүскен ауылы, Шәмші Қалдаяқов көшесі, 9/1, "Отаутүскен ауылының № 31 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің бастауыш сыныптар кабинеті.
52. Шалқар ауылы, Шолпан Иманбаева көшесі, 5, Ақмола облысы денсаулық сақтау Басқармасы жанындағы "Целиноград аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Егіндікөл" дәрігерлік амбулаториясының залы.

49. Аул Тасты, улица Революционная, холл государственного учреждения "Средняя школа № 14 аула Тасты" Целиноградского районного отдела образования.
50. Село Каратомар, улица Дины Нурпеисовой, 10, фойе государственного учреждения "Основная школа № 30 села Каратомар" Целиноградского районного отдела образования.
51. Село Отаутускен, улица Шамши Калдаякова, 9/1, кабинет начальных классов государственного учреждения "Начальная школа № 31 села Отаутускен".
52. Аул Шалкар, улица Шолпан Иманбаевой, 5, зал Врачебной амбулатории "Егиндыколь" государственного коммунального казенного предприятия "Целиноградская районная поликлиника" при Управлении здравоохранения Акмолинской области.