Аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 23 желтоқсанындағы № С-35/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 мамырдағы № С-38/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 мамырда № 1-18-133 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № С-4/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012.04.12 № С-4/14 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылдың 23 желтоқсандағы № С-35/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-124 тіркелген, 2011 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2011 жылдың 22 қаңтарында «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 2) тармақшасындағы «2 195 605,8» цифрлары «2 208 428,7» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасындағы «16 750» цифрлары «3 655» цифрларына ауыстырылсын, «16 750» цифрлары «3 655» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасындағы «(-156 388,8)» цифрлары «(- 156 116,7)» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы «156 388,8» цифрлары «156 116,7» цифрларына ауыстырылсын;
2) 10 тармақтағы «4 260» цифрлары «274» цифрларына ауыстырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылдың 23 желтоқсанындағы № С-35/2 шешімінің 1,  5 қосымшаларыосы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            В.Сахнов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»:
Аудан әкімі                               С.Қамзебаев
Шортанды ауданының
«Экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.Рысьева
Шортанды аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 мамырдағы
№ С 38/2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С-35/2 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 10 мая 2011 года № С-38/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 16 мая 2011 года № 1-18-133. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2012 года № С-4/14
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2012 № С-4/14
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-35/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-124, опубликованное 22 января 2011 года в районной газете «Вести» и 22 января 2011 года в газете «Өрлеу») следующие изменения:
1) в подпункте 2) пункта 1 цифры «2 195 605,8» заменить на цифры «2 208 428,7»;
в подпункте 4) пункта 1 цифры «16 750» заменить на цифры «3 655», цифры «16 750» заменить на цифры «3 655»;
в подпункте 5) пункта 1 цифры «(- 156 388,8)» заменить на цифры «(- 156 116,7)»;
в подпункте 6) пункта 1 цифры «156 388,8» заменить на цифры «156 116,7»;
2) в пункте 10 цифры «4 260» заменить на цифры «274».
2. Приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-35/2 изложить в новой редакции, согласно приложений 12 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Сахнов
Секретарь районного маслихата              Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким района                                С.Камзебаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
финансов» Шортандинского района            E.Рысьева
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата от 10 мая
2011 года № С-38/2
Бюджет района на 2011 год
Функциональная группа
Сумма
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы