Шортанды ауданының селолық жерлерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № С-42/4 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 қазанда № 1-18-140 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 тамыздағы № С-41/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 17.08.2015 № С-41/5 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды ауданының селолық жерлерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін үш айлық есептік көрсеткіште жыл сайын бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Шортанды аудандық мәслихатының «Шортанды ауданының селолық жерлерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 2010 жылы бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2010 жылдың 14 қазандағы № С-31/5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-121 тіркелген, 2010 жылдың 27 қарашасында «Вести» газетінде және 2010 жылдың 27 қарашасында «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                            А.Коровина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев

Об оказании единновременной социальной помощи специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности Шортандинского района, для приобретения топлива
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 19 сентября 2011 года № С-42/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 7 октября 2011 года № 1-18-140. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 17 августа 2015 года № С-41/5
Сноска. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 17.08.2015 № С-41/5 (вводится в действие с момента подписания).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать единовременную социальную помощь специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности Шортандинского района, для приобретения топлива в размере трех месячных расчетных показателя ежегодно.
2. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата «Об оказании единовременной социальной помощи специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности Шортандинского района, для приобретения топлива в 2010 году» от 14 октября 2010 года № С – 31/5, (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-121, опубликованное 27 ноября 2010 года в районной газете «Вести» и 27 ноября 2010 года в районной газете «Өрлеу»).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Коровина
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким района                                С.Камзебаев