Бурабай аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 10 ақпандағы № С-30/2 "Бурабай ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылы әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы № С-38/2 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қарашада № 1-19-210 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 қарашадағы № 01-15/177 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 11.11.2014 № 01-15/177 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және Ережесін бекіту туралы» Қаулысына сәйкес және Бурабай ауданы әкімінің міндетін атқарушысының 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 01-10-1024 хаты негізінде Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «Бурабай ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылы әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы» 2011 жылғы 10 ақпандағы № С-30/2 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-194 тіркелген, 2011 жылғы 17 наурызда аудандық «Бурабай» газетінде, 2011 жылғы 17 наурызда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс есептік айлық көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз есептік айлық көрсеткіш мөлшерінен аспайтын тұрғын үй сатып алуға бюджеттік несие түріндегі 2011 жылға арналған әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын».

О внесении изменения в решение Бурабайского районного маслихата от 10 февраля 2011 года № С-30/2 "О предоставлении мер социальной поддержки на 2011 год специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бурабайского района"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 21 октября 2011 года № С-38/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 8 ноября 2011 года № 1-19-210. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2014 года № 01-15/177)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2014 № 01-15/177).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» и на основании письма исполняющего обязанности акима Бурабайского района от 2 сентября 2011 года № 01-10-1024 Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О предоставлении мер социальной поддержки на 2011 год специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бурабайского района» от 10 февраля 2011 года № С-30/2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-194, опубликовано 17 марта 2011 года в районной газете «Бурабай», 17 марта 2011 года в районной газете «Луч») следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Предоставить меры социальной поддержки на 2011 год специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района, в виде подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и бюджетного кредита на приобретение жилья в сумме, не превышающей одна тысяча пятисоткратного размера месячного расчетного показателя».

2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХVIIІ (кезектен тыс)
мәслихаттың хатшысы                        Г.Прохорова
Аудандық
сессиясының төрағасы                       Г.Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
ХХХVIIІ (внеочередной)
сессии районного маслихата                 Г.Прохорова
Секретарь районного
маслихата                                  Г.Марченко
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев