Қала әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы № 734 "2011 жылдың көктемі-күзінде 1984-1993 жылдары туған азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 15 тамыздағы № 2085 қаулысы. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 тамызда № 3-1-159 тіркелді. Әрекет ету мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімі аппаратының басшысының 2012 жылғы 20 наурыздағы № 05-11/599 хаты
Ескерту. Әрекет ету мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімі аппаратының басшысының 2012.03.20 № 05-11/599 хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3137 баптарына және кадрлық өзгерістерге байланысты қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы № 734 «2011 жылдың көктемі-күзiнде 1983-1993 жылдары туған азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы» қаулысына (2011 жылғы 22 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3-1-152 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 55-56 «Актюбинский вестник» және «Ақтөбе» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) қалалық шақыру комиссиясы құрамынан Глушко Владимир Николаевич, Мырзашов Қайрат Аманғалиұлы шығарылсын;
2) қалалық шақыру комиссиясы құрамына «Ақтөбе қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы Сәрсенбинов Айдын Жақыпбекұлы - комиссия төрағасы, «Ақтөбе қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары Глушко Владимир Николаевич – резервтік комиссия төрағасы болып енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары С.М.Қалдығұловаға және «Ақтөбе қаласы қорғаныс iстері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы А.Сәрсенбиновке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н.Әбдібеков

О внесении изменений в постановление акимата города от 28 марта 2011 года № 734 "Об очередном призыве граждан 1984-1993 годов рождения на срочную воинскую службу весной-осенью 2011 года"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 15 августа 2011 года № 2085. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 31 августа 2011 года № 3-1-159. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо руководителя аппарата акима города Актобе Актюбинской области от 20 марта 2012 года № 05-11/599
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо руководителя аппарата акима города Актобе Актюбинской области от 20.03.2012 № 05-11/599.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и в связи с кадровыми изменениями акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города от 28 марта 2011 года № 734 «Об очередном призыве граждан 1983-1993 годов рождения на срочную воинскую службу весной-осенью 2011 года» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-152 от 22 апреля 2011 года, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» № 55-56 от 28 апреля 2011 года) следующие изменения:
1) вывести из состава городской призывной комиссии Глушко Владимира Николаевича, Мырзашова Кайрата Амангалиевича;
2) ввести в состав городской призывной комиссии Сарсенбинова Айдына Жакыпбековича, начальника государственного учреждения «Управление по делам обороны города Актобе» - председателем комиссии, Глушко Владимира Николаевича, заместителя начальника государственного учреждения «Управление по делам обороны города Актобе» - председателем резервной комиссии.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города С.Калдыгулову и начальника государственного учреждения «Управление по делам обороны города Актобе» А.Сарсенбинова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города                                 Н.Абдибеков