Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттығына үміткерлердің үгіт баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 323 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 желтоқсанда № 3-2-124 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 6 маусымдағы № 124 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық әкімдігінің 2012.06.06 № 124 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе анықталған Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттығына үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар тізімі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Селолық округ әкімдеріне үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін ақпараттық стендтермен және тақталармен жарақтандыру тапсырылсын.
3. Аудан әкімінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 83 «Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы» қаулысының (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3-2-103 тіркелген, аудандық «Жаңалық жаршысы» газетінің № 11 санында 2011 жылдың 03 наурызында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Рахметовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі:                                 Е.Есенбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы:                      А.Сапаров
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 323 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттығына үміткерлердің үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары тізімі
Селолық округтер Орналасқан орны атауы саны
1
Ақкөл селолық округі
Ақкөл селолық клубының алдындағы алаңы
қалқан-стенд
1
2
Ақтасты селолық округі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 5 декабря 2011 года № 323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2011 года № 3-2-124. Утратило силу постановлением акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 6 июня 2012 года № 124
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 06.06.2012 № 124.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложения.
2. Акимам сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов информационными щитами и стендами.
3. Постановление акима района от 28 февраля 2011 года № 83 «Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов» (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-103, опубликованное в районной газете «Жаңалық жаршысы» № 11 от 03 марта 2011 года) признать утратившим силу.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Рахметова Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района:                               Есенбаев Е.
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель районной
избирательной комиссии:                    А.Сапаров
Приложение
к постановлению акимата
Айтекебийского района
№ 323 от 5 декабря 2011 г.
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
Сельские округа Место расположения Наименов
ание
количе
ства
1
Аккольский сельский округ
Площадь перед Аккольским сельским клубом
щит-стенд
1
2
Актастинский сельский округ