Аралтоғай ауылының көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Аралтоғай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі № 6 шешімі. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қазанда № 3-2-118 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде, атауы және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының", "село" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауыл" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Аралтоғай ауылдық округінің әкімінің 15.02.2016 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, халқының пікірін ескере отырып, Аралтоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аралтоғай ауылының көшелеріне келесі атаулары берілсін:
1) Б.Момышұлы
2) Амангелды
3) Әйтеке би
4) Жанқожа батыр
5) 50 жыл Қазақстан
6) Жамбыл
7) Т.Аубакиров
8) Сырым батыр
9) Бейбітшілік
10) Абай
2. Алынып тасталды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Аралтоғай ауылдық округінің әкімінің 15.02.2016 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аралтоғай ауылдық округінің әкімі: А.Дошаев

О наименовании улиц села Аралтогай
Решение акима Аралтогайского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 26 сентября 2011 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Актюбинской области 13 октября 2011 года № 3-2-118
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" "село", заменено соответственно словами "ауылдық", "ауылы", "ауылының" решением акима Аралтогайского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 15.02.2016 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения, аким Аралтогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Аралтогай:
1) Б.Момышулы
2) Амангелды
3) Айтеке би
4) Жанкожа батыр
5) 50 лет Казахстан
6) Жамбыла
7) Т.Аубакирова
8) Сырым батыр
9) Бейбитшилик
10) Абая
2. Пункт 2 исключен решением акима Аралтогайского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 15.02.2016 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аралтогайского округа: А.Дошаев