Көшені қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің әкімінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 25 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 мамырда № 3-4-115 тіркелді
Ескерту. Шешімнің бүкіл мәтін бойынша «село», «селоның» деген сөздері тиісінше «ауыл», «ауылдың» деген сөздермен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 17.11.2014 № 160 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңыңың 35 бабы 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» заңының 14 бабы 4 тармақшасы, 2011 жылғы 18 наурыздағы аулы тұрғындары жиналысының хаттамасына сәйкес Қарауылкелді ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауыл орталығындағы Оңтүстік көшесі «Құрмет белгісі» орденімен, бірнеше медальдар мен Құрмет Грамоталарымен марапатталған, «Қазақ ҚСР-іне еңбек сіңірген зоотехник» құрметті атағын алған, еліміздің экономикасының дамуына ерен еңбек жасап, өзінің үлкен үлесін қосқан Ержаев Мұхамбетқазы есімімен аталсын.
2. Ауылдың бас жобасына және ережеге сәйкес, аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі, аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімдерімен келісе отырып көшедегі үй номерлерін белгілеу жүзеге асырылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап, он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық округі әкімі
Б.Е.Елеусінов

О переименовании улицы
Решение акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 18 апреля 2011 года № 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 13 мая 2011 года № 3-4-115
Сноска. По всему тексту решения слово «аульного» заменено словом «сельского» решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 17.11.2014 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункт 4 статьи 14 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года № 4200, протокол конференций граждан от 18 марта 2011 года аким Караулкельдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Оңтүстік именем Муханбетказы Ержаева, награжденного орденом "Знак Почета", несколькими медалями и почетными грамотами, обладателя почетного звания "Заслуженный зоотехник Каз.ССР", внесшего огромный вклад в развитие экономики республики.
2. Осуществить нумерацию домов улицы в соответствии с генеральным планом села и положением, согласованно с районным отделом архитектуры, градостроительства и строительства, районным отделом культуры и развития языков.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после его первого официального опубликования.
Аким Караулкельдинского сельского округа
Б.Елеусинов