Көшені қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің әкімінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 26 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 мамырда № 3-4-116 тіркелді
Ескерту. Шешімнің бүкіл мәтін бойынша «аулы», «село», «селоның» деген сөздері «ауылы», «ауыл», «ауылдың» деген сөздермен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 17.11.2014 № 159 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңыңың 35 бабы 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" заңының 14 бабы 4 тармақшасы, 2011 жылғы 18 наурыздағы ауылы тұрғындары жиналысының хаттамасына сәйкес Қарауылкелді ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауыл орталығындағы Оңтүстік-1 көшесі жазушы, драматург, қазақ әдебиетінде, драматургиясында, кино саласында өзінің лайықты орны бар қаламгер Тәшенов Жұмабай есімімен аталсын.
2. Ауылдың бас жобасына және ережеге сәйкес, аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі, аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімдерімен келісе отырып көшедегі үй номерлерін белгілеу жүзеге асырылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап, он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық округі әкімі
Б.Е.Елеусінов

О переименовании улицы
Решение акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 18 апреля 2011 года № 26. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 13 мая 2011 года № 3-4-116
Сноска. По всему тексту решения слово «аульного» заменено словом «сельского» решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 17.11.2014 № 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4 статьи 14 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года № 4200, протокол конференций граждан от 18 марта 2011 года аким Караулкельдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Оңтүстік-1 именем Жумабая Ташенова, писателя, драматурга, имеющего свое место в казахской литературе, драматургии и кино.
2. Осуществить нумерацию домов улицы в соответствии с генеральным планом села и положением, согласованно с районным отделом архитектуры, градостроительства и строительства, районным отделом культуры и развития языков.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после его первого официального опубликования.
Аким Караулкельдинского сельского округа
Б.Елеусинов