Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 149 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 173 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 мамырда № 3-5-131 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қарашадағы № 182 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2012.11.15 № 182 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 149 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-124 болып тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтарда "Ырғыз газетінде" жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2 061 398" деген сандар "2 110 375,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 887 904"деген сандар "1 936 881,4" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 087 730,3" деген сандар "2 125 707,7" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"0" деген сан "11 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "11 000" деген сандармен ауыстырылсын;
6-1-тармақта:
"8 988" деген сандар "8398" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
екінші абзацтағы "10 538" деген сандар "11 030" деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы жаңа абзацтармен толықтырылсын:
коммуналдық арнайы техника алуға - 11 000 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 38 000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 149 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 25 апреля 2011 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 мая 2011 года № 3-5-131. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 15 ноября 2012 года № 182.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 15.11.2012 № 182.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 149 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (Зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-124, опубликовано 25 января 2011 года в газете "Иргиз") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 061 398" заменить цифрами "2 110 375,4";
цифры "1 887 904" заменить цифрами "1 936 881,4";
в подпункте 2):
цифры "2 087 730,3" заменить цифрами "2 125 707,7";
в подпункте 4):
цифру "0" заменить цифрами "11 000";
цифру "0" заменить цифрами "11 000";
в пункте 6-1:
цифры "8 988" заменить цифрами "8 398";
в пункте 8:
в втором абзаце цифры "10 538" заменить цифрамы "11 030":
и дополнить новым абзацами следующего содержания:
на приобретение коммунальной спецтехники - 11 000 тыс. тенге;
на развитие системы водоснабжения- 38 000 тыс.тенге;

2011 жылғы 25 сәуірдегі № 173 шешіміне
2-қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының 2011 жылға бюджеттік бағдарламалары
Селолық округтер атауы
001 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
004 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
Ырғыз

от 25 апреля 2011 года № 173
Бюджетные программы аппаратов акимов сельских округов района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2011 год
Наименование сельских округов
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
004 "Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
Иргизский