Депутаттыққа кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 269 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 желтоқсанда № 3-5-148 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 84 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2012.05.28 № 84 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп анықталған Қазақстан Республикасы мәслихаттары мен Парламенті Мәжілісі депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын ораналастыратын орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Селолық округ әкімдері белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Шахинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                               М. Дуанбеков
Келісілді:
Ырғыз аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы                                  Ж. Байқадам

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 25 ноября 2011 года № 269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 декабря 2011 года № 3-5-148. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 28 мая 2012 года № 84
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 28.05.2012 № 84.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Согласно пункту 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» и статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложения определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан определенные совместно с районной территрориальной избирательной комиссией.
2. Акимам сельских округов оснастить указанные места стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шахина А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Дуанбеков
Согласованно:
Председатель Иргизской районной
территориальной избирательной
комиссии                                   Ж. Байкадам