Жайсаңбай ауылдық округінің Жайсаңбай ауылының көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай селолық округі әкімінің 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 8 шешімі. Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 қыркүйекте № 3-5-143 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауына өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің 15.02.2017 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "селосы", "селосының", "селолық" сөздері "ауылы", "ауылының", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің 05.01.2015 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4-тармақшасына, Жайсаңбай ауылы тұрғындарының конференциясы хаттамасына сәйкес Жайсаңбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жайсаңбай ауылдық округінің Жайсаңбай ауылының көшелеріне төмендегідей атаулар берілсін:
Өтебай Қанахин көшесі;
Жұмахмет Шалтақбаев көшесі;
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне – 20 жыл көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Ғ.Байтақовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жайсаңбай ауылдық округінің әкімі: Е. СЕРМАҒАНБЕТОВ

О наименовании улиц сел Жайсанбай Жайсанбайского сельского округа
Решение акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 1 сентября 2011 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Актюбинской области 30 сентября 2011 года № 3-5-143
Сноска. В заголовке решения на казахском языке слова "селолық", "селосының" заменены словами "ауылдық", "ауылының" решением акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 15.02.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. По всему тексту решения на государственном языке слова "селосы", "селосының", "селолық" заменены соответственно словами "ауылы", "ауылының", "ауылдық" решением акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 05.01.2015 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании протоколом конференции жителей населенного пункта Жайсанбай, аким Жайсанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить нижеследующие названия улицам населенного пункта села Жайсанбай Жайсаңбайского сельского округа:
улица Утебая Канахина;
улица Жумахмет Шалтакбаева;
улица Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне - 20 жыл.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа Г.Байтакову.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Жайсанбайского сельского округа:
Е. СЕРМАГАНБЕТОВ