Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 "Қарғалы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 ақпандағы № 264 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 ақпанда № 3-6-116 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 мамырдағы № 03-14/68 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012.05.04 № 03-14/68 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына, 9 бабының 2 тармағына сәйкес, сондай-ақ облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 361 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін жүзеге асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 "Қарғалы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-114 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 4-5 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) тармақтың:
1) тармақшасында:
кірістер "2 461 700" саны "2 464 200" санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"2 056 685" саны "2 059 185" санымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "2 461 700" саны "2 520 415,3" санымен алмастырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру бойынша
"16 913,8" саны "16 913" санымен алмастырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу бойынша
890,2" саны "891" санымен алмастырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы бойынша
"-16 913,8" саны "-73 128,3" санымен алмастырылсын;
6) тармақшасында:
бюджеттік тапшылығын қаржыландыру бойынша
"16 913,8" саны "73 128,3" санымен алмастырылсын.
2) 8 тармақтын:
4 қайырмасында "3 500" саны "0" санымен алмастырылсын;
және келесі мазмұндағы 5 қайырмамен толықтырылсын:
"Қарғалы ауданы Велиховка ауылының су құбырының құрылысы" жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеуге - 6 000 мың теңге.
3) көрсетілген шешімдегі 1, 2, 3 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1, 2, 3 және 5 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
хатшысы
Л.Ильчевская
Ж.Құлманов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 4 ақпанның
№ 264 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 243 "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 4 февраля 2011 года № 264. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района 18 февраля 2011 года за № 3-6-116. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 4 мая 2012 года № 03-14/68).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 04.05.2012 № 03-14/68).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 5 статьи 104, подпункта 5 пункта 2 статьи 106, пункта 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и в целях реализации решения областного маслихата от 21 января 2011 года № 361 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 243 "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-114, опубликовано за № 4-5 от 20 января 2011 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "2 461 700" заменить цифрами "2 464 200",
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "2 056 685" заменить цифрами "2 059 185";
в подпункте 2):
затраты цифры "2 461 700" заменить цифрами "2 520 415,3";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "16 913,8" заменить цифрами "16 913";
в том числе:
по погашениям бюджетных кредитов
цифры "890,2" заменить цифрами "891";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-16 913,8" заменить цифрами "-73 128,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "16 913,8" заменить цифрами "73 128,3".
2) в пункте 8:
в абзаце 4 цифры "3 500" заменить цифрами "0";
и дополнить абзацем 5 следующего содержания:
6 000 тысяч тенге – на разработку ПСД по проекту "Строительство объектов водоснабжения в селе Велиховка Каргалинского района".
приложения 1, 2, 3 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 5 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель Секретарь
сессии районного маслихата районного маслихата
Л.Ильчевская Ж.Кульманов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 февраля 2011 г. № 264
Бюджет Каргалинского района на 2011 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы