Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 "2011-2013 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 288 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 мамырда № 3-6-122 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 мамырдағы № 03-14/68 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012.05.04 № 03-14/68 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына сәйкес, сондай-ақ облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 386 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін жүзеге асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 (нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3-6-114 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 4-5 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
кірістер "2 518 572" саны "2 519 461,7" санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"2 113 557" саны "2 114 446,7" санымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "2 574 788,7" саны "2 575 678,4" санымен алмастырылсын;
2) 7-1 тармақтың:
1 қайырмасында "12 385" саны "12 136" санымен алмастырылсын.
3) 9 тармақтың:
1 қайырмасында "9 315" саны "10 318" санымен алмастырылсын;
келесі мазмұндағы 8 қайырмасымен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге – 135,7 мың теңге"

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 243 "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 26 апреля 2011 года № 288. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 10 мая 2011 года № 3-6-122. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 4 мая 2012 года № 03-14/68).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 04.05.2012 № 03-14/68).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9, подпункта 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и в целях реализации решения областного маслихата от 13 апреля 2011 года № 386 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШАЕТ:
Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 243 (зарегистрировано в реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-114, опубликовано за № 4-5 от 20 января 2011 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "2 518 572" заменить цифрами "2 519 461,7",
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "2 113 557" заменить цифрами "2 114 446,7";
в подпункте 2):
затраты цифры "2 574 788,7" заменить цифрами "2 575 678,4".
2) в пункте 7-1:
в абзаце 1 цифры "12 385" заменить цифрами "12 136".
3) в пункте 9:
в абзаце 1 цифры "9 315" заменить цифрами "10 318".
дополнить абзацем 8 следующего содержания:
"135,7 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны".