Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 90 "2011 жылғы сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті әскери қызметке шақыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 354 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 желтоқсанда № 3-6-131 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 05-10/20 хатымен.
Ескерту. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2013.01.15 № 05-10/20 Хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 9 "2011 жылғы сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті әскери қызметке шақыру туралы" қаулысына (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-119 тіркелген, аудандық "Қарғалы" газетінің 2011 жылғы 21 сәуірдегі № 27 (4606) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 қосымшада "Ильясов Батихан Күнасылұлы – аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің бастығы, комиссия төрағасы" сөздері "Шайжанов Данияр Жайлыбайұлы – аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығының орынбасары, комиссия төрағасы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарыІ.Д. Тынымгереевке жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Сагиев

О внесении изменений в постановление акимата района от 30 марта 2011 года № 90 "Об очередном призыве на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 25 ноября 2011 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 декабря 2011 года № 3-6-131. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Каргалинского района Актюбинской области от 15 января 2013 года № 05-10/20).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Каргалинского района Актюбинской области от 15.01.2013 № 05-10/20).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан
"О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 30 марта 2011 года № 90 "Об очередном призыве на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" (зарегистрированное в государственном реестре нормативно-правовых актов за № 3-6-119, опубликованное от 21 апреля 2011 года в районной газете "Каргалы" за № 27 (4606)) следующие изменения:
в приложениии 1 слова "Ильясов Батихан Кунасилович – начальник районного отдела по делам обороны, председатель комиссии" заменить словами "Шайжанов Данияр Жайлибаевич - заместитель начальника районного отдела по делам обороны, председатель комиссии".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Тынымгереева И.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Сагиев