Қобда ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 2011 жылға әлеуметтік көмек беру туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 шілдедегі № 215 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 тамызда № 3-7-123 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 мамырдағы № 5-05/46 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2012.05.10 № 5-05/46 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 7 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағы және 7 бабының 3 тармағы 4 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШМ ЕТТІ:
1. Қобда аудандық бюджет қаражаты есебінен ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына аудандық бюджет қаражаты есебінен отын сатып алу үшін бір жолғы өтемақы 6000 (алты мың) теңге көлемінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Қобда аудандық мәслихатының 2010 жылғы 7 шілдедегі № 141 "Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, білім беру спорт және денсаулық салаларындағы мамандарына отын сатып алу үшін 2010 жылға әлеуметтік көмек беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-94 санымен тіркелген, 2010 жылғы 12 тамызында "Қобда" газетінің № 34 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3.Осы шешім алғаш ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
Аудандық мәслихаттың
төрайымы хатшысы
Д.Жиенбекова
Л.Исмағамбетова

Об оказании социальной помощи на приобретение топлива 2011 году специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Кобдинского района
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 27 июля 2011 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 августа 2011 года № 3-7-123. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 10 мая 2012 года № 5-05/46.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 10.05.2012 № 5-05/46.
В соответствии со статьей 6 пункт 1 подпункта 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" № 148 от 23 января 2001 года, статьей 18 пункт 5 и статьей 7 пункт 3 подпункта 4 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" № 66 от 8 июля 2005 года Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта проживающим и работающим в сельских населеных пунктах Кобдинского района, за счет бюджетных средств в размере 6000 (шесть тысяч) тенге.
2. Признать утратившим силу решение Кобдинского районного маслихата от 7 июля 2010 года № 141 "Об оказание социальной помощи на приобретение топлива 2010 году специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированное в Реестре государственное регистрации нормативных правовых актов № 3-7-94, опубликованное в газете "Кобда" от 12 августа 2010 года № 34).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь районного
районного маслихата
маслихата
Д.Жиенбекова
Л. Исмагамбетова