Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 166 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі № 211 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 тамызда № 3-7-128 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 250 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011.12.20 № 250 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағы 4 тармақшасына және «Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар  енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік- құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-98 тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтарда «Қобда» газетінің № 4 жарияланған аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 166 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар еңгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер –
«3 447 997,6» деген цифрлар «3 466 487» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«3 198 982,6» деген цифрлар «3 217 472» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
«3 461 185,2»деген цифрлар «3 479 674,6» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 6 тармақта:
8 абзацтын бөлігінде:
«20 140 » деген цифрлар «12 340 » деген цифрлармен ауыстырылсын
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«2020 - Жұмыспен қамту бағдарламасы аясында инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 4 500 мың теңге».
3) 9 тармақта:
1 абзацтын бөлігінде:
«13 381 » деген цифрлар «15 311» деген цифрлармен ауыстырылсын
3 абзацтын бөлігінде:
«100 380 » деген цифрлар «73 622» деген цифрлармен ауыстырылсын
4 абзацтын бөлігінде:
«27 530 » деген цифрлар «3 530» деген цифрлармен ауыстырылсын
6 абзацтын бөлігінде:
«144 226 » деген цифрлар «177 706» деген цифрлармен ауыстырылсын
12 абзацтын бөлігінде:
«120,6 » деген цифрлар «105,0» деген цифрлармен ауыстырылсын
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 166 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 29 июля 2011 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 августа 2011 года № 3-7-128. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20 декабря 2011 года № 250
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20.12.2011 № 250.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, и подпункта 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и решения областного маслихата от 13 июля 2011 года № 390 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 24 декабря 2010 года № 166 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 января 2011 года за № 3-7-98, опубликованное в газете «Кобда» от 27 января 2011 года № 4 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры «3 447 997,6» заменить цифрами «3 466 487», в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры «3 198 982,6» заменить цифрами «3 217 472»;
в подпункте 2):
затраты -
цифры «3 461 185,2» заменить цифрами «3 479 674,6».
2) в пункте 6
в части абзаца 8: цифру «20 140 » заменить цифрами «12 340»
дополнить абзацем следующего содержания:
«На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 - 4 500 тысяч тенге».
3) в пункте 9
в части абзаца 1:
цифру «13 381» заменить цифрами «15 311»
в части абзаца 3:
цифру «100 380» заменить цифрами «73 622»
в части абзаца 4:
цифру «27 530» заменить цифрами «3 530»
в части абзаца 6:
цифру «144 226» заменить цифрами «177 706»
в части абзаца 12:
цифру «120,6» заменить цифрами «105,0»
дополнить абзацами следующего содержания:

«коммуналдық шаруашылықты дамытуға 37 153 мың теңге».
4) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы                    хатшысы
Д.ЖИЕНБЕКОВА                    Л.ИСМАҒАМБЕТОВА
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 166 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
29 шілдедегі № 211 шешіміне
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атауы
І. Кірістер

«На развитие объектов коммунального хозяйства 37 153 тысяч тенге»
4) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                Секретарь районного
маслихата                     районного маслихата
Д.ЖИЕНБЕКОВА                      Л.ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 166
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 29 июля 2011 года № 211
Районный бюджет на 2011 год
категория
Сумма, тыс.тенге
класс
подкласс
Наименование
І. Поступления