Құрсай ауылының көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау және атауларын өзгерту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Құрсай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 13 шілдедегі № 3 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 3-7-120 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің орыс тілдегі атауында және бүкіл мәтін бойынша "аульного", "аула" деген сөздер тиісінше "сельского", "села" деген сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Құрсай ауылдық округі әкімінің 10.12.2014 № 3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелерінде орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Құрсай ауылдық округі әкімінің 28.02.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Құрсай ауылдық округі тұрғындары конференциясының 2011 жылғы 1 маусымдағы № 1 хаттамасы негізінде, Қобда ауданының Құрсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданы Құрсай ауылдық округі әкімінің 28.02.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Құрсай ауылының келесі көшелері мен тұйығына атаулар берілсін:
1) Әлия Молдағұлова көшесі
2) Абай Құнанбаев көшесі
3) Астана тұйығы
2. Құрсай ауылының келесі тұйықтарының атауы өзгертілсін:
1) Мира тұйығы – Егемен тұйығы;
2) Молодежная тұйығы – Жастар тұйығы;
3) Садовая тұйығы – Жеңіс тұйығы;
4) Целинная тұйығы – Желтоқсан тұйығы
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі: Т. Казиев

О наименовании и переименовании улиц и составных частей села Курсай
Решение акима Курсайского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 13 июля 2011 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 9 августа 2011 года № 3-7-120.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "аульного", "аула" заменены соответственно словами "сельского", "села" решением акима Курсайского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 10.12.2014 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизиты внесено изменение на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Курсайского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 28.02.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей Курсайского сельского округа от 1 июня 2011 года № 1, аким Курсайского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Курсайского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 28.02.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам и переулку села Курсай:
1) улица Алии Молдагуловой
2) улица Абая Кунанбаева
3) переулок Астана
2. Переименовать следующие переулки села Курсай:
1) переулок Мира – в переулок Егемен;
2) переулок Молодежная – в переулок Жастар
3) переулок Садовая – в переулок Женис
4) переулок Целинная – в переулок Желтоксан
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Казиев