Сөгәлі ауылдық округіне қарасты елді мекендерінің көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сөгәлі ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 11 шілдедегі № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 3-7-118 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сөгәлі ауылдық округі әкімінің 18.12.2014 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелерінде орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сөгәлі ауылдық округі әкімінің 28.02.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Бұлақ ауылдық округі тұрғындары конференциясының 2011 жылғы 27 мамырдағы № 4 хаттамасы негізінде, Қобда ауданының Сөгәлі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сөгәлі ауылдық округі әкімінің 28.02.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Көк үй ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
1) Амангелді Иманов көшесі;
2) Алия Молдағұлова көшесі.
2. Сөгәлі ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
1) Абат-Байтақ көшесі;
2) Абай Құнанбаев көшесі.
3. Қоғалы ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
1) Қобыланды батыр көшесі;
2) Исатай Тайманов көшесі.
4. Көк үй ауылының келесі көшелерінің атауы өзгертілсін:
1) Тульская тұйығы – Жастар тұйығы;
2) Советская көшесі – Бейбітшілік көшесі;
3) Октябрьская көшесі – Абай Құнанбаев көшесі;
4) Пушкина көшесі – Астана көшесі;
5) Ленин көшесі – Сәкен Сейфуллин көшесі;
6) Садовая көшесі – Абылай хан көшесі.
5. Сөгәлі ауылының келесі көшелерінің атауы өзгертілсін:
1) Восточный көшесі – Жаңа құрылыс көшесі.
6. Қоғалы ауылының келесі көшесінің атауы өзгертілсін:
1) Дружба көшесі – Достық көшесі.
7. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Қ.Мынбаев

О наименовании и переименовании улиц населенных пунктов Сугалинского сельского округа
Решение акима Сугалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 11 июля 2011 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 9 августа 2011 года № 3-7-118.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "аульного", "аула" заменены соответственно словами "сельского", "села" решением акима Сугалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 18.12.2014 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизиты внесено изменение на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Сугалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 28.02.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей Сугалинского сельского округа от 27 мая 2011 года № 4, аким Сугалинского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Сугалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 28.02.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименование улицам села Кок уй:
1) улица Амангелди Иманова;
2) улица Алии Молдагуловой;
2. Присвоить наименование улицам села Согалы:
1) улица Абат – Байтак;
2) улица Абая Кунанбаева.
3. Присвоить наименование улицам села Когалы:
1) улица Кобыланды батыра;
3) улица Исатая Тайманова;
4. Переименовать следующие улицы села Кок уй:
1) Тульский переулок – в переулок Жастар;
2) улицу Советская – в улицу Бейбитшилик;
3) улицу Октябрская – в улицу Абая Кунанбаева;
4) улицу Пушкина – в улицу Астана.
5) улицу Ленина – в улицу Сакена Сейфуллина;
6) улицу Садовая – в улицу Абылай хан.
5. Переименовать следующие улицы села Согалы:
1) улица Восточная - в улицу Жана курылыс;
6. Переименовать следующие улицы села Когалы:
1) улица Дружба - в улицу Достык;
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа К.Мынбаев