Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 199 "2011-2013 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 238 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 тамызда № 3-8-133 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 наурыздағы № 28 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012.03.14 № 28 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 199 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-122, 2011 жылғы 3 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінің № 6-7 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 239 838,8" деген цифрлар "3 244 838,9" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферт түсімдері бойынша
"2 834 008,8" деген цифрлар "2 839 008,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 292 447,9" деген цифрлар "3 297 448" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 7 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"17 434" деген цифрлар "18 242" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 8 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту–2020 Бағдарламасы шегінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және жайластыруға – 5000 мың теңге".
4) 9 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
"178 412" деген цифрлар "177 619" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 199 "О бюджете Мартукского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 22 июля 2011 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 августа 2011 года № 3-8-133. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 14 марта 2012 года № 28.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 14.03.2012 № 28.
В соответствии подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решения областного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 13 июля 2011 года № 390 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Мартукского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 199 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-122, опубликованное 3 февраля 2011 года в газете "Мәртөк тынысы" № 6-7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 239 838,8" заменить цифрами "3 244 838,9", в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 834 008,8" заменить цифрами "2 839 008,9";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 292 447,9" заменить цифрами "3 297 448";
2) в пункте 7:
в части абзаца 1:
цифры "17 434" заменить цифрами "18 242";
3) пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
"на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 5000 тысяч тенге".
4) в пункте 9:
в части абзаца 3:
цифры "178 412" заменить цифрами "177 619";
в части абзаца 7:

037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
96 499,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
48 314,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 127,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
7 053,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
174,0
011
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
3 970,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14 062,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 011,0
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
12 917,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
155 538,9
2
Әлеуметтiк көмек
141 790,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 214,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14 214,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 576,9
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22 872,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 699,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 498,0
006
Тұрғын үй көмегі
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60 963,9
010
Үйден тәрбиеленіп және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
182,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
23 828,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 618,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6 416,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 748,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 748,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

037
Строительство и реконструкция объектов образования
96 499,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
48 314,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 127,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7 053,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
174,0
011
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
3 970,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 062,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 011,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
12 917,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
155 538,9
2
Социальная помощь
141 790,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 214,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 214,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 576,9
002
Программа занятости
22 872,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 699,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 498,0
006
Жилищная помощь
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60 963,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
182,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
23 828,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 618,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
6 416,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 748,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 748,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения