Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 31 наурыздағы № 238 "2011 жылы денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау ретінде көтерме жәрдемақы мен бюджеттік кредит беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 шілдедегі № 271 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 тамызда № 3-9-147 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 25.04.2012 № 25 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 753 «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-141 тіркелген, 2011 жылғы 4 мамырдағы «Мұғалжар» газетінде № 18-19 санында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 31 наурыздағы № 238 «2011 жылы денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау ретінде көтерме жәрдемақы мен бюджеттік кредит беру туралы» шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
бірінші тармағындағы «алты жүз отыз есептік» сөзі «бір мың бес жүз еселік» сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Аққұлға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың              Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                        хатшысы
Н.Иманов                         С. Салықбаев

О внесении изменения в решение районного маслихата от 31 марта 2011 года № 238 "О предоставлении бюджетного кредита и подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта на 2011 год"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 27 июля 2011 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 августа 2011 года № 3-9-147. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 25 апреля 2012 года № 25
Сноска. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 25.04.2012 № 25.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 21 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 753 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного  маслихата от 31 марта 2011 года № 238 «О предоставлении бюджетного кредита и подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта на 2011 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-141, опубликованное в газете «Мугалжар» от 4 мая 2011 года за № 18-19) следующее изменение:
в пункте первом слово «шестисоттридцатикратный» заменить словами «одну тысячу пятисоткратный».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Н.Аккул.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                 Секретарь районного
районного маслихата                      маслихата
Н.Иманов                           С.Салыкбаев