Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы № 279 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 қарашада № 3-9-158 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 290 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011.12.21 № 290 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 2) және 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-135 тіркелген, 2011 жылғы 24 қаңтардағы «Мұғалжар» газетінде № 4 санында, 2011 жылғы 2 ақпандағы № 5 санында, 2011 жылғы 9 ақпандағы № 6, 2011 жылғы 16 ақпандағы № 7 санында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 214 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
«8 959 434,9» деген саны «8 964 805,0» деген санына өзгертілсін,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1 104 654,9» деген саны «1 110 025,0» деген санына өзгертілсін;
2) тармақшасында:
шығындар «9 151 235,9» деген саны «9 156 606,0» деген санына өзгертілсін;
7 тармақта
1 абзацтың бөлігінде
«38 411» деген саны «38 207,0» деген санына өзгертілсін;
2 абзацтың бөлігінде
«5275» деген саны «5336,1» деген санына өзгертілсін;
4 абзацтың бөлігінде
«72 990» саны «84 797,0» санына өзгертілсін;
5 абзацтың бөлігінде
«8 194» деген саны «8 192,0» деген санына өзгертілсін;
8 абзацтың бөлігінде
«16 394» деген саны «15 194,0» деген санына өзгертілсін;
8 тармақ
«7 250» деген саны «6 250,0» деген санына өзгертілсін;
1 абзацтың бөлігінде
«23 664» деген саны «19 572,0»
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 14 ноября 2011 года № 279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 ноября 2011 года № 3-9-158. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 декабря 2011 года № 290
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21.12.2011 № 290.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктами 2) и 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 214 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-135, опубликованное в газете «Мугалжар» от 24 января 2011 года за № 4, от 2 февраля 2011 года за № 5, от 9 февраля 2011 года за № 6, от 16 февраля 2011 года за № 7) следующие изменения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «8 959 434,9» заменить цифрами «8 964 805,0»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 104 654,9» заменить цифрами «1 110 025,0»;
в подпункте 2)
затраты:
цифры «9 151 235,9» заменить цифрами «9 156 606,0»;
в пункте 7
в части абзаца 1:
цифры «38 411» заменить цифрами «38 207,0»
в части абзаца 2:
цифры «5275» заменить цифрами «5 336,1»
в части абзаца 4:
цифры «72 990» заменить цифрами «84 797,0»
в части абзаца 5:
цифры «8 194» заменить цифрами «8192,0»;
в части абзаца 8:
цифры «16 394» заменить цифрами «15 194,0»;
в пункте 8
цифры «7 250» заменить цифрами «6 250,0»
в части абзаца 1:
цифры «23 664» заменить цифрами «19 572,0»;
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің іске асырылуын және орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Б.Аққұлға жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С.Салықбаев
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 14 қарашадағы
№ 279 шешіміне
1 ҚОСЫМША
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за реализацией и выполнением данного решения возложить на заместителя акима района Аккул Н.Б.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата                                   С.Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению районного маслихата
от 14 ноября 2011 года № 279
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Группа
Подгруппа
Наименование доходов

005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
43 618,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
288 623,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
228 113,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
228 113,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
60 510,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 697,0
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8 302,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 600,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15 734,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 750,0
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлемін ұлғайту
25 427,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
297 940,6
2
Әлеуметтiк көмек
271 228,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 844,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 844,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
268 384,6
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
111 961,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 240,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 150,0
006
Тұрғын үй көмегі
3 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
87 039,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19 331,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27 000,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3 500,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 662,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 712,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 712,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

005
Дополнительное образование для детей и юношества
43 618,0
9
Прочие услуги в области образования
288 623,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
228 113,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
228 113,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
60 510,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 697,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 302,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 600,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 734,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 750,0
025
Увиличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
25 427,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
297 940,6
2
Социальная помощь
271 228,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 844,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 844,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
268 384,6
002
Программа занятости
111 961,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 240,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 150,0
006
Жилишная помощь
3 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
87 039,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 331,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27 000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 500,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
9 662,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 712,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 712,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения

7 625,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
38 207,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
38 207,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
38 207,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 296,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 296,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39 296,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 432,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
31 864,0
12
Көлiк және коммуникация
34 895,0
1
Автомобиль көлiгi
34 895,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
25 395,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25 395,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 500,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 500,0
13
Басқалар
45 619,4
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 180,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
1 180,0
005
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1 180,0
9
Басқалар
44 439,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 250,0
022
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
6 250,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2 911,4
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2 911,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 456,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 154,8
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
301,2
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

7 625,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
38 207,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
38 207,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38 207,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 296,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 296,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39 296,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 432,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
31 864,0
12
Транспорт и коммуникации
34 895,0
1
Автомобильный транспорт
34 895,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25 395,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
25 395,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 500,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9 500,0
13
Прочие
45 619,4
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 180,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
1 180,0
005
Поддержка предпринимательской деятельности
1 180,0
9
Прочие
44 439,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 250,0
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
6 250,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2 911,4
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2 911,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 456,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 154,8
013
Капитальные расходы государственных органов
301,2
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)