Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округі Ақкемер, Көктөбе, Елек ауылдарының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 47 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 1 ақпанда № 3-9-162 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің орыс тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "аулов", "аульного", "ауле" сөздері "сел", "сельского", "селе" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округінің әкімінің 28.11.2014 № 39 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі деректемелерінде "аульного" сөздері "сельского" сөздерімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округінің әкімінің 14.03.2017 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 Заңының 35 бабына және Ақкемер, Көктөбе, Елек аулдары халқының пікірін ескере отырып Ақкемер ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ақкемер, Көктөбе, Елек ауылдарының көшелеріне атаулар берілсін.
Ақкемер ауылында:
№ 1 көшеге - Әйтеке би Байбекұлы;
№ 2 көшеге - Есет батыр Көкіұлы;
№ 3 көшеге - Көтібар батыр Бәсенұлы;
№ 4 көшеге - Хазрет Мұхамбетқазы Меңдіқұлов;
№ 5 көшеге - Қадір Абдрахманов;
№ 6 көшеге – Молодежная.
Көктөбе ауылында:
№ 1 көшеге - Садовая;
№ 2 көшеге - Школьная;
Елек ауылында:
№ 1 көшеге - Степная;
№ 2 көшеге - Школьная;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкемер ауылдық округінің әкімі Ә.Қ.Қалмұрзаев

О присвоении наименований безымянным улицам сел Аккемир, Коктобе, Елек Аккемирского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 29 декабря 2011 года № 47. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 1 февраля 2012 года № 3-9-162
Сноска. В реквизитах решения слово "аульного" заменено соответственно словом "сельского" решением акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 14.03.2017 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "аулов", "аульного", "ауле" заменено словами "сел", "сельского", "селе" решением акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 28.11.2014 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и с учетом мнения населения сел Аккемир, Көктөбе, Елек аким Аккемирского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам сел Аккемир, Коктобе, Елек.
В селе Аккемир:
Улице № 1 - Әйтеке би Байбекұлы;
Улице № 2 – Есет батыр Көкіұлы;
Улице № 3 – Көтібар батыр Бәсенұлы;
Улице № 4 - Хазрет Мұхамбетқазы Меңдіқұлов;
Улице № 5 – Қадір Абдрахманов;
Улице № 6 - Молодежная.
В ауле Коктобе:
Улице № 1 – Садовая;
Улице № 2 – Школьная.
В селе Елек:
Улице № 1 – Степная;
Улице № 2 – Школьная.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Аккемирского сельского
округа