Халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 78 қаулысы. Ақтөбе облысы Темір ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 мамырда № 3-10-149 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімі аппаратының жетекшісінің 2012 жылғы 2 наурыздағы № 04-2/354 хаты.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімі аппаратының жетекшісінің 2012.03.02 № 04-2/354 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1) тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңынын 7 бабының 5-4) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Әлеуметтік жұмыс орындары алты айға дейінгі мерзімге ұйымдастырылады.

Об организации социальных рабочих мест гражданам из целевых групп населения
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 13 мая 2011 года № 78. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 30 мая 2011 года № 3-10-149. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Темирского района Актюбинской области от 2 марта 2012 года № 04-2/354.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Темирского района Актюбинской области от 02.03.2012 № 04-2/354.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей предлагающих организацию социальных рабочих мест для целевых групп населения.
2. Социальные рабочие места организуются сроком до шести месяцев.

3. "Темір аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жұмыс берушілермен әлеуметтік жұмыс орындарын құру туралы шарттар жасасуға өкілеттілік берілсін.
4. "Темір аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ (К.Бакиев) нысаналы топтарға жататын жұмыссыздарды әлеуметтік жұмыс орындарына жіберсін.
5. "Темір аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (М.Ниязмбетов) әлеуметтік жұмыс орындарын қаржыландыруды бюджетте қарастырылған қаржы шегінде жүргізсін.

3. Уполномочить государственное учреждение "Темирский районный отдел занятости и социальных программ" заключать с работодателями договора о создании социальных рабочих мест.
4. Государственному учреждению "Темирский районный отдел занятости населения и социальных программ" (К.Бакиев) направлять граждан, относящихся к целевым группам на социальные рабочие места.
5. Государственному учреждению "Темирский районный отдел финансов" (М.Ниязмбетов) осуществлять финансирование социальных рабочих мест в пределах средств, предусмотренных в бюджете.