Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауының кандидаттарына үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы бойынша орындар белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № 77 қаулысы. Ақтөбе облысы Ойыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 наурызды № 3-11-87 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі № 112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 2011.04.15 № 112 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабын басшылыққа ала отырып, Ойыл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауының барлық кандидаттарына үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы бойынша орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об определении мест для размещения в Уилском районе Актюбинской области агитационных печатных материалов кандидатов на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 10 марта 2011 года № 77. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Актюбинской области 11 марта 2011 года № 3-11-87. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 15 апреля 2011 года № 112
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 15.04.2011 № 112.
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республики Казахстан», статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2003 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с районной территориальной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан на территории Уилского района Актюбинской области согласно приложению.

2. Ауылдық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ойыл ауданы әкімінің орынбасары Ш.Тлеумағанбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Ойыл ауданының
әкімі:                            А.Амиргалиев.
Ойыл аудандық әкімдігінің

2. Акимам аульных округов определить место для агитационных материалов оснастить его стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Уилского района Ш. Тлеумаганбетова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского
района:                         А. Амиргалиев
Приложение
к постановлению Уилского районного акимата