Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 280 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 тамызда № 3-11-92 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 мамырдағы № 51 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012.05.30 № 51 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-83 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 1 және 8 ақпандағы "Ойыл" газетінің № 5, 6 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 603 662,2" деген цифрлар "2 568 411,2" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 429 002,2" деген цифрлар "2 393 751,2" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 641 100" деген цифрлар "2 607 779" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфроқұрылымдардың дамуына – 4500 мың теңге";
3) 12 тармақта:
"267 496" деген цифрлар "227745" деген сандармен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшасы осы шешімдегі 1, 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 233 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 22 июля 2011 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 августа 2011 года № 3-11-92. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30 мая 2012 года № 51).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30.05.2012 № 51).
В соответствии с пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9 и подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 233 "О районном бюджете на 2011-2013 годы", (зарегистрированное в государственном реестре нормативно-правовых актов за № 3-11-83, опубликованное в газете "Ойыл" 1 и 8 февраля 2011 года № 5,6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 603 662,2" заменить цифрами "2 568 411,2";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 429 002,2" заменить цифрами "2 393 751,2";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 641 100" заменить цифрами "2 607 779";
2) в пункте 6:
дополнить абзацами следующего содержания:
- "4500 тысяча тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020"
3) в пункте 12:
цифры "267 496" заменить цифрами "227 745"
4) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 5.