Денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларының 2011 жылға арналған мөлшерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 239 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 мамырда № 3-12-135 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012.04.26 № 30 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 Заңының 7 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және Ережесін бекіту туралы» Қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларының 2011 жылға арналған мөлшері төмендегідей болып белгіленсін:
1) жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау – бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит.
Ескерту. 1 тармағына өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.07.21 № 248 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. Мамандар үшін тұрғын үй сатып алуға бюджеттік кредит он бес жыл мерзімге беріледі. Кредит бойынша сыйақы ставкасы кредит сомасының жылдық 0,01%-ы мөлшерінде белгіленсін.
3. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 17 ақпанында № 3-12-111 номермен тіркелген, «Хромтау» аудандық газетінің 2010 жылдың 18 наурызындағы № 13 санында жарияланған аудандық мәслихаттың «Мамандарды әлеуметтік қолдау шаралары туралы» 2010 жылғы 28 қаңтардағы № 172 шешімінің күші жойылды деп саналсын.
4. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы                     хатшысы
Е.Юшкевич                         Д.Молдашев

Об определении мер социальной поддержки специалистов сферы здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта на 2011 год
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 27 апреля 2011 года № 239. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 17 мая 2011 года № 3-12-135. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 26 апреля 2012 года № 30
Сноска. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 26.04.2012 № 30.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» № 148 от 23 января 2001 года, пунктом 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» № 66 от 8 июля 2005 года, Постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистов сферы здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» № 183 от 18 февраля 2009 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить на 2011 год следующие меры социальной поддержки специалистов сферы здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывших для работы и проживания в сельские населенные пункты района:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю;
2) социальная поддержка для приобретения жилья – бюджетный кредит в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 21.07.2011 № 248 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Бюджетный кредит на приобретение жилья для специалистов предоставляется сроком на пятнадцать лет. Ставка вознаграждения по кредиту устанавливается в размере 0,01 % годовых от суммы кредита.
3. Признать утратившим силу решение районного маслихата № 172 «О мерах социальной поддержки специалистов» от 28 января 2010 года, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-111 от 17 февраля 2010 года, опубликованное в № 13 районной газеты «Хромтау» от 28 марта 2010 года.
4. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие по истечению 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                    Секретарь
районного маслихата              районного маслихата
Е.Юшкевич                         Д.Мулдашев