Хромтау ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 276 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 қаңтарда № 3-12-142 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 117 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 10.07.2013 № 117 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-IV «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылдың 1 желтоқсанындағы № 1428 «Қазақстан Республикасының «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңын іске асыру туралы» Қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер                      3 317 346,5 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша         2 396 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша        12 930 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін
түсімдер бойынша                      10 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша     897 436,1 мың теңге;
2) шығындар                      3 358 441,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру         84 756 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                   24 270 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу             1 118 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын
операциялар бойынша сальдо            10 000 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу            10 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит)    -125 850,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті
пайдалану)қаржыландыру             125 850,9 мың теңге;
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012.02.07 № 12; 2012.04.26 № 29; 2012.08.07 № 42; 2012.10.31 № 70; 2012.11.29 № 72 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Салықтардан аудан бюджетіне түскен жалпы соманы 2012 жылға бөлу облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 434 «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешімі бойынша мынадай мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша 26 пайыз;

Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 22 декабря 2011 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 января 2012 года № 3-12-142. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 10 июля 2013 года № 117
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 10.07.2013 № 117.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 496-IV «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» и Постановления Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Хромтауского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы                      3 317 346,5 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям           2 396 930 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям            12 930 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала                  10 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов         897 436,1 тысяч тенге;
2) затраты                     3 358 441,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование    84 756 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты                   24 270 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов         1 118 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами              10 000 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов     10 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета   -125 850,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита)
бюджета                          125 850,9 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 07.02.2012 № 12; от 26.04.2012 № 29; от 07.08.2012 № 42; от 31.10.2012 № 70; от 29.11.2012 № 72 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджет района согласно решения областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 26 процентов;

2) әлеуметтік салық бойынша 26 пайыз;
3) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша, қызметін бір жолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер аудан бюджетіне толығымен есептелсін.
3. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
ауылшаруашылық маңызы бар жерлер үшін жеке тұлғаларға салынатын жер салығы;
елді мекендердің жерлеріне салынатын, жеке тұлғалардан алынатын жер салығы;
өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және басқа да ауыл шаруашылығына арналмаған жерге салынатын жер салығы;
ауыл шаруашылық маңыздағы жерлерге заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерге, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы;
елді мекендердің жерлеріне заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы;
заңды және жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
бензинге және дизель отынына арналған акциздер, табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алымдар;
жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай- ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым;
жылжымайтын мүлікке және олармен келісім жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым;
жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем;
тіркелген салық;
мемлекеттік баж (108102-108112) кодтары бойынша;
коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен қаржылындырылатын, мемлекеттік мекемелер салатын және өндіріп алатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер;
жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер.
4. Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-IV «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылсын.

2) по социальному налогу 26 процентов.
3) зачислить полностью в районный бюджет поступления по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты.
3. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
налог на имущество физических лиц;
земельный налог с физических лиц на земли сельскохозяйственного назначения;
земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов;
земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения;
земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения;
земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов;
налог на транспортные средства юридических и физических лиц;
единый земельный налог;
акцизы на бензин и дизельное топливо, поступления за использование природных и других ресурсов;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также за их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также за их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах;
фиксированный налог;
государственная пошлина (по кодам 108102-108112);
доходы от аренды имущества коммунальной собственности;
административные штрафы, пени, санкций, взыскания, налагаемые и взимаемые местными государственными учреждениями, финансируемыми с государственного бюджета;
прочие неналоговые поступления в местный бюджет;
поступления от продажи земельных участков.
4. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2011 года № 496-IV  «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывать в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.

5. Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-IV «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 9 бабына сәйкес 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері 17439 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш 1618 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы 17439 теңге мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
6. Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы нысаналы трансферттер түсуі есебінен 2012 жылға арналған аудандық бюджетке мақсатты ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 88433,0 мың теңге;
мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне және мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға 31818,0 мың теңге;
«Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға 1656,0 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 18222,0 мың теңге;
мамандарға әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыруға  1844,5 мың теңге;
Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын талаптарға сәйкес мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 9374,0 мың теңге бюджеттік кредит;
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасын іске асыру шараларына 38692,0 мың теңге, соның ішінде:
28450,0 мың теңге жалақыны ішінара субсидиялауға, 0,0 мың теңге көшіп қонуға субсидия беруге, 8475,0 мың теңге жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз етуге, 7433,0 мың теңге жастар тәжірибесіне;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8194,0 мың теңге;
жетім балалар мен ата-аналардың қамқорысыз қалған балалардың қамқоршыларына ай сайын ақшалай қаражат төлеуге 20447,0 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтамасыз етуге 8108,0 мың теңге;
кондоминимум обьектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге 76500,0 мың тенге;
моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізуге 96783,0 мың тенге.
Ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012.04.26 № 29; 2012.10.31 № 70 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2011 года № 496-IV «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» с 1 января 2012 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы 17439 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также, для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан 1618 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат 17439 тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступления целевых текущих трансфертов за счет поступлений целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 88433,0 тыс тенге;
увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 31818,0 тыс тенге;
на повышение оплаты труда учителей, прошедших повышение квалификации по программе АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» 1656,0 тыс тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий 18222,0 тыс тенге;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов  1844,0 тыс. тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов в соответствии с условиями, определяемыми Правительством Республики Казахстан, в сумме 9374,0 тыс тенге;
на проведение мероприятии по программе «Занятость-2020» 38692, 0 тыс тенге, в том числе;
28450,0 тыс тенге - на частичное субсидирование заработной платы, 0,0 тыс тенге на предоставление субсидий за переезд, 8475,0 тыс тенге на обеспечение деятельности центра занятости, 7433,0 тыс тенге на молодежную практику;
8194,0 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
на выплату ежемесячных денежных средств опекунам на содержание детей–сирот, и детей, оставшихся без попечения родителей, 20447,0 тыс тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому 8108,0 тыс тенге;
на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминимума 76500,0 тысяч тенге;
на проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов 96783,0 тысяч тенге.
Распределение указанных текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 26.04.2012 № 29; от 31.10.2012 № 70 (вводится в действие с 01.01.2012).

7. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдық нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, соның ішінде бір жолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыруға және біржолғы талондарды іске асырудан түскен жинақтың толықтығын қамтамасыз етуге 991,0 мың теңге.
коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сатуға 2000,0 мың тенге;
жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке 172,0 мың тенге;
«Айгөлек» мектепке дейінгі балалар мекемесінің шатырын жөндеуге 16695,0 мың.тенге;
аудан аумағында қала дамытудын кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарын әзірлеуге 15628,0 мың тенге.
Ескерту. 7 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012.04.26 № 29; 2012.08.07 № 42 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
8. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен даму трансферттері түскені ескерілсін, оның ішінде:
Тасөткел орта мектебіне жанама құрылыс салуға 99783,0 мың теңге;
Некілтау селосында 150 орындық орта мектеп салуға 125129,0 мың теңге;
мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 9001,0 мың теңге, оның ішінде:
жобалауға, мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 3345,0 мың теңге;
тұрғын үй салуға (немесе) үй сатып алуға (жобалық сметалық құжатты дайындауға) 1505,0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға (жобалық сметалық құжатты дайындауға) 94644,0 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 37054,0 мың теңге, соның ішінде;
Ақжар селосында су құбырының жүйесін салуға (тұрғын үйлерге дейін жүргізуге) 23351,0 мың теңге;
Құдықсай селосында су жүйесін реконструкциялауға (тұрғын үйлерге дейін жүргізуге) 13703,0 мың теңге;
Некілтау селосында кәріздер жүйесін реконструкциялауға 7500,0 мың теңге;
комуналдық шаруашылығын дамытуға 21000,0 мың тенге.
Көрсетілген даму трансферттерін бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012.02.07 № 12; 2012.04.26 № 29; 2012.10.31 № 70 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін, соның ішінде;

7. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе 991,0 тысяч тенге на организацию работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов.
на учет, хранение, оценку и реализацию имущества, поступившего в коммунальную собственность 2000,0 тысяч тенге;
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов 172,0 тысяч тенге;
на ремонт кровли детского дошкольного учреждения «Айголек» 16695,0 тысячи тенге;
на разработку схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов 15628,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 26.04.2012 № 29; от  07.08.2012 № 42 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:
99783,0 тысяч тенге на строительство пристройки к Тасоткельской средней школе;
125129,0 тыс тенге на строительство средней школы на 150 мест в селе Никельтау;
на строительство и (или) приобретения жилья государственного0 коммунального жилищного фонда 9001,0 тысяч тенге, в том числе:
3345,0 тыс тенге на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
1505,0 тыс тенге на строительство и (или) приобретение жилья государственного жилищного фонда (на разработку проектно-сметной документации);
94644,0 тыс тенге на развитие, обустройство и(или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры (на разработку проектно-сметной документации);
на развитие системы водоснабжения 37054,0 тысяч тенге, в том числе:
23351,0 тысяч тенге на строительство системы водоснабжения в селе Акжар (на подводку к жилым домам);
13703,0 тыс тенге на реконструкцию водопроводных сетей в селе Кудуксай (на подводку к жилым домам);
на реконструкцию канализационных сетей в селе Никельтау 7500,0 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства 21000,0 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов развития определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 07.02.2012 № 12; от 26.04.2012 № 29; от 31.10.2012 № 70 (вводится в действие с 01.01.2012).
9. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов развития из республиканского бюджета, в том числе:

мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 35822,0 мың теңге;
Құдықсай селосында су құбырлары жүйесін реконструкциялауға 50555,0 мың теңге;
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) сатып алуға және дамыту бағдарламасына 0 мың теңге, оның ішінде;
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 21530,0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу және дамытуға 5600,0 мың теңге;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтердің мәселелерін шешу үшін 2677,0 мың теңге;
Жұмыспен қамту - 2020» бағдарламасының екінші бағыты бойынша жетіспеген инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруға 4000,0 мың тенге.
Даму трансферттерінің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья из государственного жилищного фонда 35822,0 тысяч тенге;
на реконструкцию водопроводных сетей в селе Кудуксай 50555,0 тысяч тенге;
В рамках программы «Занятость-2020» на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры 0 тысяч тенге, в том числе:
21530,0 тыс тенге - на строительство и (или) приобретение жилья;
5600,0 тыс тенге на развитие и приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
на решениие вопросов аульных (сельских) округов в реализации мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы «Развитие регионов» 2677,0 тыс тенге;
на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы «Занятость - 2020» 4000,0 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов развития определяется на основании постановления акимата района.

Ескерту. 9 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012.02.07 № 12; 2012.04.26 № 29; 2012.10.31 № 70 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
10. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 3400,0 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
11. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 07.02.2012 № 12; от 26.04.2012 № 29; от 31.10.2012 № 70 (вводится в действие с 01.01.2012).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 3400,0 тысяч тенге.
11. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложению 4.

5 472
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1 400
5
Тіркелген салық
450
08
1
Мемлекеттік баж
6 418
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
2 950
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2 200
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
260
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
3
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
30
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
710
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
150
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
65
2
Салықтық емес түсiмдер

5 472
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1 400
5
Фиксированный налог
450
08
1
Государственная пошлина
6 418
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2 950
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2 200
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
260
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
3
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
30
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
710
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
10
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
150
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста -машиниста
65
2
Неналоговые поступления

16 911,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
800
004
Бір жолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуін ұйымдастыру
991
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
11 252
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180
05
Жоспарлау және статистикалық қызмет
10 525
476
Ауданның экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
10 525
001
Экономикалық саясатты қалыптастыру, дамыту, мемлекеттік басқару жүйесін жоспарлау, ауданды және кәсіпкерлікті (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 344
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
181
2
Қорғаныс
2 866
01
Әскери мұқтаждар
2 866
122
Аудан әкімінің аппараты
2 866
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 290
006
Аудан ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 070
02
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
506
4
Бiлiм
2 264 946,6
01
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
282 757
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
282 757
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
277 921
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
4 836
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 721 978,6
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 721 978,6
004
Жалпы білім беру
1 655 975,6
005
Балаларға және жеткіншектерге қосымша білім беру
38 165
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ -ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
856
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы транферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
26 982
09
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер

16 911,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
800
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
991
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
11 252
018
Капитальные расходы государственного органа
180
05
Планирование и статистическая деятельность
10 525
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района
10 525
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, развития экономической политики, системы государственного планирования, управления района и предпринимательства (города областного значения)
10 344
003
Капитальные расходы государственного органа
181
2
Оборона
2 866
01
Военные нужды
2 866
122
Аппарат акима района
2 866
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 290
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций в масштабах района
1 070
02
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
506
4
Образование
2 264 946,6
01
Дошкольное воспитание и обучение
282 757
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
282 757
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
277 921
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школы-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования, для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 836
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 721 978,6
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
1 721 978,6
004
Общеобразовательное обучение
1 655 975,6
005
Дополнительное образование для детей и юношества
38 165
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
856
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
26 982
09
Прочие услуги в области образования

490
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым
910
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
220
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
440
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені,сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым
740
Жылжымайтын мүлікке және олармен келісім жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
5026
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1200
5
Тіркелген салық
2 683
08
1
Мемлекеттік баж
10 808
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
6 500
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2670
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
270
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
10
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
68
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
730
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
80
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалықшашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

490
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
910
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
220
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества
440
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
740
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
5026
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1200
5
Фиксированный налог
2 683
08
1
Государственная пошлина
10 808
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
6500
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2670
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
270
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
10
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
68
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
730
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
80
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)

249 804
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
29 192
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
24 195
03
Әлеуметтік салық
214 920
1
Әлеуметтік салық
214 920
Әлеуметтік салық
214 920
04
Меншікке салынатын салықтар
1 892 040
1
Мүлікке салынатын салықтар
1 822 570
Заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
1 817 762
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
4 808
3
Жер салығы
19 950
Ауылшаруашылық маңызы бар жерлерге жеке тұлғаларға салынатын жер салығы
70
Елді мекендердің жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
1560
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы
8 150
Ауыл шаруашылық маңыздағы жерлерге заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
7
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан жеке кәсіпкерлерден,жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
10 163
4
Көлік құралдарына салынатын салық
46 400
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
9 200
Жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық
37 200
5
Бірыңғай жер салығы
3 120
Бірыңғай жер салығы
3 120
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
25 309
2
Акциздер
5 300
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін,сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
3 200
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін,сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
2100
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
8 300
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
8 300
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүзеге асырғаны үшін алынатын алымдар
9 026
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
490
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым
910
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
220
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
440
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені,сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым
740
Жылжымайтын мүлікке және олармен келісім жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
5026
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1200
5
Тіркелген салық
2 683
08
1
Мемлекеттік баж
10 808
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж

249 804
Индивидуальный подоходный налог с доходов не облагаемых у источника выплаты
29 192
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплат
24 195
03
Социальный налог
214 920
1
Социальный налог
214 920
Социальный налог
214 920
04
Налог на собственность
1 892 040
1
Налог на имущество
1 822 570
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
1 817 762
Налог на имущество физических лиц
4 808
3
Земельный налог
19 950
Земельный налог с физических лиц на земли сельскохозяйственного назначения
70
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
1560
Земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
8 150
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения
7
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
10 163
4
Налог на транспортные средства
46 400
Налог на транспортные средства с юридических лиц
9 200
Налог на транспортные средства с физических лиц
37 200
5
Единый земельный налог
3 120
Единый земельный налог
3 120
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
25 309
2
Акцизы
5 300
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
3200
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу а также используемое на собственные производственные нужды
2100
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
8 300
Плата за пользование земельными участками
8 300
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
9 026
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
490
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
910
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
220
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества
440
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
740
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
5026
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1200
5
Фиксированный налог
2 683
08
1
Государственная пошлина
10 808
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

6 500
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2670
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
270
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
10
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
68
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
730
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
80
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалықшашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
150
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
210
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
120
2
Салықтық емес түсiмдер
44 184
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
15 156
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
15 156
01
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
15 156
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2 100
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2 100
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
2 100
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
26 928
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
26 928
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
26 928
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
9 235
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
9 235
1
Жерді сату
9 235
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
9 235
4
Трансферттердің түсімдері
1 326 498
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1 326 498
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1 326 498
Ағымдағы нысаналы трансферттер

6500
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2670
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
270
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и выезда в Республику Казахстан
10
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
68
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
730
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
80
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
150
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
210
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
120
2
Неналоговые поступления
44 184
01
Доходы от государственной собственности
15 156
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
15 156
1
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности
15 156
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
2 100
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2 100
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
2 100
06
Прочие неналоговые поступления
26 928
1
Прочие неналоговые поступления
26 928
Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
26 928
3
Поступления от продажи основного капитала
9 235
03
Продажа земли и нематериальных активов
9 235
1
Продажа земли
9 235
Поступления от продажи земельных участков
9 235
4
Поступления трансфертов
1 326 498
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 326 498
2
Трансферты из областного бюджета
1 326 498
Целевые текущие трансферты