Шалқар қаласының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы № 277 шешімі және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 133 қаулысы. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 шілдеде № 3-13-155 тіркелді
Ескерту. Бірлескен Шалқар ауданы әкімдігінің қаулысының және Шалқар аудандық мәслихатының шешімінің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 25.03.2022 № 124 қаулысы және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 25.03.2022 № 181 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына, 31 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1 тармақшасына және Шалқар қаласының Айшуақ, Тұтынушылар тұйығы, Пионер, Минеральные воды, Орман тұйық көшелерінің тұрғындарының конференция хаттамаларына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шалқар қаласының Айшуақ көшесі Дәрменқұл Қалағанов көшесі болып қайта аталсын.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 25.03.2022 № 124 қаулысы және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 25.03.2022 № 181 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Шалқар қаласы Тұтынушылар тұйығы көшесі Жаржан Жармағамбетов тұйық көшесі болып қайта аталсын.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 25.03.2022 № 124 қаулысы және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 25.03.2022 № 181 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Шалқар қаласы Пионер көшесі Үркінбай Адилшинов көшесі болып қайта аталсын.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 25.03.2022 № 124 қаулысы және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 25.03.2022 № 181 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Шалқар қаласы Минеральные воды көшесі Ырзағазы Нұртаев көшесі болып қайта аталсын.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 25.03.2022 № 124 қаулысы және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 25.03.2022 № 181 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О переименовании некоторых улиц города Шалкар
Совместное решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 30 июня 2011 года № 277 и постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 30 июня 2011 года № 133. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбинской области 25 июля 2011 года № 3-13-155
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 124 и решения маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствие с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1 статьи 12 Закона Республике Казахстан № 4200 от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан" и согласно протокола конференции жителей улиц Айшуак, переулок Кооперативный, Пионер, Минеральные воды, переулок Орман акимат Шалкарского района ПОСТАНОВИЛ и Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Айшуак города Шалкар в улицу Дарменкул Калаганова.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 124 и решения маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
2. Переименовать переулок Кооперативный города Шалкар в переулок Жаржана Жармаганбетова.
Сноска. Пункт 2 – в редакции постановления акимата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 124 и решения маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
3. Переименовать улицу Пионер города Шалкар в улицу Уркинбая Адилшинова.
Сноска. Пункт 3 – в редакции постановления акимата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 124 и решения маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
4. Переименовать улицу Минеральные воды города Шалкар в улицу Ырзагазы Нуртаева.
Сноска. Пункт 4 – в редакции постановления акимата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 124 и решения маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).

5. Шалқар қаласы Орман тұйық көшесі Бисенов Өнербай Бисенұлы тұйық көшесі болып қайта аталсын.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 25.03.2022 № 124 қаулысы және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 25.03.2022 № 181 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6. Осы әкімдіктің бірлескен қаулысы мен мәслихаттың шешімнің орындалуын бақылау Шалқар қаласының әкімі Е.Данағұловқа жүктелсін.
7. Осы әкімдіктің бірлескен қаулысы мен шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Сыдықов
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
С. Мендигаринов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Тулемисов

5. Переименовать переулок Орман города Шалкар в переулок Онербая Бисенулы Бисенова.
Сноска. Пункт 5 – в редакции постановления акимата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 124 и решения маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25.03.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
6. Контроль за исполнением совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на акима города Шалкар Данагулова Е.
7. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района: Р. Сыдыков
Председатель сессии
районного маслихата:
С. Мендигаринов
Секретарь районного
маслихата:
С. Тулемисов