Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы № 307 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 қарашада № 3-13-161 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 318 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.12.23 № 318 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы № 432 «Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне сәйкес аудандық мәслихат
ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-142 санымен тіркелген, «Шалқар» газетінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы 3-4(8156) санымен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «4752261,0» саны «4740862,2» санына,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері «3327271,0» саны «3315872,2» санына;
2) тармақшада:
шығындар «4731986,3» саны «4720587,5» санына.
3) 7 тармақта:
екінші абзацта:
«8194,0» саны «8192,0» санымен алмастырылсын;
алтыншы абзацта:
«9828,0» саны «8845,0» санына өзгертілсін;
жетінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
«әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға - 4216,3 мың теңге»;
сегізінші абзацта:
«35381,0» саны «35236,0» санымен алмастырылсын;
тоғызыншы абзацта:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 227 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 10 ноября 2011 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 ноября 2011 года № 3-13-161. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23 декабря 2011 года № 318
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23.12.2011 № 318.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 « О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и решением Актюбинского областного маслихата от 31 октября 2011 года № 432 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2011 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Шалкарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 227 «О бюджете района на 2011-2013 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-142, опубликованного в газете «Шалкар» № 3-4 (8156) от 19 января 2011 года):
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «4752261,0» заменить цифрами «4740862,2»,
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «3327271,0» заменить цифрами «3315872,2»;
в подпункте 2):
затраты цифры «4731986,3» заменить цифрами «4720587,5».
2) в пункте 7:
во втором абзаце:
цифры «8194,0» заменить цифрами «8192,0»;
в пятом абзаце:
цифры «9828,0» заменить цифрами «8845,0»;
седьмой абзац изложить в новой редакции:
«на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы - 4216,3 тыс. тенге»;
в восьмом абзаце:
цифры «35381,0» заменить цифрами «35236,0»;
в девятом абзаце:

«24960,0» саны «13178,0» санына өзгертілсін.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда оқылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың               Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                        хатшысы
Б. Адман                         С. Тулемисов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 10 қарашадағы
кезектен тыс отыз үшінші сессиясының
№ 307 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР

цифры «24960,0» заменить цифрами «13178,0».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решенее вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                 Секретарь районного
районного маслихата                      маслихата
Б. Адман                          С. Тулемисов
Приложение № 1
к решению № 307 от 10 ноября 2011 года
внеочередной тридцать третьей сессии
районного маслихата
Бюджет Шалкарского района на 2011 год
Категория
сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
ДОХОДЫ

23316,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8884,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
976,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайыңғы ақшалай қаражат төлемдері
8845,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4611,0
05
Денсаулық сақтау
0,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
0,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
0,0
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
0,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
279886,8
2
Әлеуметтік көмек
257211,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
257211,8
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
111283,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9019,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2013,0
006
Тұрғын үй көмегі
9905,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53104,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
273,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
26835,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
31500,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4060,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9219,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру салаларындағы өзге де қызметтер
22675,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22675,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21917,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
758,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
500912,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
380231,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

23316,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8884,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
976,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8845,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4611,0
05
Здравоохранение
0,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
0,0
123
Аппарат акима района в города, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
0,0
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
0,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
279886,8
2
Социальная помощь
257211,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
257211,8
002
Программа занятости
111283,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9019,0
005
Государственая адресная социальная помощь
2013,0
006
Жилищная помощь
9905,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53104,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
273,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26835,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
31500,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4060,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
9219,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22675,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22675,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21917,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и и доставке пособий и других социальных выплат
758,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
500912,5
1
Жилищное хозяйство
380231,0
123
Аппарат акима района в города, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа