Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің және мәслихаттардың депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 225 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 желтоқсанда № 3-13-162 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 191 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 12.10.2012 № 191 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабының 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымша беріліп отырған, Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің және Мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары белгіленсін.
2. Қала, селолық округтерінің әкімдері, Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің және мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен және тұғырлықтармен жарақтандыру жөнінде шаралар қолдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.Қарашолақоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                           С. Көпенов.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандақ сайлау
комиссиясының төрағасы                   Ж. Көптілеуов.
Шалқар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы
«2» желтоқсандағы № 225 қаулысына
қосымша.
Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің және мәслихат
депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын
орналастыратын орындары.
Кала, село, елді
мекен атаулары
Орналастыру орны
1
Қауылжыр селосы
Мәдениет клубының алдындағы стенді. Есет батыр
көшесі, 1.
2
Бозой селосы
«Арай» мәдениет үйінің ғимараты алдындағы стенді.
Ұ.Бақтыбай көшесі, 31
3
Қаңбақты ауылы
Аяққұм негізгі мектебінің ғимараты
алдындағы стенді.
4
Шілікті селосы
Мәдениет үйінің алдындағы стенді. Сартепсен
көшесі, 6.
5
Қарашоқат станцасы
Орта мектеп ғимаратының алдындағы
стенді. Теміржолшылар көшесі, 13.
6
Шоқысу станцасы
Негізгі мектеп ғимаратының алдыңдағы стенді
Теміржолшылар көшесі, 5.
7
Қаратоғай селосы
Қаратоғай орта мектебінің ғимараты алдындағы
стенді. Молдағазы көшесі, 24.
8
Тұмалыкөл ауылы
М.Орынбасаров атындағы орта мектебінің ғимараты
алдындағы стенді. Мектеп көшесі, 12.
9
Мөңке би селосы
Мөңке би селолық округі әкімшілігінің ғимараты
алдындағы стенді. Ардагерлер көшесі, 15.
10
Біршоғыр станцасы
Селолық клубқа кіреберістегі стенді. Тихонов
көшесі, 3.
«Қалима» дүкеніне кіреберістегі стенді. О.Отарбаев
көшесі.
11
Алабас елді мекені
Алабас негізгі мектебінің ғимараты алдындағы
стенді. Бірлік көшесі, 2.
12
Сарысай елді
мекені
Сарысай негізгі мектебінің ғимараты алдындағы
стенді. Желтоқсан көшесі, 10.
13
Аққайтым селосы
Жаңақоныс орта мектебінің алдыңдағы стенді. Достар
көшесі, 1.
14
Қопасор ауылы
Қызылту негізгі мектебінің ғимараты алдындағы
стенді. Қопасор көшесі, 25.
15
Бегімбет селосы
«Ернұр»дүкеніне кіреберістегі стенді. Қарағұл
көшесі, 12.
16
Есет ауылы
«Сарыбұлақ» негізгі мектебінің ғимараты алдындағы
стенді. Ордақонған көшесі, 25.
17
Байқадам селосы
Қорғантұз орта мектебінің ғимараты алдындағы
стенді. Е.Көтібарұлы көшесі, 10.
18
Алақозы елді
мекені
Бұрынғы бастауыш мектеп ғимаратының алдындағы
стенді.
19
Қотыртас селосы
Актоғай селолық округі әкімшілігінің ғимараты
алдындағы стенді. Мектеп көшесі, 4.
20
Қорғанжар елді
мекені
Бастауыш мектеп ғимаратының алдындағы стенді.
Достық көшесі, 4.
21
Қауылжыр бекеті
Темір жол станцасы ғимаратының алдындағы стенді.
Ақжар көшесі, 18.
22
Тоғыз станцасы
№ 7 орта мектебінің ғимараты алдындағы стенді.
Толағай көшесі, 7.
23
Көпмола станцасы
№ 36 бастауыш мектеп ғимаратының алдындағы стенді.
Көпмола көшесі, 45.
24
Жылан станцасы
№ 33 бастауыш мектеп ғимараты алдындағы стенді.
Жылан көшесі, 33.
25
Жылтыр селосы
Ауылдық мәдениет үйіне кіреберістегі стенді.
Қайнар көшесі, 11.
26
Талдықұм ауылы
Орта мектеп ғимараты алдындағы стенді. Мектеп
көшесі, 11.
27
Шалқар қаласы.
Аудындық пошта байланыс торабының ғимараты
алдындағы қалқан. Әйтеке би көшесі, 54.
Темір жол бекетінің ғимараты алдындағы стенді.
Резванов көшесі, 45.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 2 декабря 2011 года № 225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 декабря 2011 года № 3-13-162. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 12 октября 2012 года № 191
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 12.10.2012 № 191.
Примечание РЦПИ
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» и подпункта 3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам города и сельских округов, оснастить стендами, щитами и тумбами места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Карашолакову Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Испольняющии обязанности
акима района                                 Копенов С.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
районной избирательной
комисий                                   Коптилеуов Ж.
Приложение
к постановлению акимата
Шалкарского района от «2»
декабря 2011 года № 225.
Места для размещения агитационных печатных материалов
кандидатов в депутаты Парламента Республики Казахстан и
маслихатов.
Найменование
населенного
пункта
Место размещения.
1
Село Кауылжыр
Стенд перед зданием клуба, улица Есет батыра,1.
2
Село Бозой
Стенд перед зданием дома культуры «Арай», улица
У.Бактыбая, 31.
3
Ауыл Канбакты
Стенд перед зданием Аяккумской основной школы.
4
Село Шиликти
Стенд перед зданием дома культуры, улица Сартепсен, 6.
5
Станция
Карашокат
Стенд перед зданием средней школы, улица
Темиржолшылар,13.
6
Станция Шокысу
Стенд перед зданием основной школы, улица
Темиржолшылар, 5.
7
Село Каратогай
Стенд перед зданием Каратогайской средней школы, улица
Молдагазы,24.
8
Ауыл Тумалыкол
Стенд перед зданием средней школы М.Орынбасарова,
улица Мектеп, 12.
9
Село Монке би
Стенд перед зданием аппарата акима Монкебииского
сельского округа, улица Ардагерлер,15.
10
Станция
Биршогыр
Стенд у входа в здание клуба, улица Тихонова,3.
Стенд у входа в магазин «Калима», улица О.Отарбаева
11
Населенный
пункт Алабас
Стенд перед зданием Алабасской основной школы, улица
Бирлик, 2.
12
Населенный
пункт Сарысай
Стенд перед зданием Сарысайской основной школы, улица
Желтоксан,10.
13
Село Аккайтым
Стенд перед зданием Жана-конысской средней школы,
улица Достар,1.
14
Ауыл Копасор
Стенд перед зданием Кызылтуской основной школы, улица
Копасор,25.
15
Село Бегимбет.
Стенд у входа в магазин «Ернур», улица Карагула,12.
16
Ауыл Есет
Стенд перед зданием Сарбулакской основной школы, улица
Ордаконган, 25.
17
Село Байкадам
Стенд перед зданием Кургантузской средней школы, улица
Е.Котибарулы, 10.
18
Населенный
пункт Алакозы
Стенд перед зданием бывшей начальной школы.
19
Село Котыртас
Стенд перед зданием аппарата акима Актогайского
сельского округа, улица Мектеп, 4.
20
Населенный
пункт Корганжар
Стенд перед зданием начальной школы, улица Достик, 4.
21
Разьезд
Кауылжыр
Стенд перед зданием железнодорожной станций, улица
Акжар, 18.
22
Станция Тогыз
Стенд перед зданием средней школы № 7, улица
Толагай,7.
23
Станция Копмола
Стенд перед зданием начальной школы № 36, улица
Копмола, 45.
24
Станция Жылан
Стенд перед зданием начальной школы №33, улица Жылан,
33.
25
Село Жылтыр
Стенд у входа в здание дом культуры, улица Кайнар, 11
26
Ауыл Талдыкум
Стенд перед зданием средней школы, улица Мектеп, 11.
27
Город Шалкар
Шит перед зданием районного узла почтовой связи, улица
Аитеке би, 54.
Стенд перед зданием железнодорожного вокзала, улица
Резванова, 45.