Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 04 наурыздағы N 43-241 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 29 наурызда 2068 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабының 2–тармағының 4-тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1–тармақшасына және 2011 жылғы 28 ақпандағы Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне (2010 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2064 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 16 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2011 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2067 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 10 наурыздағы N 35 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 10 наурыздағы N 34 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "172168375" саны "177843735" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "152993570" саны "158668930" санына ауыстырылсын;
"нысаналы трансферттерді қайтару" "58510" саны "68007" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер" "136789920" саны "142455783" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы мақсатты трансферттер" "18780301" саны "22376500" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"білім беруге" "3346167" саны "4013468" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" "5476961" саны "5547636" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмекке" "289454" саны "554563" санына ауыстырылсын;
"ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидиялар" "4549981" саны "6855699" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 04 марта 2011 года N 43-241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 марта 2011 года N 2068
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы", Алматинский областной маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 29 декабря 2010 года за N 2064, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 января 2011 года N 3 и "Жетісу" от 11 января 2011 года N 3), в решение Алматинского областного маслихата от 16 февраля 2011 года N 42-238 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 21 февраля 2011 года за N 2067, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 марта 2011 года N 35 и "Жетісу" от 10 марта 2011 года N 34) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "172168375" заменить на цифру "177843735", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "152993570" заменить на цифру "158668930";
"возврат целевых трансфертов" цифру "58510" заменить на цифру "68007";
"трансферты из республиканского бюджета" цифру "136789920" заменить на цифру "142455783";
"целевые текущие трансферты" цифру "18780301" заменить на цифру "22376500", из них:
"образование" цифру "3346167" заменить на цифру "4013468";
"здравоохранение" цифру "5476961" заменить на цифру "5547636";
"социальную помощь" цифру "289454" заменить на цифру "554563";
"субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства" цифру "4549981" заменить на цифру "6855699";

"эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге" "1175666" саны "1307301" санына ауыстырылсын;
"ауыл шаруашылық жануарларына сәйкестендіру жүргізуге және ұйымдастыруға – 544765 мың теңге" деген келесі мағынадағы жолмен толықтырылсын;
"Бизнес жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жекеше кәсіпкерлікке" "2450402" саны "2054402" санына ауыстырылсын;
"Халықаралық маңызы бар шаралар өткізілген кезде қоғамдық тәртiптi сақтауды қамтамасыз етуге" "120114" саны "127110" санына ауыстырылсын;
"дамытуға арналған мақсатты трансферттер" "23934624" саны "26001807" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайғастыруға" "625000" саны "1000000" санына ауыстырылсын;
келесі мағынадағы жолдармен толықтырылсын:
"білім беру объектілерін салуға – 1459183 мың теңге";
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына – 233000 мың теңге".
2) "Шығындар" "163435877" саны "169581272" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "1763721" саны "2598721" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "2451525" саны "3286525" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" "687804" саны "675352" санына ауыстырылсын.
5) "тапшылық" "-4485778" саны "-5803265" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "4485778" саны "5803265" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"4582359" саны "5149415" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"республикалық бюджет қаражаты есебінен" "2419327" саны "2986383" санына ауыстырылсын;
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 567056 мың теңге" деген жолмен толықтырылсын.
6 тармақтағы:
"78000" саны "105466" санына ауыстырылсын;
"өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге – 27466 мың теңге" деген жолмен толықтырылсын.
7 тармақтағы:
"5474480" саны "5547636" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"дәрі-дәрмек құралдарын, вакциналар мен басқа да иммунобиологиялық препараттарды сатып алуға" "1498830" саны "1566503" санына ауыстырылсын.
8-18-28-3 және 8-4 тармақтарымен толықтырылсын:
"8-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі шараларды іске асыру үшін республикалық бюджет есебінен кадрлардың біліктілігін арттыруға, даярлауға және қайта даярлауға - 921619 мың теңге, кәсіпкерлікке оқытуға – 3319 мың теңге, ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге несие беру– 100000 мың теңге қаражат қарастырылсын".

"проведение противоэпизоотических мероприятий" цифру "1175666" заменить на цифру "1307301";
дополнить строкой следующего содержания:
"организация и проведение идентификации сельскохозяйственных животных – 544765 тысяч тенге";
"поддержка частного предпринимательства в рамках программы Дорожная карта бизнеса - 2020" цифру "2450402" заменить на цифру "2054402";
"обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения" цифру "120114" заменить на цифру "127110";
"целевые трансферты на развитие" цифру "23934624" заменить на цифру "26001807";
в том числе на:
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "625000" заменить на цифру "1000000";
дополнить строками следующего содержания:
"строительство объектов образования- 1459183 тысяч тенге";
"развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 - 233000 тысяч тенге".
2) "Затраты" цифру "163435877" заменить на цифру "169581272".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "1763721" заменить на цифру "2598721", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "2451525" заменить на цифру "3286525";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "687804" заменить на цифру "675352".
5) "дефицит" цифру "-4485778" заменить на цифру "-5803265".
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "4485778" заменить на цифру "5803265".
в пункте 5:
цифру "4582359" заменить на цифру "5149415", в том числе за счет средств республиканского бюджета цифру "2419327" заменить на цифру "2986383";
добавить строку:
"увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 567056 тысяч тенге."
в пункте 6:
цифру "78000" заменить на цифру "105466"
добавить строку:
"установление доплаты за организацию производственного обучения организаций технического и профессионального образования – 27466 тысяч тенге".
в пункте 7:
цифру "5474480" заменить на цифру "5547636", в том числе:
цифру "1498830" заменить на цифру "1566503",
добавить пункты 8-18-28-3 и 8-4:
"8-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год за счет средств из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров - 921619 тысяч тенге, обучение предпринимательству – 3319 тысяч тенге, содействие развитию предпринимательства - 100000 тысяч тенге".

"8-2. Облыстық бюджетте 4-1 қосымшаға сәйкес, аудандар мен қалалар бюджеттеріне жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджет қаражаты есебінен 261790 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін:
еңбек ақы бөлігін субсидиялауға – 32604 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 229186 мың теңге".
"8-3. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте 4-2 қосымшаға сәйкес, аудандар мен қалалар бюджеттеріне жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде республикалық бюджет қаражаты есебінен инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына 233000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін".
"8-4. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде аудандар мен қалалар бюджеттеріне тұрғын үй құрылысына арналған несиелерді 4-3 қосымшаға сәйкес, республикалық бюджет қаражаты есебінен 735000 мың теңге сомасында қаражат ескерілсін".
12 тармақтағы:
"4549981" саны "6855699" санына ауыстырылсын;
"343851" саны "408575" санына ауыстырылсын;
"315024" саны "750350" санына ауыстырылсын;
"3790829" саны "5596497" санына ауыстырылсын.
13 тармақтағы:
"5043062" саны "3798222" санына ауыстырылсын;
"2450402" саны "2054402" санына ауыстырылсын;
"кадрларды дайындауға және қайта даярлауға – 848840 мың теңге" деген жол деген жол алынып тасталсын.
14 тармақтағы:
"1154371" саны "1286006" санына ауыстырылсын.
16 тармақтағы:
"5567903" саны "5942903" санына ауыстырылсын.
17 тармақтағы:
"4649450" саны "6108633" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 8 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 10 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешім осы шешімнің 34 және 5 қосымшаларына сәйкес 4-14-2 және 4-3 қосымшаларымен толықтырылсын.
8. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Зульярова
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
04 наурыз 2011 жыл
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 04 наурыздағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 43-241 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Алматы облысының 2011 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

"8-2. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год за счет средств из республиканского бюджета целевые трансферты бюджетам районов и городов на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 261790 тысяч тенге согласно приложению 4-1 на:
частичное субсидирование заработной платы – 32604 тысячи тенге;
создание центров занятости – 229186 тысяч тенге".
"8-3. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год за счет средств из республиканского бюджета целевые трансферты бюджетам районов и городов в рамках Программы занятости 2020 на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры 233000 тысяч тенге согласно приложению 4-2";
"8-4. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год за счет средств республиканского бюджета бюджетам районов и городов кредиты на строительство жилья в рамках Программы занятости 2020 в сумме 735000 тысяч тенге, согласно приложению 4-3".
в пункте 12:
цифру "4549981" заменить на цифру "6855699";
цифру "343851" заменить на цифру "408575";
цифру "315024" заменить на цифру "750350";
цифру "3790829" заменить на цифру "5596497";
в пункте 13:
цифру "5043062" заменить на цифру "3798222";
цифру "2450402" заменить на цифру "2054402";
строку "на подготовку переподготовку кадров - 848840 тысяч тенге" исключить.
в пункте 14:
цифру "1154371" заменить на цифру "1286006".
в пункте 16:
цифру "5567903" заменить на цифру "5942903".
в пункте 17:
цифру "4649450" заменить на цифру "6108633".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
5. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
6. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
7. Указанное решение дополнить приложениями 4-14-2 и 4-3 согласно приложениям 34 и 5 к настоящему решению.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       С. Зульярова
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык
Согласовано:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
15 февраля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 04 марта
2011 года N 43-241 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Алматинского областного маслихата
от 14 декабря 2010 года N 39-221
"Об областном бюджете Алматинской
области на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 14 декабря 2010 года
N 39-221 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

8106615
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын
үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
республикалық бюджеттен берілетін нысаналы
даму трансферттері
586000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын
үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму
трансферттері

8106615
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

1344712
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды
дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып
алуға республикалық бюджеттен берілетін
нысаналы даму трансферттері
5000000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды
дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып
алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы
даму трансферттері

1344712
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5000000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1289234
021
Арнаулы қоймаларды (көмінділерді) ұстау
және жөндеу
10068
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды
организмдеріне қарсы күрес жөніндегі
іс-шаралар
53000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының
профилактикасы мен диагностикасына арналған
ветеринариялық препараттарды, олардың
профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі
қызметтерді орталықтандырып сатып алу,
оларды сақтауды және аудандардың (облыстық
маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы
органдарына тасымалдауды (жеткізуді)
ұйымдастыру
39271
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын
бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық
мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды,
жануарға арналған ветеринариялық паспортты
орталықтандырып сатып алу және оларды
аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына
тасымалдау (жеткізу)

1289234
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
10068
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
53000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
39271
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

4147
229186
19
Текелі қ.
2574
2574
Барлығы
261790
32604
229186
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 04 наурыздағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 43-241 шешіміне
4-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
4-2-қосымша
Жұмыспен қамту 2010 бағдарламасы щеңберінде инженерлік
коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың
(облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық
бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
(мың теңге)
N рн
Аудан
(облыстық мәні
бар қала)
атауы
Барлығы
Жұмыспен қамту
2020 бағдарламасы
шеңберінде
ауылдағы
кәсіпкерліктің
дамуына ықпал ету
Еңбек
ресурстарының
жұмылдырылғыш-
тығын жақсарту
шеңберінде
1
Іле
35070
35070
2
Панфилов
197930
174930
23000
Барлығы
233000
210000
23000
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 04 наурыздағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 43-241 шешіміне
5-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
4-3-қосымша
Жұмыспен қамту-2010 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға кредит беру
(мың теңге)
N рн
Аудан
(облыстық мәні бар қала)
атауы
Сомасы
1
Іле
122500
2
Панфилов
612500
Барлығы
735000
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 04 наурыздағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 43-241 шешіміне
6-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
8-қосымша
Республикалық бюджет қаражаты есебінен эпизоотияға қарсы
іс-шаралар жүргізуге аудандар мен қалалар бюджеттеріне
берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
N
Аудан
(облыстық мәні бар қала) атауы
Сомасы
(мың теңге)
Барлығы

4147
229186
19
г.Текели
2574
2574
Итого по
районам
261790
32604
229186
Приложение 4
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 04 марта
2011 года N 43-241 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Алматинского областного маслихата
от 14 декабря 2010 года N 39-221
"Об областном бюджете Алматинской
области на 2011-2013 годы"
Приложение 4-2
к решению маслихата Алматинской
области от 14 декабря 2010 года
N 39-221 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Распределение целевых трансфертов из республиканского бюджета
бюджетам районов и городов на развитие
инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы
занятости 2020
(тыс.тенге)
N пп
Наименование
района (города
областного
значения)
ВСЕГО
В рамках
повышения
мобильности
трудовых
ресурсов
В рамках содействия
развитию
предпринимательства
на селе
Всего
233000
210000
23000
1
Илийский
35070
35070
2
Панфиловский
197930
174930
23000
Приложение 5
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 04 марта
2011 года N 43-241 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Алматинского областного маслихата
от 14 декабря 2010 года N 39-221
"Об областном бюджете Алматинской
области на 2011-2013 годы"
Приложение 4-3
к решению маслихата Алматинской
области от 14 декабря 2010 года
N 39-221 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Распределение кредитов из республиканского бюджета бюджетам
районов и городов на строительство жилья в рамках
Программы занятости 2020
(тыс.тенге)
N пп
Наименование района
(города областного значения)
Сумма
Всего
735000
1
Илийский
122500
2
Панфиловский
612500
Приложение 6
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 04 марта
2011 года N 43-241 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Алматинского областного маслихата
от 14 декабря 2010 года N 39-221
"Об областном бюджете Алматинской
области на 2011-2013 годы"
Приложение 8
к решению маслихата Алматинской
области от 14 декабря 2010 года
N 39-221 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Сумма целевых текущих трансфертов бюджетам районов и городов на
проведение противоэпизоотических мероприятий за счет средств из
республиканского бюджета
N пп
Наименование района
(города областного значения)
Сумма
(тысяч тенге)
Всего