1984-1993 жылдары туылған Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында әскери қызметке кезекті шақыру туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2011 жылғы 24 наурыздағы N 51 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 08 сәуірде 2069 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 наурыздағы N 71 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2012.03.28 N 71 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 192023-баптарына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 1163 Жарлығын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы N 1163 Жарлығын іске асыру туралы N 250 қаулысын жүзеге асыру мақсатында, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті атқарушы органдар тиісті жергілікті әскери басқару органдары арқылы 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында он сегіз және жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды, шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ азаматтарды, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жетi жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтік белгiленген мерзімін өткермеген азаматтардың әскери қызметке шақырылуын ұйымдастырып, қамтамасыз етсін.
2. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) шақыру комиссияларының қызметіне басшылық жасау және бақылау үшін Алматы облысында шақыру комиссиясының құрамы қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Талдықорған қаласының әкімі (С.Е. Жылқайдаров) облыстық жинау пунктіне мерзімді әскери қызметке шақыру кезеңінде 5 (бес) техникалық қызметкерді бөлсін.
4. Облыстық қорғаныс істері жөніндегі департамент (М.Дарманқұлов келісім бойынша) көктемгі шақыру бойынша осы қаулының орындалу барысы туралы Алматы облысының жұмылдыру дайындығы, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алу және жоюды ұйымдастыру басқармасын 2011 жылғы 20 шілдеге дейін және күзгі шақыру бойынша 2012 жылдың 20 қаңтарына дейін хабардар етсін.

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан 1984-1993 годов рождения на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Алматинской области от 24 марта 2011 года N 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 апреля 2011 года за N 2069. Утратило силу - Постановлением акимата Алматинской области от 28 марта 2012 года N 71
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Алматинской области от 28.03.2012 N 71
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 192023 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" и в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года  N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года", постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года N 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Местным исполнительным органам через соответствующие местные органы военного управления организовать и обеспечить проведение призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Для руководства и контроля за деятельностью районных (городов областного значения) призывных комиссий в Алматинской области создать областную призывную комиссию в составе согласно приложения.
3. Акиму города Талдыкорган (Жылкайдаров С.Е.) на период призыва выделить 5 (пять) технических работников в областной сборный пункт.
4. Департаменту по делам обороны Алматинской области (Дарманкулов М.И. по согласованию) проинформировать государственное учреждение "Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Алматинской области" о выполнении настоящего постановления по весеннему призыву до 20 июля 2011 года, по осеннему призыву до 20 января 2012 года.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А. Баталовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі                     С. Yмбетов
1984-1993 жылдары туылған
Қазақстан Республикасының
азаматтарын 2011 жылдың
сәуір-маусым және қазан-желтоқсан
айларында әскери қызметке
кезекті шақыру туралы
Алматы облысы әкімдігінің
2011 жылғы 24 наурыздағы
N 51 қаулысына
қосымша
Алматы облыстық шақыру комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Комиссия төрағасы:
Дарманқұлов М.И.
- Алматы облысы қорғаныс істері
жөніндегі департаментінің
бастығы
Комиссия төрағасының
орынбасары:
Салагаев С. Ю.
- Алматы облысы жұмылдыру
дайындығы, азаматтық қорғаныс
және авариялар мен табиғи
апаттардың алдын алуды және
жоюды ұйымдастыру басқармасының
бастығы
Комиссия мүшелері:
Нүгербеков Қ.Б.
- Алматы облысы ішкі істер
департаменті бастығының
орынбасары
Перкин С.И.
- Алматы облысы қорғаныс
істері жөніндегі
департаментінің
облыстық бақылау дәрігерлік
комиссиясының төрағасы
Феттер Н.Н.
- облыстық шақыру
комиссиясының хатшысы

5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Баталова А.Г.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области                   С. Умбетов
Приложение
"Утвержден постановлением
N 51 акимата Алматинской
области от 24 марта
2011 года"
С О С Т А В
призывной комиссии Алматинской области
Председатель комиссии:
Дарманкулов М.И.
- начальник департамента по
делам обороны Алматинской
области
Заместитель председателя
комиссии:
Салагаев С.Ю.
- начальник управления по
мобилизационной подготовке,
гражданской обороне,
организации предупреждения и
ликвидации аварий и стихийных
бедствий Алматинской области
Члены комиссии:
Нугирбеков К.Б.
Перкин С.И.
Феттер Н.Н
- заместитель начальника
департамента внутренних дел
Алматинской области;
- председатель областной
Контрольно - врачебной комиссии
при департаменте по делам
обороны Алматинской области;
- секретарь областной
призывной комиссии