Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 01 сәуірдегі N 44-243 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 08 сәуірде 2070 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1–тармағының 1–тармақшасына Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне (2010 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2064 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 16 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 42-238, 2011 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2067 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 10 наурыздағы N 35 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 10 наурыздағы N 34 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 4 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 42-243, 2011 жылғы наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен тіркелген шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген), төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "177843735" саны "178159141" санына ауыстырылсын,соның ішінде:
"салықтық түсімдер бойынша " "19136048" саны "19447893" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "158668930" саны "158672491" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер" "142455783" саны "142458264" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы мақсатты трансферттер" "22376500" саны "22378981" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"денсаулық сақтауға" "5547636" саны "5550117" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 01 апреля 2011 года N 44-243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 апреля 2011 года N 2070
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алматинский областной маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2010 года за N 2064, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 января 2011 года N 3 и "Жетісу" от 11 января 2011 года N 3; с внесенными изменениями и дополнениями решениями Алматинского областного маслихата от 16 февраля 2011 года N 42-238 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 февраля 2011 года за N 2067, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 марта 2011 года N 35 и "Жетісу" от 10 марта 2011 года N 34; Алматинского областного маслихата от 4 марта 2011 года N 43-241 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 марта 2011 года за N 2068) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "177843735" заменить на цифру "178159141", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифру "19136048" заменить на цифру "19447893".
"поступлениям трансфертов" цифру "158668930" заменить на цифру "158672491";
"трансферты из республиканского бюджета" цифру "142455783" заменить на цифру "142458264";
"целевые текущие трансферты" цифру "22376500" заменить на цифру "22378981";
"здравоохранение" цифру "5547636" заменить на цифру "5550117".

2) "Шығындар" "169581272" саны "169846678" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "2598721" саны "1661173" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "3286525" саны "2336525" санына ауыстырылсын.
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "11454555" саны "12454555" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"5149415" саны "5043445" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"Балапан бағдарламасын жүзеге асыруға" "2163032" саны "2057062" санына ауыстырылсын.
7-тармақтағы:
"5547636" саны "5550117" санына ауыстырылсын;
"азаматтардың денсаулығын сақтау сұрақтары жөнінде сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимыл – 2481 мың теңге" деген жолмен толықтырылсын.
8-3 тармақтағы:
"233000" саны "238000" санына ауыстырылсын.
16-тармақтағы:
"5942903" саны "6005546" санына ауыстырылсын;
"1930712" саны "1938947" санына ауыстырылсын.
17-тармақтағы:
"6108633" саны "6199000" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
18-тармақтағы:
"6158463" саны "6066715" санына ауыстырылсын.
19-тармақтағы:
"2201643" саны "2215160" санына ауыстырылсын.
20-тармақтағы:
"608205" саны "675125" санына ауыстырылсын.
21-тармақтағы:
"143500" саны "137294" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 4-2 қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11.Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12.Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Зульярова
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
01 сәуір 2011 жыл
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 01 сәуірдегі
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 44-243 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Алматы облысының 2011 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

2) "Затраты" цифру "169581272" заменить на цифру "169846678".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "2598721" заменить на цифру "1661173", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "3286525" заменить на цифру "2336525".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "11454555" заменить на цифру "12454555".
в пункте 5:
цифру "5149415" заменить на цифру "5043445", в том числе на:
реализацию программы "Балапан" цифру "2163032" заменить на цифру "2057062".
в пункте 7:
цифру "5547636" заменить на цифру "5550117";
добавить строку:
"межсекторальное и межведомственное взаимодействие по вопросам охраны здоровья граждан – 2481 тысяча тенге".
в пункте 8-3:
цифру "233000" заменить на цифру "238000".
в пункте 16:
цифру "5942903" заменить на цифру "6005546";
цифру "1930712" заменить на цифру "1938947".
в пункте 17:
цифру "6108633" заменить на цифру "6199000".
в пункте 18:
цифру "6158463" заменить на цифру "6066715".
в пункте 19:
цифру "2201643" заменить на цифру "2215160".
в пункте 20:
цифру "608205" заменить на цифру "675125".
в пункте 21:
цифру "143500" заменить на цифру "137294".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 4-2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       С. Зульярова
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного управления
экономики и бюджетного
планирования                               Сатыбалдина Нафиса Тулековна
01 апреля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 1 апреля
2011 года N 44-243 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Алматинского областного маслихата
от 14 декабря 2010 года N 39-221
"Об областном бюджете Алматинской
области на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 14 декабря 2010 года
N 39-221 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2011-2013 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

8177493
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын
үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
республикалық бюджеттен берілетін нысаналы
даму трансферттері
586000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын
үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму
трансферттері
1352947
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды
дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып
алуға республикалық бюджеттен берілетін
нысаналы даму трансферттері

8177493
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1352947
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

5000000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды
дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып
алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы
даму трансферттері
1000546
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде
инженерлік коммуникациялық
инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың
(облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттеріне республикалық бюджеттен
нысаналы даму трансферттері

5000000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1000546
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

1289234
021
Арнаулы қоймаларды (көмінділерді) ұстау
және жөндеу
10476
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды
организмдеріне қарсы күрес жөніндегі
іс-шаралар
53000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының
профилактикасы мен диагностикасына арналған
ветеринариялық препараттарды, олардың
профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі
қызметтерді орталықтандырып сатып алу,
оларды сақтауды және аудандардың (облыстық
маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы
органдарына тасымалдауды (жеткізуді)
ұйымдастыру
39271
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын
бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық
мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды,
жануарға арналған ветеринариялық паспортты
орталықтандырып сатып алу және оларды
аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына
тасымалдау (жеткізу)

1289234
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
10476
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
53000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
39271
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

4-2 қосымша
Жұмыспен қамту 2010 бағдарламасы щеңберінде инженерлік
коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың
(облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық
бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
(мың теңге)
N рн
Аудан
(облыстық
мәні бар
қала)
Барлығы
республикалық бюджеттен
облыстық
бюджеттен
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлік-
тің дамуына ықпал ету
Еңбек ресурстарының жұмылдырылғыш-
тығын жақсарту шеңберінде
Еңбек ресурстарының жұмылдырылғыш-
тығын жақсарту шеңберінде
1
Іле
35070
35070
2
Панфилов
202930
174930
23000
5000
Барлығы
238000
210000
23000
5000
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 01 сәуірдегі
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 44-243 шешіміне
4-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
10-қосымша
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және
жайластыруға аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін
нысаналы даму трансферттердің сомасын бөлу
(мың теңге)
N рн
Аудан
(облыстық мәні
бар қала)
атауы
Барлығы
соның ішінде
республикалық
бюджеттен
жергілікті
бюджеттен
Барлығы

Приложение 4-2
к решению маслихата Алматинской
области от 14 декабря 2010 года
N 39-221 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2011-2013 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета бюджетам районов и городов на развитие
инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы
занятости 2020
(тыс.тенге)
N пп
Наименование
района
(города
областного
значения)
ВСЕГО
из республиканского
бюджета
из областного
бюджета
В рамках
повышения
мобильности
трудовых
ресурсов
В рамках
содействия
развитию
предприниматель-
ства на селе
В рамках
содействия
развитию
предпринима-
тельства на
селе
Всего
238000
210000
23000
5000
1
Илийский
35070
35070
2
Панфиловский
202930
174930
23000
5000
Приложение 4
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 1 апреля
2011 года N 44-243 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Алматинского областного маслихата
от 14 декабря 2010 года N 39-221
"Об областном бюджете Алматинской
области на 2011-2013 годы"
Приложение 4-10
к решению маслихата Алматинской
области от 14 декабря 2010 года
N 39-221 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2011-2013 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и
городов на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
(тыс.тенге)
N пп
Наименование
района (города
областного значения)
Всего
в том числе:
республиканский
бюджет
областной
бюджет
Всего