Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 05 шілдедегі N 48-262 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 15 шілдеде 2074 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 маусымдағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" N 1350 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 656 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 наурыздағы "Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға берілетін қаражатты бөлу және пайдалану қағидасын бекіту туралы" N 257 қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне (2010 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2064 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 16 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 42-238, (2011 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2067 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 10 наурыздағы N 35 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 10 наурыздағы N 34 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 4 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 43-241, (2011 жылғы 29 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2068 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 09 сәуірдегі N 46 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 09 сәуірдегі N 45 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 1 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 44-243, (2011 жылғы 8 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2070 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 52 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 51 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 21 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 46-247, (2011 жылғы 12 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2072 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 19 мамырдағы N 61 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 19 мамырдағы N 60 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) шешімге төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 05 июля 2011 года N 48-262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 июля 2011 года N 2074
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан "О внесении изменении в Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" от 13 июня 2011 года N 656, Постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении распределения и Правил использования средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год" от 15 марта 2011 года N 257, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 29 декабря 2010 года за N 2064, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 января 2011 года N 3 и "Жетісу" от 11 января 2011 года N 3), в решение Алматинского областного маслихата от 16 февраля 2011 года N 42-238 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 21 февраля 2011 года за N 2067, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 марта 2011 года N 35 и "Жетісу" от 10 марта 2011 года N 34), в решение Алматинского областного маслихата от 4 марта 2011 года N 43-241 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 29 марта 2011 года за N 2068 опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 9 апреля 2011 года N 46 и "Жетісу" от 9 апреля 2011 года N 45), в решение Алматинского областного маслихата от 1 апреля 2011 года N 44-243 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2070 опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 23 апреля 2011 года N 52 и "Жетісу" от 23 апреля 2011 года N 51), в решение Алматинского областного маслихата от 21 апреля 2011 года N 46-247 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 12 мая 2011 года за N 2072, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 19 мая 2011 года N 61 и "Жетісу" от 19 мая 2011 года N 60) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "178159141" саны "179392685" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер бойынша" "19447893" саны "20685547" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "158672491" саны "158668381" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер" "142458264" саны "142454154" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы мақсатты трансферттер" "22378981" саны "22499871" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" "4013468" саны "4113468" санына ауыстырылсын;
"дамытуға арналған мақсатты трансферттер" "26001807" саны "25876807" санына ауыстырылсын;
"автокөлік жолдарын күрделі жөндеуден өткізуге" "500000" саны "375000" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "169846678" саны "171130222" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "1661173" саны "-4288965" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "2336525" саны "2086525" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" "675352" саны "6375490" санына ауыстырылсын.
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "12454555" саны "12654555" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы" "-5803265" саны "-103127" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "5803265" саны "103127" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"5043445" саны "5143445" санына ауыстырылсын;
"2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" денсаулық сақтауды дамыту Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шараларына" - 100000 теңге жолымен толықтырылсын.
16-тармақтағы:
"6005546" саны "6047587" санына ауыстырылсын;
"1938947" саны "2023857" санына ауыстырылсын.
17-тармақтағы:
"6199000" саны "5409600" санына ауыстырылсын.
18-тармақтағы:
"6066715" саны "6066516" санына ауыстырылсын.
19-тармақтағы:
"2215160" саны "2319176" санына ауыстырылсын.
20-тармақтағы:
"675125" саны "645125" санына ауыстырылсын.
21-тармақтағы:
"137294" саны "130909" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 4-1 қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 4-2 қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 4-3 қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

1) "Доходы" цифру "178159141" заменить на цифру "179392685", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифру "19447893" заменить на цифру "20685547";
"поступлениям трансфертов" цифру "158672491" заменить на цифру "158668381";
"трансферты из республиканского бюджета" цифру "142458264" заменить на цифру "142454154";
"целевые текущие трансферты" цифру "22378981" заменить на цифру "22499871";
"образование" цифру "4013468" заменить на цифру "4113468";
"целевые трансферты на развитие" цифру "26001807" заменить на цифру "25876807";
"реконструкция автомобильных дорог" цифру "500000" заменить на цифру "375000".
2) "Затраты" цифру "169846678" заменить на цифру "171130222".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "1661173" заменить на цифру "-4288965", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "2336525" заменить на цифру "2086525";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "675352" заменить на цифру "6375490".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "12454555" заменить на цифру "12654555".
5) "дефицит" цифру "-5803265" заменить на цифру "-103127".
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "5803265" заменить на цифру "103127".
в пункте 5:
цифру "5043445" заменить на цифру "5143445";
добавить строку:
"на реализацию мероприятий Государственной программы развития здравоохранения "Саламатты Казахстан" на 2011-2015 годы-100000 тысяч тенге".
в пункте 16:
цифру "6005546" заменить на цифру "6047587";
цифру "1938947" заменить на цифру "2023857".
в пункте 17:
цифру "6199000" заменить на цифру "5409600".
в пункте 18:
цифру "6066715" заменить на цифру "6066516".
в пункте 19:
цифру "2215160" заменить на цифру "2319176".
в пункте 20:
цифру "675125" заменить на цифру "645125".
в пункте 21:
цифру "137294" заменить на цифру "130909".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 4-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 4-2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 4-3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.

9. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
14. Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 13-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
15. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Х. Баядилов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
05 шілде 2011 жыл
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 05 шілде
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 48-262 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Алматы облысының 2011 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

9. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
14. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему решению.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       Х. Баядилов
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
05 июля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 05 июля
2011 года N 48-262 "О внесении изменений
и дополнений в решение Алматинского
областного маслихата от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата
Алматинской области от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы