Талдықорған қаласында 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 9-400 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 05 мамырда N 2-1-142 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы N 7-226 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012.03.19 N 7-226 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 8-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 19-бабының 3-тармағына, 20-бабының 1-тармағына, 23-бабының 1-тармағына сәйкес, және Қазақстан Республикасының Президентінің 2011 жылғы 03 наурыздағы N 1163 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің "2011 жылғы 03 наурыздағы N 1163 Жарлығын іске асыру туралы" N 250 Қаулысы негізінде қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 31/33 үй мекен-жайындағы шақыру учаскесіне "Алматы облысы Талдықорған қаласы қорғаныс істер жөніндегі біріктірілген басқармасы" мемлекеттік мекемесі арқылы, әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2011.08.15 N 19-851 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.

Об организации и обеспечении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года в городе Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 19 апреля 2011 года N 9-400. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 05 мая 2011 года N 2-1-142. Утратило силу - Постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 19 марта 2012 года N 7-226
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 19.03.2012 N 7-226.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 19, пунктом 1 статьи 20, пунктом 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" и Указом Президента Республики Казахстан от 03 марта 2011 года N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года", на основании Постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года N 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года N 1163" "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре-декабре 2011 года" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через призывной участок государственного учреждения "Объединенное управление по делам обороны города Талдыкорган Алматинской области" расположенного по адресу город Талдыкорган, улица Тауелсыздык, 31/33.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Талдыкорган от 15.08.2011 N 19-851 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін әскерге шақыруды өткізу кезеңіне қалалық шақыру комиссия құрамы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Селолық округ әкімдері 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында өтетін шақыру мерзімінде әскер қатарына шақырылғандарды, олардың шақыру учаскесіне шақырылғандығы туралы хабардар етіп және олардың дер кезінде келуін қамтамасыз етсін.
5. "Талдықорған қалалық ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасарына (Асқар Шахатұлы Шайхин келісім бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді және ұстауды өз құзіреті шегінде ұйымдастырып жүргізсін, ішкі істер органдары әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткізуді, сондай-ақ әскерге шақырылушылардың әскери бөлімдерге жөнелтілуі кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Е. А. Алпысовқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 С. Жылқайдаров
КЕЛІСІЛДІ:
"Талдықорған қаласы қалалық
емханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының директоры                     Тлеуберді Максимұлы Жансеңгіров
19 сәуір 2011 жыл
"Талдықорған қалалық ішкі
істер басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Бақытберген Нұрақымұлы Бейсебаев
19 сәуір 2011 жыл
"Алматы облысы Талдықорған
қаласының қорғаныс істері
жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ғалымжан Қуанышбайұлы Жантурин
19 сәуір 2011 жыл
Талдықорған қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 19 сәуірдегі N 9-400
"Талдықорған қаласында 2011 жылдың
сәуір-маусымында және қазан-
желтоқсанында азаматтарды кезекті
мерзімді әскери қызметке шақыруды
ұйымдастыру және қамтамасыз ету
туралы" қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2011.09.08 N 21-920 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қалалық шақыру комиссиясының құрамы
Ғалымжан Қуанышбайұлы Жантурин Талдықорған - қаласы қорғаныс істер жөніндегі біріктірілген басқармасы мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы;
Жандос Бейсенбекұлы Жолдыханов - Қала әкімі аппаратының бас инспекторы, комиссия төрағасының орынбасары.
Комиссия мүшелері:
Асқар Шахатұлы Шайхин - "Талдықорған қалалық ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары;
Бибигул Алпысбайқызы Бекбосынова - "Талдықорған қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жасөспірімдер бөлімінің меңгерушісі, медициналық комиссиясының төрағасы;
Сымбат Қабкешқызы Сванколова - Комиссия хатшысы, "Талдықорған қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының медбикесі.
Талдықорған қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 19 сәуірдегі N 9-400
"Талдықорған қаласында 2011 жылдың
сәуір-маусымында және қазан-
желтоқсанында азаматтарды кезекті
мерзімді әскери қызметке шақыруды
ұйымдастыру және қамтамасыз ету
туралы" қаулысына
2-қосымша
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу
КЕСТЕСІ
р/с
N
Әскерге шақыруды
өткізу айы
Қазақстан Республикасы Қарулы
Күштер әскер қатарына
жіберілетіндердің жалпы саны
1.
сәуір
50 адам
2.
мамыр
50 адам
3.
маусым
50 адам
4.
қазан
50 адам
5.
қараша
50 адам
6.
желтоқсан
50 адам

2. Для проведения призыва граждан на воинскую службу создать городскую призывную комиссию согласно приложению 1.
3. Утвердить график призыва граждан на воинскую службу согласно приложению 2.
4. Акимам сельских округов в период призыва в ряды вооруженных сил в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года организовать оповещение и доставку граждан на призывной участок.
5. Начальнику государственного учреждения "Управление внутренних дел города Талдыкорган" Бейсебаеву Бакытберген Нурахимовичу (по согласованию) в пределах своих полномочий организовать поиск и доставку граждан, уклоняющихся от исполнения воинской обязанности, организовать работу по охране общественного порядка на призывном участке в период призыва и отправки призванных в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан.
6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алпысову Е.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                С. Жылкайдаров
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Городская
поликлиника города Талдыкорган"            Джансенгиров Тлеуберды Максимович
19 апреля 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Управление
внутренних дел города Талдыкорган"         Бейсебаев Бакытберген Нурахимович
19 апреля 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Управление по
делам обороны города Талдыкорган
Алматинской области"                       Жантурин Галымжан Куанышбаевич
19 апреля 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата города
Талдыкорган от 19 апреля 2011 года
"Об организации и обеспечении
призыва граждан на срочную
воинскую службу в апреле-июне
и октябре-декабре 2011 года
в городе Талдыкорган"N 9-400
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Талдыкорган от 08.09.2011 N 21-920 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
СОСТАВ
городской призывной комиссии
Жантурин Галымжан Куанышбаевич
- начальник государственного учреждения "Объединенное управление по делам обороны города Талдыкорган Алматинской области",
председатель комиссии
Жолдыханова Жандоса Бейсенбековича
- главный инспектор акима города, заместитель председателя комиссии;
Члены комиссии:
Шайхин Аскар Шахатович
Бекбосынова Бибигул Алпысбаевна
Сванколова Сымбат Кабкешовна
- заместитель начальника государственного учреждения "Управление внутренних дел города Талдыкорган";
- заведующая подростковым отделением государственного коммунального казенного предприятия "Городская поликлиника города Талдыкорган", председатель медицинской комиссии;
- медицинская сестра государственного коммунального казенного предприятия здравоохранения "Городская поликлиника города Талдыкорган", секретарь.
Приложение 2
к постановлению акимата города
Талдыкорган от 19 апреля 2011 года
"Об организации и обеспечении
призыва граждан на срочную
воинскую службу в апреле-июне
и октябре-декабре 2011 года
в городе Талдыкорган"N 9-400
ГРАФИК
проведения призыва граждан на срочную воинскую службу
N
п/п
Месяц проведения
призыва
Общее количество призываемых в
Вооруженные Силы Республики Казахстан
1
апрель
50 человек
2
май
50 человек
3
июнь
50 человек
4
октябрь
50 человек
5
ноябрь
50 человек
6
декабрь
50 человек