2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі N 272 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 шілдеде N 2-1-144 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 мамырдағы № 44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 22.05.2012 № 44 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-1-134 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 ақпанындағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 236 (2011 жылғы 28 ақпанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-1-137 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 11 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 245 (2011 жылғы 8 сәуірінде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-1-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 17 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 251 (2011 жылғы 21 сәуірінде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-1-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 19 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 18 июля 2011 года N 272. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 25 июля 2011 года N 2-1-144. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22 мая 2012 года № 44
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22.05.2012 № 44.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 декабря 2010 года "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 212 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-1-134, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 7 января 2011 года N 2), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 18 февраля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 236, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-1-137, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 11 марта 2011 года N 11 ), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 25 марта 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 245, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном Реестре нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2-1-140, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 14 апреля 2011 года N 17), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 13 апреля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 251, зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном Реестре нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-1-141, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 29 апреля 2011 года N 19) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" деген жол бойынша "12914335" саны "13679187" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жол бойынша "1012522" саны "1041600" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдер" деген жол бойынша "95280" саны "96049" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жол бойынша "100082" саны "115035" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "11706451" саны "12426503" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "1179811" саны "1693799" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" деген жол бойынша "3908625" саны "4114689" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" деген жол бойынша "13108486" саны "13954609" санына ауыстырылсын.
4) "қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жол бойынша "302000" саны "303000" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржы активтерін сатып алу" деген жол бойынша "302000" саны "303000" санына ауыстырылсын.
5) "бюджеттің тапшылығы (профициті)" деген жол бойынша "-501695" саны "-583966" санына ауыстырылсын.
6) "бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" деген жол бойынша "501695" саны "583966" санына ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" деген жол бойынша "382106" саны "464377" санына ауыстырылсын.
2-тармақта:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу" деген жол бойынша "722251" саны "843251" санына ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау жүйесін дамыту" деген жол бойынша "529522" саны "529422" санына ауыстырылсын;
"білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" деген жол бойынша "253421" саны "260431" санына ауыстырылсын;
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" деген жол бойынша "690929" саны "767891" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылығын дамыту" деген жол бойынша "1410502" саны "1411694" санына ауыстырылсын;
"Балапан" бағдарламасын іске асыру" деген жол бойынша "144745" саны "160745" санына ауыстырылсын;
"үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету" деген жол бойынша "3872" саны "19100" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдар толықтырылсын:
"Жетісу әуендері" жаңа фольклорлық-этнографиялық ансамблін ұстау 24000 мың теңге";
"Тәуелсіздік көшесі бойындағы көше жарықтарының шамдарын дионды жарық шамдарына ауыстыру 19350 мың теңге";
"мектептерді ұстау 603702 мың теңге".
5-тармақта:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген жол бойынша "206982" саны "236861" санына ауыстырылсын;
"қорғаныс" деген жол бойынша "955876" саны "1212633" санына ауыстырылсын;

1) "Доходы" цифру "12914335" заменить на цифру "13679187";
"налоговым поступлениям" цифру "1012522" заменить на цифру "1041600";
"неналоговым поступлениям" цифру "95280" заменить на цифру "96049";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "100082" заменить на цифру "115035";
"поступлениям трансфертов" цифру "11706451" заменить на цифру "12426503";
"целевые текущие трансферты" цифру "1179811" заменить на цифру "1693799";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3908625" заменить на цифру "4114689".
2) "затраты" цифру "13108486" заменить на цифру "13954609".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "302000" заменить на цифру "303000", в том числе "приобретение финансовых активов" цифру "302000" заменить на цифру "303000".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-501695" заменить на цифру "-583966".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "501695" заменить на цифру "583966";
"поступление займов" цифру "382106" заменить на цифру "464377".
в пункте 2 по строкам:
"строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" цифру "722251" заменить на цифру "843251";
"развитие системы водоснабжения" цифру "529522" заменить на цифру "529422";
"строительство и реконструкция объектов образования" цифру "253421" заменить на цифру "260431";
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "690929" заменить на цифру "767891";
"развитие коммунального хозяйства" цифру "1410502" заменить на цифру "1411694";
"реализация программы "Балапан" цифру "144745" заменить на цифру "160745";
"обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому" цифру "3872" заменить на цифру "19100";
дополнить строками следующего содержания:
"содержание нового фольклорно-этнографического ансамбля "Жетісу әуендері" 24000 тысяч тенге";
"замена ламп уличного освещения по ул.Тауелсыздык на светодионовые лампы освещения 19350 тысяч тенге";
"содержание школ 603702 тысяч тенге".
в пункте 5 по строкам:
по строке "государственные услуги общего характера" цифру "206982" заменить на цифру "236861";
по строке "оборона" цифру "955876" заменить на цифру "1212633";

"қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" деген жол бойынша "69681" саны "76307" санына ауыстырылсын;
"бiлiм беру" деген жол бойынша "3703727" саны "3771250" санына ауыстырылсын, оның ішінде "жалпы білім беру" деген жол бойынша "2563618" саны "2577014" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" деген жол бойынша "818848" саны "662690" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген жол бойынша "5481713" саны "6029228" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" деген жол бойынша "208294" саны "275128" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "57263" саны "60878" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" деген жол бойынша "101370" саны "103170" санына ауыстырылсын;
"көлiк және коммуникация" деген жол бойынша "1365917" саны "1365575" санына ауыстырылсын;
"басқалар" деген жол бойынша "133748" саны "155822" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 37
сессияның төрағасы                         Л. Михно
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығының
міндетін атқарушы                          Пен Алена Сергеевна
18 шілде 2011 жыл
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
18 шілдедегі "2010 жылғы
15 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 212 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 272 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы
15 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 212 шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қаласының 2011 жылғы бюджеті
Санаты
Сомасы
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

по строке "общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности" цифру "69681" заменить на цифру "76307";
по строке "учреждений образования" цифру "3703727" заменить на цифру "3771250", в том числе "общеобразовательное обучение" цифру "2563618" заменить на цифру "2577014";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "818848" заменить на цифру "662690";
по строке "жилищно – коммунального хозяйства" цифру "5481713" заменить на цифру "6029228";
по строке "культуры, спорта, туризма и информационного пространства" цифру "208294" заменить на цифру "275128";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "57263" заменить на цифру "60878";
по строке "промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "101370" заменить на цифру "103170";
по строке "транспорт и коммуникации" цифру "1365917" заменить на цифру "1365575".
по строке "прочие" цифру "133748" заменить на цифру "155822".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
37 сессии                                  Л. Михно
Секретарь городского
маслихата                                  М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник городского отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        Пен Алена Сергеевна
18 июля 2011 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О внесении изменений и дополнений
в решение от 15.12.2010 года N 212
"О бюджете города Талдыкорган
на 2011-2013 годы"
от 18 июля 2011 года N 272
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О бюджете города Талдыкорган
на 2011-2013 годы"
от 15 декабря 2010 года N 212
Бюджет г.Талдыкорган на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2717495
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1936
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1936
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2715559
004
Жалпы білім беру
2577014
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
138545
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
459802
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
337777
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
337777
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
122025
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
34361
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31050
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2587
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
34927
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
19100
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
662690
2
Әлеуметтiк көмек
596607
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
455971
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
116528
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2381
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24348
006
Тұрғын үй көмегі
49742
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45133
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9132
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27049
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
45534
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
71230
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64894
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
140636
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

2717495
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1936
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1936
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2715559
004
Общеобразовательное обучение
2577014
005
Дополнительное образование для детей и юношества
138545
9
Прочие услуги в области образования
459802
467
Отдел строительства района (города областного значения)
337777
037
Строительство и реконструкция объектов образования
337777
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
122025
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
34361
009
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
31050
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2587
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34927
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
19100
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
662690
2
Социальная помощь
596607
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
455971
002
Программа занятости
116528
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2381
005
Государственная адресная социальная помощь
24348
006
Жилищная помощь
49742
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45133
010
Материальное обеспечение детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9132
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27049
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
45534
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
71230
023
Обеспечение деятельности центров занятости
64894
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
140636
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов