1995 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 16 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 14 желтоқсанда N 2-1-151 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы N 7-226 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012.03.19 N 7-226 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" № 371 қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке алу, олардың санын анықтау, әскери қызметке жарамдылығын және денсаулық жағдайын анықтау, жалпы білім деңгейін және мамандығын белгілеу, дене даярлығы деңгейін анықтау, әскерге шақырушыларды алдын ала белгілеу, әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау және әскери оқу орындарына түсу үшін кандидаттарды іріктеу мақсатында қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1995 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 31/33 мекен-жайында орналасқан "Алматы облысының Талдықорған қаласы қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген басқармасы" мемлекеттік мекемесі арқылы шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Еркін, Өтенай селолық округтердің әкімдері (Нұрлан Сейітжапарұлы Сыдыбаев, Рауан Тұрданғазыұлы Рақымбеков,) және ұйымдардың басшылары Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі белгілеген мерзімде "Алматы облысының Талдықорған қаласы қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген басқармасы" мемлекеттік мекемесіне шақыру учаскесіне тіркелуге жататын әскер жасына дейінгілердің тізімін берсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ермек Амантайұлы Алпысовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М. Бигелдиев
КЕЛІСІЛДІ:
Алматы облысының Талдықорған
қаласы қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы подполковник                       Жантурин Ғалымжан Қуанышбайұлы

Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к призывным участкам
Решение акима города Талдыкорган Алматинской области от 06 декабря 2011 года N 16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 14 декабря 2011 года N 2-1-151. Утратило силу - Постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 19 марта 2012 года N 7-226
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 19.03.2012 N 7-226.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", в целях принятия граждан на воинский учет, определения их количества, определения годности к воинской службе и состояния здоровья, установления общеобразовательного уровня и специальности, определения уровня физической подготовки, предварительного предназначения призывников, отбора кандидатов для подготовки по военно-техническим специальностям и поступления в военные учебные заведения аким города РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1995 года рождения к призывному участку через государственное учреждение "Объединенное Управление по делам обороны города Талдыкоргана Алматинской области", расположенному по адресу города Талдыкорган, улица Тәуелсіздік, 31/33 в январе-марте 2012 года.
2. Акимам Еркинского, Отенайского сельских округов (Сыдыбаев Нурлан Сейтжапарович, Рахимбеков Рауан Турдангазиевич) и руководителям организаций в сроки установленные Министерством обороны Республики Казахстан, предоставить в государственное учреждение "Объединенное Управление по делам обороны города Талдыкоргана Алматинской области" списки допризывников, подлежащих приписке к призывному участку.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Алпысова Ермека Амантаевича.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                М. Бигельдиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Объединенное
Управление по делам обороны
города Талдыкорган Алматинской
области" подполковник                      Жантурин Галымжан Куанышбаевич

06 желтоқсан 2011 жыл

06 декабря 2011 года