"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті тұралы" қалалық мәслихаттының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 242-48 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 258-54 шешімі. Алматы облысы Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде N 2-2-120 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қазандағы N 7-44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012.10.09 N 7-44 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІҮ Бюджет Кодексінің 106-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 242-48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-2-114 нөмірмен тіркелген, «Нұрлы өлке» газетінің 2011 жылғы 7 қаңтардағы 1-2 (120) нөмірінде, 14 қаңтардағы 3 (121)-нөмірінде, 21 қаңтардағы 4 (122) нөмірінде жарияланған); «Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 242-48 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 ақпанындағы № 254-52 шешімімен өзгертулер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 28 ақпанда 2-2-116 нөмірмен тіркелген, «Нұрлы өлке» газетінің 2011 жылғы 4 наурыздағы 10 (128), 11 наурыздағы 11 (129), 18 наурыздағы 12-13 (131) нөмірлерінде жарияланған); «Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 242-48 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 18 наурыздағы № 256-53 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 31 наурызда 2-2-118 нөмірмен тіркелген, «Нұрлы өлке» газетінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі 15 (133), 14 сәуірдегі 16 (134) нөмірлерінде жарияланған) төмендегідей өзгертулер енгізілсін:
1-тармақта:
«1) кірістер» деген жолдағы «4442936» саны «4454993» санына ауыстырылсын;
«салықтық түсімдер» деген жолдағы «782065» саны «848200» санына ауыстырылсын;
«салықтық емес түсімдер» деген жолдағы «28900» саны «31400» санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы"
Решение Капчагайского городского маслихата от 15 апреля 2011 года N 258-54. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капшагай 25 апреля 2011 года за N 2-2-120. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09 октября 2012 года N 7-44
Сноска. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09.10.2012 N 7-44
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона РК «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 242-48 «О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года № 2-2-114, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" № 1-2 (120) от 7 января 2011 года, № 3 (121) от 14 января 2011 года, № 4 (122) от 21 января 2011 года); с изменениями, внесенными решением городского маслихата от 21 февраля 2011 года N 254-52 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 «О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года № 2-2-116, опубликовано в газете «Нұрлы өлке» в № 10 (128) от 4 марта, № 11 (129) от 11 марта, № 12-13 (131) от 18 марта 2011 года, № 14 (132) от 31 марта 2011 года); с изменениями, внесенными решением городского маслихата от 18 марта 2011 года N 256-53 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 «О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 марта 2011 года № 2-2-118, опубликовано в газете «Нұрлы өлке» в № 15 (133) от 7 апреля, № 16 (134) от 14 апреля 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
по строке
«1) доходы» цифру «4442936» заменить на цифру «4454993»;
по строке
«налоговым поступлениям» цифру «782065» заменить на цифру «848200»;
по строке
«неналоговым поступлениям» цифру «28900» заменить на цифру «31400»;
по строке

«негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер» деген жолдағы «150000» саны «182000» санына ауыстырылсын;
«трансферттердің түсімдері» деген жолдағы «3481971» саны «3393393» санына ауыстырылсын;
«2) шығыстар» деген жолдағы «4474425» саны «4486482» санына ауыстырылсын;
4-тармақта:
«жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге» деген жолдағы «125123» саны «125337» санына ауыстырылсын;
«қорғанысқа» деген жолдағы «819» саны «32505» санына ауыстырылсын;
«білім беруге» деген жолдағы «1767167» саны «1774679» санына ауыстырылсын;
«әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға» деген жолдағы «137926» саны «135351» санына ауыстырылсын;
«тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына» деген жолдағы «2146814» саны «2128542» санына ауыстырылсын;
«мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке» деген жолдағы «40721» саны «40771» санына ауыстырылсын;
«ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына» деген жолдағы «51525» саны «58267» санына ауыстырылсын;
«басқаларға» деген жолдағы «42612» саны «29312» санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                    А.Б.Хивинцев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                 Қ.Н.Ахметтаев

«поступлениям от продажи основного капитала» цифру «150000» заменить на цифру «182000»;
«поступлениям официальных трансфертов» цифру «3481971» заменить на цифру «3393393»;
«2) расходы» цифру «4474425» заменить на цифру «4486482»;
в пункте 4:
по строке
«государственные услуги общего характера» цифру «125123» заменить на цифру «125337»;
по строке
«оборона» цифру «819» заменить на цифру «32505»;
«образование» цифру «1767167» заменить на цифру «1774679»;
по строке
«социальная помощь и социальное обеспечение» цифру «137926» заменить на цифру «135351»;
по строке
«жилищно-коммунальное хозяйство» цифру «2146814» заменить на цифру «2128542»;
по строке
«культура, спорт, туризм и информационное пространство» цифру «40721» заменить на цифру «40771»;
по строке
«сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территорий, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» цифру «51525» заменить на цифру «58267»;
по строке
«прочие» цифру «42612» заменить на цифру «29312».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
5. Контроль за исполнение настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
городского маслихата               Хивинцев А.Б.
Секретарь городского маслихата     Ахметтаев К.Н.
Приложение 1
утвержденное решением
городского маслихата
от 15 апреля 2011 года № 258-54
"О внесении изменений в решение
Капшагайского городского
маслихата от 22 декабря 2010 года
"О городском бюджете города Капшагай

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
02
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
02
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)