Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурыздағы N 66 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 03 мамырда N 2-3-95 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 340 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің  30.10.2014 № 340 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағын басшылыққа алып, кандидаттардың тең құқығын қамтамасыз ету мақсатында, Текелі қалалық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық үміткерлер үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Рудничный кентінің әкімі Текелі қалалық сайлау комиссиясымен бірігіп белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасарлары Болат Далабайұлы Белдібековке және Гүлмира Баяхметқызы Маупашеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі                     С. Бескемпіров
КЕЛІСІЛДІ:
Текелі қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Кан Олег Станиславович
30 наурыз 2011 жыл
30 наурыз 2011 жылғы N 66
Текелі қаласы әкімдігінің
"Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындарын
белгілеу туралы" қаулысына
қосымша
Барлық үміткерлер үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру
орындары
Текелі қаласында:
Әбілхан Қастеев көшесі, 8 (N 4 орта мектеп аумағында);
Тәуелсіздік көшесі, 11 (Мәдениет үйі аумағында);
Әуезов көшесі (базар аумағында);
Қуаныш Сатпаев көшесі, 44 (Спорт сарайы аумағында).
Рудничный кентінде поселкесінде:
Бейбітшілік көшесі, 55 (пошта аумағында).

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 30 марта 2011 года N 66. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 03 мая 2011 года N 2-3-95. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 30 октября 2014 года № 340
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 30.10.2014 № 340.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь нормами пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и в целях обеспечения равноправия кандидатов, совместно с Текелийской городской избирательной комиссией, акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложения.
2. Акиму поселка Рудничный совместно с Текелийской городской избирательной комиссией оснастить определенные места стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителей акима города Текели Бельдебекова Болата Далабаевича и Маупашеву Гульмиру Баяхметовну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города Текели                         С. Бескемпиров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Текелийской
городской избирательной комиссии           Кан Олег Станиславович
30 марта 2011 года
Приложение
к постановлению акимата города
Текели от 30 марта 2011 года
N 66 "Об определении мест
для размещения агитационных
печатных материалов"
Места
для размещения агитационных печатных материалов для всех
кандидатов
в городе Текели:
улица Абылхана Кастеева, 8 (в районе средней школы N4);
улица Тәуелсіздік, 11 (в районе Дома культуры);
улица Ауэзова (в районе рынка);
улица Каныш Сатпаева, 44 (в районе Дворца спорта).
в поселке Рудничный:
улица Бейбітшілік, 55 (в районе почты).