Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-201 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 37-284 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 17 қарашада N 2-3-99 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысының Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 3-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысының Текелі қалалық мәслихатының 17.02.2012 N 3-23 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасын, 109-бабының 5-тармағын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа алып, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-201 (Текелі қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-3-87 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы "Текелі тынысы" газетінің 1 нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы N 29-235 "Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-201 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Текелі қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда 2-3-91 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы "Текелі тынысы" газетінің 9 нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 18 наурыздағы N 30-239 "Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-201 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Текелі қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 6 сәуірде 2-3-92 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 31-242 "Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-201 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Текелі қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 21 сәуірде 2-3-94 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Текелі тынысы" газетінің 17 нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 15 шілдедегі N 34-266 "Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-201 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Текелі қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 27 шілдеде 2-3-96 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 8 тамызда "Текелі тынысы" газетінің 31 нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 21 қазандағы N 36-280 "Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-201 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Текелі қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қазанда 2-3-98 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 қарашадағы "Текелі тынысы" газетінің 44 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Текели от 11 ноября 2011 года N 37-284. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 17 ноября 2011 года N 2-3-99. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (решение маслихата города Текели Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 3-23)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 17.02.2012 N 3-23.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь нормами подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции города Текели в государственном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-3-87, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 7 января 2011 года N 1), "О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" от 21 февраля 2011 года N 29-235 зарегистрировано в управлении юстиции города Текели в государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-3-91, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 4 марта 2011 года N 9), "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" от 18 марта 2011 года N 30-239 зарегистрировано в управлении юстиции города Текели в государственном реестре нормативных правовых актов 06 апреля 2011 года за N 2-3-92, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 15 апреля 2011 года N 15), "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" от 12 апреля 2011 года N 31-242 зарегистрировано в управлении юстиции города Текели в государственном реестре нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-3-94, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 29 апреля 2011 года N 17, "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" от 15 июля 2011 года N 34-266 зарегистрировано в управлении юстиции города Текели в государственном реестре нормативных правовых актов 27 июля 2011 года за N 2-3-96, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 8 августа 2011 года N 31), "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" от 21 октября 2011 года N 36-280 зарегистрировано в управлении юстиции города Текели в государственном реестре нормативных правовых актов 25 октября 2011 года за N 2-3-98, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 4 ноября 2011 года N 44) следующие изменения:

1-тармақтың 1) тармақшасында:
"кірістер" деген жол бойынша "1684551" саны "1680171" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "1561824" саны "1557444" санына ауыстырылсын.
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"шығындар" деген жол бойынша "1738848" саны "1734468" санына ауыстырылсын.
4-тармақтың:
1-тармақшасында "жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" деген жол бойынша "116921" саны "109130" санына ауыстырылсын;
4-тармақшасында "білім беру" деген жол бойынша "896272" саны "899685" санына ауыстырылсын;
8) тармақшасында "ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "20351" саны "20349" санына ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
IV шақырылымындағы кезекті
ХXXIX сессиясының төрайымы                 Л. Бирюкова
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
11 қараша 2011 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2010 жылғы 20 желтоқсандағы
"Текелі қаласының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы"
N 27-201 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы 2011 жылғы
11 қарашадағы N 37-284 шешіміне
1-қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы"
2010 жылғы 20 желтоқсандағы
N 27-201 шешіміне
1-қосымша
Текелі қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер

в подпункте 1) пункта 1:
в строке "доходы" цифры "1684551" заменить на цифры "1680171";
в строке "поступления трансфертов" цифры "1561824" заменить на цифры "1557444".
в подпункте 2) пункта 1:
в строке "затраты" цифры "1738848" заменить на цифры "1734468".
в пункте 4:
в подпункте 1) в строке "государственные услуги общего характера" цифры "116921" заменить на цифры "109130";
в подпункте 4) в строке "образование" цифры "896272" заменить на цифры "899685";
в подпункте 8) в строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "20351" заменить на цифры "20349".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
XХХIХ сессии IV созыва
Текелийского городского
маслихата                                  Л. Бирюкова
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
11 ноября 2011 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 11 ноября 2011 года
N 37-284 "О внесении изменений в решение
Текелийского городского маслихата
от 20 декабря 2010 года N 27-201
"О бюджете города Текели на
2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 20 декабря 2010 года
N 27-201 "О бюджете города Текели
на 2011-2013 годы"
Бюджет города Текели на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы