Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және жарақтандыру туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 наурыздағы N 75 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 наурызда N 2-4-129 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдегі № 467 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 16.07.2014 № 467 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес аудандық сайлау комиссиясымен келісе отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Поселкелік, ауылдық округтерінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайды сақтай отырып, стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Қорғанбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ә. Дүйсембаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақсу аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы                     Исанова Орал Сердалықызы
15 наурыз 2011 жыл
Ақсу ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 15 наурыздағы
N 75 қаулысына
қосымша
Ақсу ауданы бойынша елді мекендерде үгіт-насихат материалдары
орналастырылатын орындардың тізбесі
Елді-мекеннің аталуы
Үгіт-насихат материалдары орналастырылатын орындар. Көшенің аталуы
Ақсу ауылдық округі
Ақсу ауылы
Мамания орта мектебінің алдындағы планшет. Айсеркенов көшесі N 13
Шолақөзек ауылы
Шолақөзек бастауыш мектебінің алдындағы планшет
Ақын Сара ауылы
Абай орта мектебінің алдындағы планшет Орталық көшесі
Қазақстан ауылы
Бұрынғы көлік жөндеу стансасы алдындағы планшет
Өнім ауылы
Өнім бастауыш мектебінің алдындағы планшет
Бәйтерек ауылы
Комсомол көшесі
Арасан ауылдық округі
Арасан ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы планшет Мамбетов көшесі N 27
Қызылжар ауылы
Қызылжар бастауыш мектебінің алдындағы планшет Орталық көшесі
Егінсу ауылдық округі
Егінсу ауылы
Фельдшерлік пункт алдындағы планшет. Жасұлан көшесі N 2
Есеболатов ауылдық округі
Есеболатов ауылы
Округ әкімі аппаратының ғимараты алдындағы планшет. Алыбаев, Курценко көшелерінің қиылысы.
Қызылқайың ауылы
Қызылқайың орталау мектебінің алдындағы планшет. Бухар Жырау көшесі.
Энергетик
Бұрынғы жол жөндеу кәсіпорнының алдындағы планшет. Ғарышкер көшесі.
Жаңалық ауылдық округі
Жаңалық ауылы
Диханбай және Қырықжылдық көшелерінің қиылысы.
Қарасу ауылдық округі
Кеңжыра ауылы
Кеңжыра орта мектебінің алдындағы планшет. Әкімшілік көшесі N 25.
Еңбек ауылы
Қарасу орталау мектебінің алдындағы планшет.
Тарас ауылы
Тарас орталау мектебінің алдындағы планшет.
Қаракөз ауылдық округі
Қаракөз ауылы
Қызылорақ орта мектебінің алдындағы планшет. Абай көшесі.
Кеңғарыш ауылы
Кеңғарыш орталау мектебінің алдындағы планшет.
Қарашілік ауылдық округі
Қарашілік ауылы
Қарашілік орталау мектебінің алдындағы планшет, Н.Қастекбаев көшесі N 12
Қапал ауылдық округі
Қапал ауылы
Округ әкімі аппаратының ғимараты алдындағы планшет. М.Алыбаев көшесі N 7 үй.
Бұрынғы аудан прокуратурасы алдындағы планшет. Әл-Фараби, М.Алыбаев көшелерінің қиылысы.
Бұрынғы Тамшыбұлақ кафесінің алдындағы планшет. М.Алыбаев көшесі.
Құрақсу ауылдық округі
Құрақсу ауылы
Округ әкімі аппаратының ғимараты алдындағы планшет Орталық көшесі
Көшкентал ауылдық округі
Көшкентал ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы планшет. Амангелді көшесі.
Б.Сырттанов ауылдық округі
Б.Сырттанов ауылы
"Жастар" үйінің алдындағы планшет. Ш.Уәлиханов көшесі N 2.
Қопа ауылы
Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің алдындағы планшет.
Қызылағаш ауылдық округі
Қызылағаш ауылы
Ескі мәдениет үйінің алдындағы планшет. Жастар көшесі.
Ақтоған ауылы
Орталық көшесі бойындағы планшет.
Матай поселкелік округі
Матай поселкесі
Қисабеков көшесі N 18 үй мекен жайы бойынша орналасқан планшет
Матай ауруханасы алдындағы планшет. Қисабеков көшесі N 35.
Молалы поселкелік округі
Молалы поселкесі
М.Әуезов атындағы орта мектебінің алдындағы планшет. Сексенбай батыр көшесі N 10.
Мәдениет үйі алдындағы планшет. Құрманғазы көшесі N 7.
Алажиде ауылы
Алажиде орта мектебінің алдындағы планшет. Мектеп көшесі N 7.
Ойтоған ауылдық округі
Ойтоған ауылы
І.Жансүгіров атындағы орта мектебінің алдындағы планшет. Әділбеков көшесі N 10.
Суықсай ауылдық округі
Суықсай ауылы
Ескі контор алдындағы планшет. Ш.Омаров көшесі N 17
Ащыбұлақ ауылы
М.Маметова атындағы орталау мектебінің алдындағы планшет.
Ақтөбе ауылы
Фельдшерлік акушерлік пункт алдындағы планшет.
Баласаз ауылы
Баласаз бастауыш мектебінің алдындағы планшет
Жансүгіров поселкелік округі
Жансүгіров
поселкесі
Алтынарық ауылы
Көкөзек ауылы
а) Мұратбаев, Желтоқсан көшелерінің қиылысы бойындағы планшет.
б) Жидебаев, Шавров көшелерінің қиылысы планшет.
Қ.Терібаев көшесі бойындағы планшет. Қ.Терібаев атындағы мәдениет үйінің алдындағы планшет.

Об определении места для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов и их оснащение
Постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 15 марта 2011 года N 75. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 25 марта 2011 года N 2-4-129. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 16 июля 2014 года № 467
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 16.07.2014 № 467.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и согласуя с избирательной комиссией районный акимат постановляет:
1. Места для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов в Президенты РК утвердить согласно приложению.
2. Акимы поселковых, сельских округов определяют места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и оснащают их стендами, щитами, тумбами, обеспечивая их равные права.
3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима С. Корганбаева.
4. Постановление вступает в силу по истечении 10 дней с момента опубликования.
Аким района                                А. Дюсембаев
Приложение
к постановлению N 75
Акимата Аксуского района от
15 марта 2011 года
Список мест для размещения агитационных материалов в населенных
пунктах по Аксускому району
Наименование
населенных
пунктов
Места размещения агитационных материалов
Названия улиц
Аксуский сельский округ
село Аксу
Планшет перед средней школой Мамания
Улица Айсеркенова N 13
село Шолакозек
Планшет перед начальной школой Шолакозек
село Акын Сара
Планшет перед средней школой Абая.
Центральная улица
село Казахстан
Планшет перед бывшей станции ремонта
автомобилей
село Оним
Планшет перед начальной школой Оним
село Байтерек
Планшет в Комсомольской улице
Арасанский сельский округ
село Арасан
Планшет перед Домом культуры
улица Мамбетов N 27
село Кызылжар
Планшет перед начальной школой Кызылжар.
Центральная улица
Егінсуский сельский округ
село Егинсу
Планшет перед фельдшерским пунктом.
улица Жасулан N 2
Есеболатовский сельский округ
село Есеболатов
Планшет перед зданией аппарата Акима округа.
Пересечение улиц Алыбаева Курценко.
село Кызылкайын
Планшет перед основной школой Кызылкайын.
улица Бухар Жырау.
село Энергетик
Планшет перед бывшем предприятием ремонта
дорог.
улица Гарышкер.
Жаналыкский сельский округ
село Жаналык
Планшет на пересечении улиц Диханбай.
Кырыкжылдык.
Қарасуский сельский округ
село Кенжыра
Планшет перед средней школой Кенжыра.
улица Әкімшілік N 25.
село Енбек
Планшет перед средней школой Карасу.
село Тарас
Планшет перед средней школой Тараса.
Қаракөз ауылдық округі
село Қаракөз
ауылы
Планшет перед средней школой Кызылорак.
улица Абая.
село Кенгарын
Планшет перед средней школой Кенгарын.
Қарашиликский сельский округ
село Карашилик
Планшет перед основной школой Карашилик.
улица Н.Кастекбаева N 12
Капальский сельский округ
село Капал
Планшет перед зданием аппарата Акима округа.
улица М.Алыбаева N 7 үй.
Планшет перед бывшим зданием районной
прокуратуры.
Пересечение улиц Аль-Фараби и М.Алыбаева.
Планшет перед бывшим кафе "Тамшыбулак".
улица М.Алыбаева.
Қураксуский сельский округ
село Кураксу
Планшет перед зданием аппарата Акима округа.
Центральная улица.
Кошкенталский сельский округ
село Кошкентал
Планшет перед зданием дома культуры.
улица Амангелды.
Б.Сырттановский сельский округ
село Б.Сырттанов
Планшет перед домом "Жастар".
улица Ш.Валиханова N 2.
село Копа
Планшет перед средней школой имени
Ш.Валиханова.
Кызылагашский сельский округ
село Кызылагаш
Планшет перед старым домом культуры.
улица Жастар.
село Актоган
Планшет по Центральной улицей.
Матайский сельский округ
село Матай
Планшет по адресу улица Кисабекова N 18.
Планшет перед Матайской больницей.
улица Кисабекова N 35.
Молалинский сельский округ
село Молалы
Планшет перед средней школой М.Ауезова.
улица Сексенбай батыра N 10.
Планшет перед домом культуры.
улица Курмангазы N 7.
село Алажиде
Планшет перед средней школой Алажиде.
улица Мектеп N 7.
Ойтоганский сельский округ
село Ойтоган
Планшет перед средней школой имени
И. Жансугурова.
улица Адильбекова N 10.
Суыксайский сельский округ
село Суыксай
Планшет перед старой конторой.
улица Ш.Омарова N 17
село Ащыбулак
Планшет перед основной школой М. Маметова.
село Актобе
Планшет перед фельдшерским пунктом.
село Баласаз
Планшет перед начальной школой Баласаз
Жансугуровский поселковый округ
поселок Жансугуров
а) Планшет на пересечении улиц Муратбаева и
Желтоксан.
б) Планшет на пересечении улиц Жидебаева и
Шаврова.
село Алтынарык
Планшет по улице К.Терибаева
село Кокозек
Планшет перед фельдшерским пунктом.