Ақсу ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы N 53-316 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 29 желтоқсанда N 2-4-143 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 қарашадағы N 8-67 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 05.11.2012 N 8-67 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына және Ақсу ауданы әкімінің 2011 жылғы 02 желтоқсандағы N 01-12/1611 ұсынысына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік–мәдениет салалары, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Досмұханбетов
Мәслихат хатшысы                           С. Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Жандосова Гүлнара Жандосқызы
05 желтоқсан 2011 жыл

Об установлении специалистам, Аксуского района работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта ежемесячной надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 5 декабря 2011 года N 53-316. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 29 декабря 2011 года N 2-4-143. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 05 ноября 2012 года № 8-67
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 05.11.2012 № 8-67.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и представления Акима Аксуского района N 01-12/1611 от 02 декабря 2011 года, Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельских населенных пунктах Аксуского района установить ежемесячной надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики и права".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Досмуханбетов
Секретарь маслихата                        С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Аксуского района                           Жандосова Гульнара Жандосовна
05 декабря 2011 года