Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанындағы "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 40-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 сәуірде N 2-5-147 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 маусымдағы N 5-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012.06.09 N 5-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 109-бабының  5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданы мәслихатының 2010 жылдың 23 желтоқсанындағы "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-5-136 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 29 қаңтарында N 4 (7430) Алакөл газетінде жарияланған), Алакөл ауданы мәслихатының 2011 жылдың 18 ақпанындағы "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне төмендегідей өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы N 36-1 шешіміне ((2011 жылғы 23 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-5-143 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 12 наурызында N 4 (7430) Алакөл газетінде жарияланған), Алакөл ауданы мәслихатының 2011 жылдың 18 наурызындағы "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне төмендегідей өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы N 38-1 шешіміне (2011 жылдың 4 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-5-145 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 16 сәуірінде N 16-17(7442-43) Алакөл газетінде жарияланған) төмендегідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдары бойынша:
"Кірістер" "4656839" саны "4939147" санына ауыстырылсын;
"Салықтық түсімдер" "866793 саны "918393" санына ауыстырылсын;
"Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "5500" саны "6500" санына ауыстырылсын;
"Трансферттік түсімдері" "3782001" саны "4009809" санына ауыстырылсын;
"Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер" "3782001" саны "4009809" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2010 г N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 13 апреля 2011 года N 40-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 25 апреля 2011 года N 2-5-147. Утратило силу - Решением маслихата Алакольского района Алматинской области от 09 июня 2012 года N 5-5
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Алакольского района Алматинской области от 09.06.2012 N 5-5
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Алакольского района от 23 декабря 2010 года "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы" N 33-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года N 2-5-136, опубликованное в газете "Алакол" от 29 января 2011 года N 4(7430); внести в решение маслихата Алакольского района от 18 февраля 2011 года N 36-1 "О внесении изменений и дополнений решение Алакольского районного маслихата N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 февраля 2011 года N 2-5-143, опубликованное в газете "Алакол" от 12 марта 2011 года N 12(7438); внести в решение маслихата Алакольского района от 18 марта 2011 года N 38-1 "О внесении изменений и дополнений решение Алакольского районного маслихата N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 апреля 2011 года N 2-5-145, опубликованное в газете "Алакол" от 16 апреля 2011 года N 16-17(7442-43), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам.
1) "доходы" цифры "4656839" заменить цифрами "4939147";
"налоговые поступления" цифры "866793" заменить цифрами "918393";
"неналоговые поступления" цифры "2545" заменить цифрами "4445";
"поступления от продажи основного капитала" цифры "5500" заменить цифрами "6500";
"поступление трансфертов" цифры "3782001" заменить цифрами "4009809";
"трансферты из областного бюджета цифры "3782001" заменить цифрами "4009809";

"Ағымдағы мақсатты трансферттер" "526017" саны "684405" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
Білім беру мекемелерін күрделі жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферт 95388 мың теңгеге толықтырылсын;
Мәдениет мекемелерін күрделі жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферт 63000 теңгеге толықтырылсын;
"Дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "679975" саны "749395" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"білім беру объектілерін дамытуға нысаналы трансферт" "385713" саны "388213" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға нысаналы трансферт" "80841" саны "147761" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" деген жол бойынша "4678527" саны "4948999" санына ауыстырылсын.
4) Қаржылық активтермен операциялар бойынша "39520" саны "51356" санына ауыстырылсын.
10-тармақтағы "385713" саны "388213" санына ауыстырылсын.
12-тармақтағы "80841" саны "147761" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 40 сессияның
төрағасы                                   С.М. Байбазаров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Т. Сейрбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
13 сәуір 2011 жыл
Алакөл ауданы мәслихатының
2011 жылғы 13 сәуіріндегі
"Алакөл ауданы мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Алакөл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы" N 33-1 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" N 40-1 шешіміне
1-қосымша
"Алакөл ауданы мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Алакөл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудан бюджеті
туралы" N 33-1 шешіміне
1-қосымша
Алакөл ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы

"целевые текущие трансферты" цифры "526017" заменить цифрами "684405", из них:
"капитальный ремонт объектов образования" дополнить на 95388 тысяч тенге;
"капитальный ремонт объектов культуры" дополнить на 63000 тысяч тенге;
"целевые трансферты на развитие" цифры "679975" заменить цифрами "749395", из них:
строительство и реконструкция объектов образования цифры "385713" заменить цифрами "388213";
развитие коммунального хозяйства цифры "80841" заменить цифрами "147761".
2) "затраты" цифры "4678527" заменить на цифры "4948999".
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами цифры "39520" заменить цифрами "51356".
В пункте 10 цифры "385713" заменить цифрами "388213".
В пункте 12 цифры "80841" заменить цифрами "147761".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Настоящее решение водится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
40 сессии                                  С.М. Байбазаров
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Т. Сейрбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного отдела
экономики, бюджетного планирования
и предпринимательства                      Бекболатов Сатай Нурмукашевич
13 апреля 2011 года
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района N 40-1 от 13 апреля
2011 года "О внесении изменений
и дополнений в решение маслихата
Алакольского района от 23 декабря
2010 года N 33-1 О районном
бюджете Алакольского района
на 2011-2013 годы"
к приложение N 1
Районный бюджет Алакольского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование