Екпінді ауылдық округіне қарасты Қарлығаш, Үшқайың ауылдарындағы атаусыз көшеге ат қою туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Екпінді ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 12 шілдедегі N 12 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 22 шілдеде N 2-5-149 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4-тармағына сәйкес, Алакөл аудандық қоғамдық ономастика кеңесінің келісімі және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Екпінді ауылдық округінің әкімі ШЕШЕМІН:
1. Екпінді ауылдық округіне қарасты Қарлығаш ауылындағы атаусыз көшелерге Әнуар Әлімжанов, Кәмәси Өмірзақов, Кәрім Ақшолақов, Қалибек Абдраханов, Тәуелсіздік аттары және Үшқайың ауылындағы атаусыз көшелерге Төлеген Абдолдинов, Әбілмәжін Әлібеков, Сазанбай Малтабаров аттары қойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі:                               Әзімжанов Б

О присвоении наименовании улицам без названия в селе Карлыгаш, Ушкайын Екпендинского сельского округа
Решение акима Екпендинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 12 июля 2011 года N 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 22 июля 2011 года N 2-5-149
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 14, Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и согласования общественной комиссии по ономастике Алакольского района, а также на основании протокола собрания жителей, Аким Екпендинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам без названия в селе Карлыгаш имена Ануара Алимжанова, Камаси Омирзакова, Карима Акшолакова, Калибека Абдраханова, Тауелсиздик и в селе Ушкайын Толегена Абдолдинова, Абилмажина Алибекова, Сазанбая Малтабарова.
2. Контроль за исполнением и реализацией настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким округа:                               Б. Азимжанов