Шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Екпінді ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 15 тамыздағы N 15 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 02 қыркүйекте N 2-5-152 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Екпінді ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 20 қазандағы N 17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Екпінді ауылдық округі әкімінің 2011.10.20 N 17 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7-тармақшасына және Алакөл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2011 жылғы 20 мамырдағы N 16 ұсынысы негізінде, Екпінді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Екпінді ауылдық округінің Үшқайың елді мекенінде ұсақ мүйізді малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринарлық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өз құзырымда қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі:                               Б. Әзімжанов

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Екпендинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 15 августа 2011 года N 15. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 02 сентября 2011 года N 2-5-152. Утратило силу - Решением акима Екпендинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 20 октября 2011 года N 17
Сноска. Утратило силу - Решением акима Екпендинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 20.10.2011 года N 17
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района N 16 от 20 мая 2011 года, аким Екпендинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в населенном в пункте Ушкайын Екпендинского сельского округа в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким округа                                Азимжанов Б.