Көлбай ауылдық округіндегі Қызылқайың, Әлемді, Бұдыр ауылдарындағы атаусыз көшелерге ат қою туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Көлбай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 01 қыркүйектегі N 16 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 23 қыркүйекте N 2-5-158 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық қоғамдық ономастика кеңесінің келісімі және Қызылқайың, Әлемді, Бұдыр ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып, Көлбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Көлбай ауылдық округіндегі Қызылқайың, Әлемді, Бұдыр ауылдарындағы атаусыз көшелерге төмендегідей көше аттары қойылсын:
1) Қызылқайың ауылындағы бірінші көшеге Абай Құнанбаев, екінші көшеге Тоқаш Бокин, үшінші көшеге Ыбрай Алтынсарин, төртінші көшеге Қызылқайың, бесінші көшеге Жамбыл Жабаев.
2) Әлемді ауылындағы бірінші көшеге Әлемді.
3) Бұдыр ауылындағы бірінші көшеге Бұдыр.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көлбай ауылдық
округінің әкімі                            М. Мәдібаев

О присвоений наименовании улицам без названия в селах Кызылкайын, Алемды, Будыр Кольбайского сельского округа
Решение акима Кольбайского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 01 сентября 2011 года N 16. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 23 сентября 2011 года N 2-5-158
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии и с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и согласования общественной комиссии по ономастике Алакольского района, а также с учетом мнения жителей сел Кызылкайын, Алемды, Будыр аким Кольбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам без названия в селах Кызылкайын, Алемды, Будыр Кольбайского сельского округа следующие наименования.
1) в селе Кызылкайын первой улице Абая Кунанбаева, второй улице Ыбрая Алтынсарина, третьей улице Токаша Бокина, четвертой улице Кызылкайын, пятой улице Жамбыла Жабаева.
2) в селе Алемды первой улице Алемды.
3) в селе Будыр первой улице Будыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кольбайского
сельского округа                           М. Мадибаев