2011 жылы Балқаш ауаны бойынша ақылы қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 наурыздағы N 25 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Балқаш ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 наурызда N 2-6-81 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 145 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 26.09.2016 № 145 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылдың 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесі негізінде Балқаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақылы қоғамдық жұмыстар ұсыныс пен сұранысқа сай айқындалып, жұмыссыз азаматтар үшін уақытша жұмыс орнын құру жолымен ұйымдастырылсын.
2. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Балқаш аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы "2010 жылғы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 9 қаулысының (Балқаш аудандық әділет басқармасында 2010 жылдың 18 наурызындағы N 2-6-67 нөмірімен тіркелген және "Балқаш өңірі" газетінде 2010 жылғы 03 сәуірдегі N 15 нөмірімен жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Смағұлов Сайран Сейткемелұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми түрде жарияланғаннан кейінгі он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Е. Қошанбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Балқаш ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Көшербаев Марат Жеңісұлы
2011 жылғы 11 наурыз
Балқаш ауданы әйелдер
Қауымдастығының "Ақжүніс"
қоғамдық бірлестігі
Зікірова Гүлнар Мұқатайқызы
2011 жылғы 11 наурыз
Алматы облысының мемлекеттік
мұрағаты мемлекеттік мекемесінің
Балқаш филиалының директоры
Жылгелдиева Зәмзәгүл Шоланбайқызы
2011 жылғы 11 наурыз
"Нұр Отан" Халықтық демократиялық
партиясы қоғамдық бірлестігі
Балқаш аудандық филиалы төрағасының
бірінші орынбасары
Демеуқұлова Зәуреш Жұмағалиқызы
2011 жылғы 11 наурыз
Зейнетақы төлеу орталығының
Алматы облысы филиалы
Балқаш аудандық
бөлімшесінің бастығы
Жылгелдина Серікбала
2011 жылғы 11 наурыз
Балқаш аудандық филиалы
Алматы облысы бойынша жылжымайтын
мүлік орталығы мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының бастығы
Түймебаев Қасымхан
2011 жылғы 11 наурыз
Балқаш аудандық әкімдігінің
2011 жылғы 11 наурыз
"2011 жылғы ақылы қоғамдық
жұмыстарды ұйымдастыру туралы"
N 25 қаулысына қосымша
Ұйымдардың 2011 жылға арналған тізбелері, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары қатысушылардың еңбегіне
төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі
Рет
N
Ұйымдар-
дың
тізбелері
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері мен
көлемі
Жұмыстың нақты жағдайы
Қатысқандар
-дың
еңбегіне
төленетін
жалақының
мөлшері
Қаржы-
ландыру
көздері
1
"Балқаш
ауданының
қорғаныс
істері
жөніндегі
бөлімі"
мемлекет-
тік
мекемесі
Әскерге
шақыру
науқанына
қатысу,
әскерге
шақырылу-
шыларды
есепке
тіркеу,
шақыру
қағаздарын
таратуға
жәрдемдесу.
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс орындары
мен бос жұмыс
орындарын пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес жұмыс
уақыты режимінде
жұмыспен қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру;
қоғамдық жұмысты толық
емес жұмыс күні
жағдайында және икемді
кесте бойынша жасау (5
күндік толық емес
жұмыс күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі және
тағы да басқа қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен
нақты жағдайлары
келісім- шартта
айқындалады
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
(15999
теңге;)
Жергілікті
бюджет
2
Облыстық
мемлекет-
тік
мұрағат
мекемесі-
нің
Балқаш
филиалы
Мұрағат
құжаттарын
ретке
келтіруге
көмектесу.
Мұрағат
ауласын
сыпырып
тазалау. Гүл
отырғызу.
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс орындары
мен бос жұмыс
орындарын пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес жұмыс
уақыты режимінде
жұмыспен қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру;
қоғамдық жұмысты толық
емес жұмыс күні
жағдайында және икемді
кесте бойынша жасау (5
күндік толық емес
жұмыс күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі және
тағы да басқа қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен
нақты жағдайлары
келісім- шартта
айқындалады
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
(15999
теңге;)
Жергілікті
бюджет
3
"Аудандық
мәдениет
үйі"
Мемлекет-
тік
коммунал-
дық
қазыналық
мекемесі
Халық
өнерпаздары
үйірмелері-
нің
жұмыстарын
ұйымдасты-
руға
көмектесу.
Аудандық
мәдениет
үйіне
қарасты
территорияны
тазалау.
арықтарын
тазалап, гүл
отырғызу,
отырғызылған
гүлдерді
күтіп
баптау.
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс орындары
мен бос жұмыс
орындарын пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес жұмыс
уақыты режимінде
жұмыспен қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру;
қоғамдық жұмысты толық
емес жұмыс күні
жағдайында және икемді
кесте бойынша жасау (5
күндік толық емес
жұмыс күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі және
тағы да басқа қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен
нақты жағдайлары
келісім- шартта
айқындалады
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
(15999
теңге;)
Жергілікті
бюджет
4
Мемлекет-
тік
зейнетақы
төлеу
орталы-
ғының
Балқаш
аудандық
бөлімі
Зейнетақымен
жәрдемақы
мөлшерін
қайта
есептеу
кезінде
құжаттарды
рәсімдеуде
көмек
көрсету.
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс орындары
мен бос жұмыс
орындарын пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес жұмыс
уақыты режимінде
жұмыспен қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру;
қоғамдық жұмысты толық
емес жұмыс күні
жағдайында және икемді
кесте бойынша жасау (5
күндік толық емес
жұмыс күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі және
тағы да басқа қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен
нақты жағдайлары
келісім- шартта
айқындалады
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
(15999
теңге;)
Жергілікті
бюджет
5
Бақанас,
Бақбақты,
Бірлік,
Миялы,
Береке,
Ақдала,
Ақкөл,
Қарой,
Құйған,
Жиделі,
Балатопар,
Топар,
Желтораң-
ғы, Ақжар
және
Көктал
селолық
округтері
Экологиялық
сауықтыру,
жол бойына
отырғызылған
ағаштарды
суғару,
күтіп
баптау.
Көшелерге
ағаш
көшеттерін
отырғызу,
арық
тоғандарды
тазалау. Су
жүретін
құбырларды
жөндеуге
жәрдем ету.
Көшелерді,
әкімшілік
территория-
сын, сыпырып
тазалау,
жиналған күл
қоқысты
тасып
шығару.
Қоршауларды
ретке
келтіріп
түзеу,
бардюрлерді
әктеу.
Даңқ
ескерткіш-
терін
қалпына
келтіру,
төңірегіне
шым төсеуге
көмектесу,
айналасын-
дағы
гүлдерді
күтіп
баптау.
Ауылдағы
мәдениет
үйлерінің,
клуб
кітапхана-
лардың
ескіріп
бұзылған
жерлерін
жөндеуге
жәрдемдесу.
АӘК және
басқа да
жәрдемақылар
құжаттарын
дайындауға
көмектесу.
Жастар
арасында
мәдени
шаралар,
спорт
ойындарынан
жарыстар
өткізуге
көмек
көрсету.
Мүмкіндігі
шектеулі
азаматтарға
көмек
көрсету
(қарттарға,
балаларға).
Мүгедек,
қарт
адамдарға
газет,
журнал
апарып
қызмет
көрсету.
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс орындары
мен бос жұмыс
орындарын пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес жұмыс
уақыты режимінде
жұмыспен қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру;
қоғамдық жұмысты толық
емес жұмыс күні
жағдайында және икемді
кесте бойынша жасау (5
күндік толық емес
жұмыс күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі және
тағы да басқа қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен
нақты жағдайлары
келісім- шартта
айқындалады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
(15999
теңге;)
Жергілікті
бюджет
6
Аудандық
статис-
тика
бөлімі
Сауалнама
жүргізу,
халық және
мал санағын
т.б
жұмыстарды
жүргізуге
көмектесу
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс орындары
мен бос жұмыс
орындарын пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес жұмыс
уақыты режимінде
жұмыспен қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру;
қоғамдық жұмысты толық
емес жұмыс күні
жағдайында және икемді
кесте бойынша жасау (5
күндік толық емес
жұмыс күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі және
тағы да басқа қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен
нақты жағдайлары
келісім- шартта
айқындалады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
(15999
теңге;)
Жергілікті
бюджет
7
Нұр Отан
Халықтық
демокра-
тиялық
Партиясы
қоғамдық
бірлес-
тігі
Балқаш
аудандық
филиалы
Жастармен
жұмыс
жасауға
көмек
көрсету. Әр
түрлі
ауқымды
іс-шараларды
ұйымдасты-
руға және
аймақтық
қоғамдық
науқандарды
өткізуге
көмек
көрсету.
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс орындары
мен бос жұмыс
орындарын пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес жұмыс
уақыты режимінде
жұмыспен қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру;
қоғамдық жұмысты толық
емес жұмыс күні
жағдайында және икемді
кесте бойынша жасау (5
күндік толық емес
жұмыс күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі және
тағы да басқа қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен
нақты жағдайлары
келісім- шартта
айқындалады
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
(15999
теңге;)
Жергілікті
бюджет
8
Аудандық
орталық-
тандырыл-
ған
кітапха-
налар
жүйесі
Кітапхана-
дағы
кітаптарды
ретке
келтіру,
түптеуге
көмектесу.
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс орындары
мен бос жұмыс
орындарын пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес жұмыс
уақыты режимінде
жұмыспен қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру;
қоғамдық жұмысты толық
емес жұмыс күні
жағдайында және икемді
кесте бойынша жасау (5
күндік толық емес
жұмыс күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі және
тағы да басқа қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен
нақты жағдайлары
келісім- шартта
айқындалады
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
(15999
теңге;)
Жергілікті
бюджет
9
Балқаш
ауданы
әйелдер
қауымдас-
тығының
"Ақжүніс"
қоғамдық
бірлес-
тігі
Әйелдерге
әлеуметтік
көмек
көрсету
олардың
әл-ауқатын
жақсарту
үшін
азаматтық
белсен-
ділігін
ояту,
қоғамдағы
әйелдер
жағдайына
деген
көзқарасын
өзгертуге
жағдай
жасау.
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс орындары
мен бос жұмыс
орындарын пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес жұмыс
уақыты режимінде
жұмыспен қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру;
қоғамдық жұмысты толық
емес жұмыс күні
жағдайында және икемді
кесте бойынша жасау (5
күндік толық емес
жұмыс күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі және
тағы да басқа қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен
нақты жағдайлары
келісім- шартта
айқындалады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
(15999
теңге;)
Жергілікті
бюджет
10
Балқаш
аудандық
филиалы
Алматы
облысы
бойынша
жылжымай-
тын мүлік
орталығы
мемлекет-
тік
қазыналық
кәсіпорын
Мұрағаттағы
жылжымайтын
мүлік
құжаттарын
ретке
келтіру,
есепке алу.
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс орындары
мен бос жұмыс
орындарын пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес жұмыс
уақыты режимінде
жұмыспен қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру;
қоғамдық жұмысты толық
емес жұмыс күні
жағдайында және икемді
кесте бойынша жасау (5
күндік толық емес
жұмыс күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі және
тағы да басқа қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен
нақты жағдайлары
келісім- шартта
айқындалады
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
(15999
теңге;)
Жергілікті
бюджет
2011 жыл бойынша ақылы қоғамдық жұмыстарға 210(екі жүз он) адам жіберіледі, жергілікті бюджет қаржысынан айына 15999( он бес мың тоғыз жүз тоқсан тоғыз) теңге мөлшерінде төлемақы төленеді,төлем сомасы 10079,0( он миллион жетпіс тоғыз мың) теңгені құрайды.
Балқаш ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің
бастығы А. Құтпанбетов

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2011 год по Балхашскому району
Постановление акимата Балхашского района Алматинской области от 11 марта 2011 года N 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области 28 марта 2011 года N 2-6-81. Утратило силу Постановлением акимата Балхашского района Алматинской области от 26 сентября 2016 года № 145
Сноска. Утратило силу Постановлением акимата Балхашского района Алматинской области от 26.09.2016 № 145.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и на основании Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Балхашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать оплачиваемые общественные работы путем создания временных рабочих мест, согласно спроса и предложения.
2. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Балхашского района N 9 от 12 февраля 2010 года " Об организации общественных работ на 2010 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов управления юстиции Балхашского района от 18 марта 2010 года N 2-6-67, опубликованное в газете "Балқаш өңірі" от 3 апреля 2010 года N 15).
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Смагулова Сайрана Сейткемеловича.
5. Настоящее постановление вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района
Е. Кошанбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела по делам
обороны Балхашского района
Кошербаев Марат Женисович
11 марта 2011 года
Общественное объединение
Ассоциация женщин Балхашского
района "Акжунис"
Зикирова Гульнар Мукатаевна
11 марта 2011 года
Директор Балхашского филиала
Государственного архива
Алматинской области
Жылгалдиева Замзагуль Шоланбаевна
11 марта 2011 года
Первый секретарь председателя
Балхашского филиал НДП
"Нур Отан"
Демеукулова Зауреш Жумагалиевна
11 марта 2011 года
Начальник Балхашского
районного отделение АОФ ГЦВП
Жылгелдина Серикбала
11 марта 2011 года
Начальник Балхашского районного
филиала РГКП "Центр по
недвижимости по
Алматинской области"
Туймебаев Касымхан
11 марта 2011 года
Приложение к постановлению
акимата района N 25
11 марта 2011 года
"об организации общественных
работ на 2011 год"
Перечень организаций виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования на 2011 год
N
Перечень
организаций
Виды
обществен-
ных
работ
Объемы и
конкретные
условия
Размер оплаты
труда
участников
Источник
финан-
сирования
1
Отдел по
делам
обороны
Балхашского
района
Проведения
призывной
компании
Для организации
общественных работ
не могут быть
использованы
постоянные рабочие
места и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены для
работников, занятых
в режиме неполного
рабочего времени;
предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам, неимеющим
специального
образования;
возможность
организовать работы
на условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику; (5 дневный
неполный рабочий
день,
предусматриваются 2
выходных дня);
по режиму неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
соблюдение техники
безопасности;
своевременная
выплата заработной
платы.
Минимальная
заработная плата
(15999
тенге),
определен-
ная Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
2
Балхашский
филиал
государс-
твенное
учреждение
государс-
твенный
архив
Алматинской
области
Восстанов-
ление
архива.
Подшивка,
связка и
нумерация
дел.
Для организации
общественных работ
не могут быть
использованы
постоянные рабочие
места и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены для
работников, занятых
в режиме неполного
рабочего времени;
предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам, неимеющим
специального
образования;
возможность
организовать работы
на условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику; (5 дневный
неполный рабочий
день,
предусматриваются 2
выходных дня);
по режиму неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
соблюдение техники
безопасности;
своевременная
выплата заработной
платы.
Минимальная
заработная плата
(15999
тенге),
определен-
ная Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
3
Государс-
твенное
учреждение
Дом культуры
Помощь в
масштабных
мероприя-
тии
культур-
ного
назначения
Для организации
общественных работ
не могут быть
использованы
постоянные рабочие
места и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены для
работников, занятых
в режиме неполного
рабочего времени;
предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам, неимеющим
специального
образования;
возможность
организовать работы
на условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику; (5 дневный
неполный рабочий
день,
предусматриваются 2
выходных дня);
по режиму неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
соблюдение техники
безопасности;
своевременная
выплата заработной
платы.
Минимальная
заработная плата
(15999
тенге),
определен-
ная Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
4
Балхашское
районное
отделение
Алматинского
областного
филиала
Государс-
твенного
центра по
выплате
пенсии
Помощь при
пере-
расчете,
оформлении
докумен-
тации
пособии и
пенсии
Для организации
общественных работ
не могут быть
использованы
постоянные рабочие
места и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены для
работников, занятых
в режиме неполного
рабочего времени;
предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам, неимеющим
специального
образования;
возможность
организовать работы
на условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику; (5 дневный
неполный рабочий
день,
предусматриваются 2
выходных дня);
по режиму неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
соблюдение техники
безопасности;
своевременная
выплата заработной
платы.
Минимальная
заработная плата
(15999
тенге),
определен-
ная Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
5
Баканаский
с/о
Бакбактинс-
кий с/о
Бирликский
с/о
Миялинский
с/о
Берекенский
с/о
Акдалинский
с/о
Аккольский
с/о
Каройский
с/о
Куйганский
с/о
Жиделинский
с/о
Балатопарс-
кий с/о
Топарский
с/о
Желторангинс-
кий с /о
Акжарский
с/о
Кокталский
с/о
Экологичес-
кое
оздоровление
регионов
(озеленение
и благоус-
тройство
территории)
Уборка
территории
села,
населенных
пунктов и
предприятий,
восстанов-
ление
памятников,
уход за
монументами
славы
проведение
мелиоратив-
ных работ,
уход за
одинокими и
престарелыми,
работа
с инвалидами,
доставка
корреспон-
денции,
оказания
содействия
малообес-
печенным
семьям в
получении
пособии.
Помощь в
организации
масштабных
культурных
мероприятии
работа с
молодежью.
Для организации
общественных работ
не могут быть
использованы
постоянные рабочие
места и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены для
работников, занятых
в режиме неполного
рабочего времени;
предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам, неимеющим
специального
образования;
возможность
организовать работы
на условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику; (5 дневный
неполный рабочий
день,
предусматриваются 2
выходных дня);
по режиму неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
соблюдение техники
безопасности;
своевременная
выплата заработной
платы.
Минимальная
заработная плата
(15999
тенге),
определен-
ная Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
6
Отдел
статистики
Балхашского
района
Опрос
обществен-
ного мнения,
помощь в
переписи
населения и
в подсчете
скотины
Для организации
общественных работ
не могут быть
использованы
постоянные рабочие
места и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены для
работников, занятых
в режиме неполного
рабочего времени;
предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам, неимеющим
специального
образования;
возможность
организовать работы
на условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику; (5 дневный
неполный рабочий
день,
предусматриваются 2
выходных дня);
по режиму неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
соблюдение техники
безопасности;
своевременная
выплата заработной
платы.
Минимальная
заработная плата
(15999
тенге),
определен-
ная Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
7
Балхашский
филиал
Народной
демократи-
ческой
партий "НУР
Отан"
Работа в
период
предвыборных
компаний и
работа с
молодежью
Для организации
общественных работ
не могут быть
использованы
постоянные рабочие
места и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены для
работников, занятых
в режиме неполного
рабочего времени;
предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам, неимеющим
специального
образования;
возможность
организовать работы
на условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику; (5 дневный
неполный рабочий
день,
предусматриваются 2
выходных дня);
по режиму неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
соблюдение техники
безопасности;
своевременная
выплата заработной
платы.
Минимальная
заработная плата
(15999
тенге),
определен-
ная Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
8
Государствен-
ное
учреждение
Районная
Сортировка и
реставрация книг
Для организации
общественных работ
не могут быть
использованы
постоянные рабочие
места и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены для
работников, занятых
в режиме неполного
рабочего времени;
предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам, неимеющим
специального
образования;
возможность
организовать работы
на условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику; (5 дневный
неполный рабочий
день,
предусматриваются 2
выходных дня);
по режиму неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
соблюдение техники
безопасности;
своевременная
выплата заработной
платы.
Минимальная
заработная плата
(15999
тенге),
определен-
ная Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
9
Общественное
объединение
"Ассоциация
женщин
Балхашского
района
"Акжунис"
Социальная
поддержка и
повышение
правовой
грамотности
женщин
Для организации
общественных работ
не могут быть
использованы
постоянные рабочие
места и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены для
работников, занятых
в режиме неполного
рабочего времени;
предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам, неимеющим
специального
образования;
возможность
организовать работы
на условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику; (5 дневный
неполный рабочий
день,
предусматриваются 2
выходных дня);
по режиму неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
соблюдение техники
безопасности;
своевременная
выплата заработной
платы.
Минимальная
заработная плата
(15999
тенге),
определен-
ная Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
10
Балхашский
районный
филиал РГКП
"Центр по
недвижимости
по
Алматинской
области"
Постановка
на учет и
нумерация
документации
недвижимости
Для организации
общественных работ
не могут быть
использованы
постоянные рабочие
места и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены для
работников, занятых
в режиме неполного
рабочего времени;
предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам, неимеющим
специального
образования;
возможность
организовать работы
на условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику; (5 дневный
неполный рабочий
день,
предусматриваются 2
выходных дня);
по режиму неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
соблюдение техники
безопасности;
своевременная
выплата заработной
платы.
Минимальная
заработная плата
(15999
тенге),
определен-
ная Законом
Республики
Казахстан
Местный бюджет