Балқаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-192 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 46-216 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Балқаш ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 19 сәуірде N 2-6-85 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 4-30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 13.04.2012 № 4-30 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104-бабының 5-тармақшасына, 109-бабының 5-тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-192 шешімі, аудандық әділет басқармасында 2010 жылдың 31 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 2-6-78 енгізілген шешіміне (Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 наурыздағы N 43-204 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, аудандық әділет басқармасында 2011 жылдың 16 наурызда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 2-6-80 енгізілді, Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі N 45-213 шешімімен өзгерістер енгізілген, аудандық әділет басқармасында 2011 жылдың 12 сәуірдегі нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 2-6-82 енгізілген) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "2945836" деген саны "3012121" санына ауыстырылсын:
"Ресми трансферттерден түсетін түсімдер" "2842037" деген саны "2904422" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "2945836" деген саны "3012121" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" деген жол бойынша "202231" саны "218369" санына ауыстырылсын;
"Қорғаныс" деген жол бойынша "19785" саны "24299" санына ауыстырылсын;
"Білім беру" деген жол бойынша "1770054" саны "1790100" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" деген жол бойынша "110448" саны "110491" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 15 апреля 2011 года N 46-216. Зарегистрировано Управлением юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2011 года N 2-6-85. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 13 апреля 2012 года № 4-30
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 13.04.2012 № 4-30.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5 статьи 104, с подпунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 год" зарегистрировано в районном управлении юстиции государственном реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-6-78, (решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 год", зарегистрировано в районном управлении юстиции государственном реестре нормативных правовых актов 16 марта 2011 года за N 2-6-80, утвержденное решением маслихата Балхашского района от 9 марта 2011 года N 43-204 "О внесении изменений и дополнений" в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 годы", зарегистрировано в районном управлении юстиции государственном реестре нормативных правовых актов 12 апреля 2011 года за N 2-6-82, утвержденное решением маслихата Балхашского района от 6 апреля 2011 года N 45-213 "О внесении изменений" в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 41-192 "О районном бюджете Балхашского района на 2011-2013 годы) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "2945836" заменить на цифры "3012121";
"поступлениям трансфертов" цифры "2842037" заменить на цифры "2904422".
2) "Затраты" цифры "2945836" заменить на цифры "3012121".
в 4 пункте:
по строке "государственные услуги общего характера" цифры "202231" заменить на цифры "218369";
по строке "оборона" цифры "19785" заменить на цифры "24299";
по строке "образование" цифры "1770054" заменить на цифры "1790100";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифры "110448" заменить на цифры "110491";

"Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық" деген жол бойынша "473110" саны "473083" санына ауыстырылсын;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген жол бойынша "81457" саны "107343" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "131818" саны "131812" санына ауыстырылсын;
"Басқалар" деген жол бойынша "42063" саны "42093" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы
Серікбай Оразбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Марат Сейсенбайұлы Қамаубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Экономика, бюджеттік жоспарлау
және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы
Нұрланбек Рахатұлы Рақышев
15 сәуір 2011 жыл
Балқаш аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 15 сәуірдегі
"Балқаш аудандық мәслихаттың

по строке "жилищно-коммунального хозяйства" цифры "473110" заменить на цифры "473083";
по строке "культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифры "81457" заменить на цифры "107343";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "131818" заменить на цифры "131812";
"Прочие" цифры "42063" заменить на цифры "42093".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года
Председатель сессии
Балхашского районного маслихата
Оразбаев Серикбай
Секретарь Балхашского
районного маслихата:
Камаубаев Марат Сейсенбайулы
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства:
Ракышев Нурланбек Рахатулы
15 апреля 2011 год
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Балхашского района от 15 апреля
2011 года N 46-216 О внесении
изменений в решение Балхашского
районного маслихата от 27 декабря
2010 года N 43-204 "О районном
бюджете Балхашского района