Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 277 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 06 мамырда N 2-7-120 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 285 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2012.04.11 N 285 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 8-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 19-бабының 3-тармағына, 20-бабының 1-тармағына, 23-бабының 1-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 03 наурыздағы N 1163 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылдың 11 наурызындағы "Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 03 наурыздағы N 1163 Жарлығын іске асыру туралы" N 250 Қаулысы негізінде Жамбыл аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Селолық округ әкімдеріне Ұзынағаш ауылы, Жандосов көшесі, N 77 үй мекен-жайындағы шақыру учаскесіне "Алматы облысы Жамбыл аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімін өткермеген азаматтар 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін әскерге шақыруды өткізу кезеңіне аудандық шақыру комиссиясының құрамы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Селолық округ әкiмдерi 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында өтетін шақыру мерзімінде әскер қатарына шақырылғандарды, олардың шақыру учаскесіне шақырылғандығы туралы хабардар етіп және олардың дер кезінде келуін қамтамасыз етсін.

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 23 апреля 2011 года N 277. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 06 мая 2011 года N 2-7-120. Утратило силу - Постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 11 апреля 2012 года N 285
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 11.04.2012 N 285.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункта 8 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 3 статьи 19, пунктом 1 статьи 20, пунктом 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" и Указом Президента Республики Казахстан от 03 марта 2011 года N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" на основании Постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года N 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 03 марта 2011 года N 1163", акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акимам сельских округов организовать и обеспечить очередной призыв в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а так же граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслужавших установленные сроки воинской службы по призыву, через призывной участок Государственного учреждения "Отдел по делам обороны Жамбылского района Алматинской области" расположенного по адресу: село Узынагаш, улица Жандосова, N 77 в.
2. Для проведения призыва граждан на воинскую службу создать районную призывную комиссию согласно приложения 1.
3. Утвердить порядок призыва граждан на воинскую службу согласно приложения 2.
4. Акимам сельских округов в период призыва в ряды вооруженных сил в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года организовать оповещение и доставку граждан на призывной участок.